Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Никой не обича да чака. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де гледам много фиксове, а някой знае ли какво са развалили, ако вече е ъпдейтнал?! За батерията ме е страх, че сега е много добра със 7.0.

93MB излиза ОТА, какво толкова са му сложили, като всичко е фикс :scratch:

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 4S, анимациите при превключване на приложенията са сменени, всичко се случва в пъти по-бързо. Все едно отново съм си купил нов iPhone. Добра работа! Това е за сега, ще видим как ще се държи и батерията. :smile:

П.С.

Ефекта на анимацията се променя когато се включи/изключи - Reduce Motion

Още малко инфо:

http://www.idownloadblog.com/2013/10/22/animation-in-ios-7-0-3-can-be-drastically-reduced-for-those-with-motion-sickness/

ynahupa5.jpg

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пише го в чейнджлог-а, пост №2216 ;)

П.П. Обикновенно ъпдейтите "х.о.нещо си" или "х.1.нещо си" се появяват за запушване на джейл, а сега никнат като гъби без него. Не е на добре тая работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без анимацията е определено по добре...

Всичко става моментално, евала на агентите от Apple.

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много странно, след ъпдейт (7.0.3) като натисна power бутона за заключване нищо не се случва, като го натисна втори път се заключва. До сега го пробвах поне 5 пъти и не се заключва от първия път. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И моя прави понякога така, а не съм ъпдейтнал още. Все си мисля, че не е от софта. Нещо по бутона е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как да е хардуерно, до преди 20 минути никога не го беше правил (от iOS6 до iOS7.0.2), сега веднага след ъпдейта започна да го прави и няма пропуск, трябва два пъти да го натискам, за да заключа екрана. След рестарт също не се оправя, ще изчакам някой да подтвърди с iPhone 5 след ъпдейт до 7.0.3 дали има същия проблем и ще правя рестор през тюнса

ПП. Сега пробвах да затворя на входящо обаждане. Работи си 2 пъти за отказ и веднъж за silent, но за заключване трябват два пъти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много странен проблем.

И аз съм го виждал на 5-ца, но не съм сигурен на 7 или на 7.0.1 беше. С 7.0.2 се беше оправил. Довечера ще видя на 7.0.3 как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ужас просто , нов рестор set as new инсталирам си приложения през тюнса и няколко от тях стоят на инсталинг и нищо не мога да ги направя , махнах ги от тюнса-синк и пак стоят , давам им делиит от телефона обаче не се махат.Рестарти ресети---- Какво става с тая операционна система по дяволите?

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Натоварени са сървърите. Спокойно, сега се будят в Америка и всичко ъпдейтва. След ден два всичко ще е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз успях вчера нощес да ъпна, без рестор, по възможно най-американския (баламски) начин. Това, което забелязах без да съм се взирал сериозно е, че има сериозна промяна в бързината, с която работи Safari и батерията държи осезаемо повече!

:10x:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз така - снощи между 11 и 12 ъпдейтнах един 5s и един 5 - OTA и заедно с това и Mavericks - без никви проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много хвалят новия редюс моушън, какво толкоз са направили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много тъпо, сега трябва заради един паралакс който ме дразни да си жертвам преходните анимации които си вървяха супер. Явно е добра функция за старите 4-ки ама за 4с и нагоре не мисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да бяха сложили тогъл за паралакса поне отделен :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно за това влизам във форума да питам. По-голяма тъпащина не можаха ли да измислят тия? Ако искаш анимации- длъжен си да ползваш и паралакс, ако пък не искаш паралакс- анимациите ги няма.

Много се дразня, в бетите хубаво си имаше отделна опция за шибания паралакс.. дано го оправят възможно най-скоро!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...