Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Olemale1

При положение,че нямам проблеми няма какво друго да ти кажа,освен,че не правиш нещо като хората.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пичове, разбрете ме правилно - не казвам, че няма безпроблемни телефони, не търся сблъсък, но просто честно ви казвам омръзна ми и нямам време да се занимавам с това. От 2008-ма не съм сменял, имал съм ядове и с предишните както ос, така и устройства, но това е прекалено вече. Казах и по-напред в темата. Посещавал съм сервиз няколко пъти, но сега нямам свободно време за такива неща. Имам много бачкане, а вкъщи ме чака един малък терорист и аз да му взимам от неговото време, за да чешам айфона по цял ден просто няма как да стане. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тогава не разбирам какво ни занимаваш нас?! Взимай нокийката от 200..н-та и всички сме добре;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След изключването на Background App Refresh + 50% брайтнес батерията ми отново се събуди :biggrin: вече нямам ядове с бързото падане.

Редактирано от wabbittPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Olemale1, не си ли се замислял, че може да имаш и хардуерен проблем, който просто да е съвпаднал с ъпдейта ти до iOS7? За да ти дропват обаждания самия iOS не би трябвало да играе кой знае каква важна роля. Може baseband-a да не ти се ъпдейтва като хората поради някакъв проблем или чипа да е дефектирал. Затова и хората тук те карат да пробваш всички възможни варианти. Ако си си рязал сим картата също може да имаш проблеми с обхвата и обажданията. Напълно възможно е iOS7 да работи с чипа, който чете сим картата по различен начин в сравнение с iOS6. И последно...все пак си с iPhone 4. Не очаквай чудеса от телефон на три години, когато работи с най-новата OS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, до дропвания не съм стигал, но от известно време имах слаб обхват на глобул/3г. Колегата направи един бърз сервиз на антената и нещата заспаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пълен нещастник е тоя. "Честит" джейл, сега трудът на iH8sn0w и DreamTeam отива в коша. Ще запушат набързо с едно 7.0.3 и ънтетър джейл за всички у-ва - през крив макарон. Аман от жадни за слава...

П.П. Някой да не се подхлъзне за "ънтетърд джейл" 6.1.3 и 6.1.4 в "новия блог" на девтийм:

http://redsn0w-r9-new.blogspot.com/

Това е СКАМ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Живко, при мен брат, като трия приложение и на горната икона над тази която съм задържал за да изтрия, плюсчето е наполовина по-светло. Може и да е бъг, знам ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Olemale1, не си ли се замислял, че може да имаш и хардуерен проблем, който просто да е съвпаднал с ъпдейта ти до iOS7? За да ти дропват обаждания самия iOS не би трябвало да играе кой знае каква важна роля. Може baseband-a да не ти се ъпдейтва като хората поради някакъв проблем или чипа да е дефектирал. Затова и хората тук те карат да пробваш всички възможни варианти. Ако си си рязал сим картата също може да имаш проблеми с обхвата и обажданията. Напълно възможно е iOS7 да работи с чипа, който чете сим картата по различен начин в сравнение с iOS6. И последно...все пак си с iPhone 4. Не очаквай чудеса от телефон на три години, когато работи с най-новата OS.

Имам и 4-ка и 5-ца, като тук говоря основно за 5-цата на няколко пъти го споменах. И не, не е хардуерен проблема, според мен защото шанса да съвпадне с ъпдейта е твърде малък, а и двата телефона да имат хард дефекти и те да се появят при ъпдейта точно и на двата е невъзможно, както и да е... Аре да не ви занимавам повече със себе си, да не "ям бой" от екипа за много спамене, просто изказах мнението си на юзър и в случая лузър ;) лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бой надали ще ядеш-но на мен продължава да ми е странен случаят ти...

Имам под ръка същите телефони,които изброи и единственото,което мога да кажа е,че 4-ка лагва поносимо с iOS 7.

Като изключим това - никакъв проблем и на двата телефона.

П.П.

От къде си-ако си близо до София или Перник драсни едно лично.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми странно си е. Значи човека намира за нормално съвпадение и двата му телефона да не работят добре с iOS7, но намира за странно хардуерен дефект да съвпадне с ъпдейта до новата версия. Да не коментираме логиката все пак.

Щом и двата ти телефона, които са различни модели работят еднакво зле, явно наистина нещо в начина ти на ъпдейтване е грешно.

Alxx е говорил неведнъж да се спират скайпове и торенти докато ъпдейтваш. Направи го от едно DFU. Няма да ти отнеме чак толкова много време, че детето ти да те забрави. Изтегли наново фърмуера. Пробвай да ъпдейтнеш от друг компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бе, може да изкоментираме логиката все пак - не, че е странно, а направо е невъзможно да имам хард дефект на два телефона, който, разбираш ли, да се прояви ей така изведнъж и на двата, точно когато излиза 7-та или викаш аз съм е.....ти каръка... Последно коментирам нещо тук, щото ми омръзна не само да се занимавам и с телефоните, а и да обяснявам на такива като теб, че при OTA възможност за ъпдейт, дадена от "Светая Светих" и огромен процент юзъри, които ползват телефона и неговите функции нормално, и не лягат и стават с форуми и учебни програми по програмиране на мобилни ОС, а са редови ползватели, че и такива като мен дето не живеят, за да робуват на играчки, но се заиграват малко повече - нещата НЕ СТАВАТ ТАКА. И аре да не ми разпределяш времето, за кого и какво по колко да отделям. Никъде не казах "Моля помогнете - ше се мре", казвам само пак и отново - нещата не са изпипани, както съм свикнал досега да бъдат от Apple и около мен има сигурно 10-тина човека дето са си били просто юзъри и сега ревът и сменят, щото да правят restore-и от DFU е като да направят трансплантация на черен дроб, примерно. И поредното доказателство за тъпотията ни - Щом при мен е супер, значи ти си малоумен. И последно - ще пробвам на друг комп, на съседа от 12 етаж, на фирмата с офис до моя, даже може нова машина да си поръчам специално, ще изгася торенти, скайпове, win update-ти, viber-и, outlook и т.н. и ще помоля всички в радиус 5 км да изпаднат в транс за 20-тина минути, дано да стане, че явно си трябва сериозно отношение, а аз досега се лигавех! Аре лека вечер и съжалявам за поредния път, в който споделям мнението си свободно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Olemale, разбирам ти логиката и си прав, но тук нещата са малко като

. Никой не твърди, че си малоумен или, че трябва всеки да може да прави DFU рестор или трансплантации на черен дроб. Оплакал си се (неколкократно) и предвид естеството на форума, смятам, че е напълно естествено да получиш предложения за решения на проблема ти, а не съчувствие и утешителна прегръдка. Ако просто търсиш място, където да изкажеш мъката си, може би не е тук :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора, недейте с агресия?! Не сме тук да си създаваме нерви, а да си помогнем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
timestamp='1381938749' post='

За тия като теб и други нормални юзъри, на които не им се занимава, Apple са измислили genius bar. Отиваш, ресторват ти го, сменят ти го с нов и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма агресия, но логика, смятам има в моето реване! Благодаря за помощта, ще пробвам вариантите, които не съм пробвал (друго PC примерно) и ако не става отивам в сервиза, колкото и да не искам (сервиза е перфектен, но на мен ми е на много неудобно място времето до там и обратно е 2 часа в бесния трафик на следлятна София). Или в най-краен случай - ментел, все пак 5-та е гаранционна още. Genius Bar в БГ!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В България няма genius bar. Това обаче едва ли е проблем на Apple. Има сервиз и форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е, че Алелемале, пардон :biggrin: Olemale донякъде е прав. Има два производителя и телефоните от втория бият по дефекти и бъгове. По - миналата седмица мъчих ревизирана четворка iphone_3,2 на iOS7. Няколко рестора с или без бекъпи(три пъти теглен фърм и два компа - мак и боза), все провлачваше(сравнявам я с моята). Моята е правена в КуцКон :smile:, другата в Пегатрон - просто разликата в работата боде очите. Моята има споменаваните досега бъгчета, понякога бави, но не сече. Ревизираната прави сечко даже без да има каквото и да е във фонов режим. Кротко се държи само при спрян нет и пуш. Ха, сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гняз му се вика на това...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво е "Гняз"? Тоя диалект ми е далечен а ми е интересно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гнусно по бургаски ;) въй.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едва ли е и мой проблема, че няма Genius Bar не само в БГ, но и в останалия свят освен US. Да не говорим, че няма и оторизиран сервиз, ама айде.... А за нормалните юзъри "Дай с'а 1500 лъва и си е.и майката" СУПЕР!

Редактирано от Olemale1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...