Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Проблема със сигурност беше хардуерен, защото бутона работеше само като го натиснеш от едната страна. (по дължина)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с бутона в едната страна си е друг проблем. Той си се срещаше още от началото и си е чисто хардуерен. Двама мои приятели с 5-ци го имаха и изчакаха докато хептем взе да отказва (което отне не повече от 2 седмици) и си смениха телефоните в Ментел. Колегата Liudmil пише за нещо различно, което ме заинтригува, осебено след restore - setup as new.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нормално е да му кажат, че проблема е хардуерен, защотот толкова им разбира главата. Правили са му няколко рестора, проблема си остава и решават, че е хардуерен не софтуерен. Мен никой не може да ме убеди, че едно преинсталиране на ОС може да причини хардуерен проблем. Всичко е в софтуера и нещата хич не изглеждат добре, всеки 5-ти пропищява след ъпдейт, това никога не е било преди.

Разбери!Не може да е от софтуера!Това е невъзможно!НЕВЪЗМОЖНО!При Apple..никога!Почвай сега..ДФУ,МФУ,ТВУ и т.н!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се заключва нормално от едно натискане на power бутона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбери!Не може да е от софтуера!Това е невъзможно!НЕВЪЗМОЖНО!При Apple..никога!Почвай сега..ДФУ,МФУ,ТВУ и т.н!

Вчера направих пореден рестор, този път през ДФУ, вече по-рядко се проявява проблема, 2-3 пъти се заключва от първото натискане, на 3-4-то трябва два пъти да натискам. Сигурен съм, че проблема е софтуерен, т.к при входящо обаждане колкото и леко да натисна пауър бутона спира звъненето, пак като го натисна прекъсва разговора. Като изключвам телефона пак от първото задържане става, т.е бутона работи. Имам чувството, че както и да се прави рестор, остават някои файлове непокътнати и то тези, които са се омазали. Като излезе 7-цата и доста хора се оплакаха, че са се появили проблеми, които преди са ги нямали и след рестор проблемите остават. Направо ми писна да правя рестори, но явно ще трябва до като отстраня проблема. Даже си мисля дали да не сваля 7.0.2 щом още я подписват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Споко бре. Твоят случай е софт и не си единствен с такова оплакване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бе знам, че не съм единствен, знам че проблема е софт, ама не мога да съм споко. Мразя проблеми :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз преди малко ъпдейтнах на 7.0.3 и също казвам че на 4S работи в пъти по бързо! Ще ми е много интересно да видя как се държи батерията,защото поне за мен това е едно от най-важните неща в един телефон.Евала,един хубав ъпдейт от Apple :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз вече съм с 7.0.3 Никакви грижи, наистина. Както при всички досега. Цветовете къртят! Не мога да разбера аз ли имам късмет или що! При това почти всички ъп-дейти съм ги правил по най-вандалския начин. Директно от телефона. Никави ристори, DFU (само веднъж и то щото телефонът беше се наблъскал с "боклук". Алекс ми е свидетел :))

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това със забиването при набиране ми се случи и на мен след рестор към 7.0.3, но през айтюнс без ДФУ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди 2 дни го вкл. Не разбрах за какво е, така и не остана време да прочета :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След ъпдейт на 7.0.3 ми зависна при набиране (винаги преди това съм ресторвал и сетвал като нов, но сега го направих от 7.0.2 до 7.0.3 през телефона и може и да е грешка, но ми писна всеки път да качвам всичко наново). Дадох червена слушалка и телефона си изглеждаше наред. Има си обхват. Има си 3g. Опитах да се набера от другия телефон и хоп - греда. "Телефонът на абоната е изключен или извън обхват". Спрях 3G-то с надеждата да се оправи (при предишните версии на 7-цата така се оправяше), но стана гредата по-дебела - NO SERVICE. Пускам 3g, излиза си Mtel и обхват почти пълен. Изключвам 3g - NO SERVICE. Батерията естествено падна за 5 минути с близо 7% и се нагря телефона, но след такъв тормоз няма как. Естествено прибягнах до сигурния метод- рестарт. Оправи се веднага. Според мен проблема е във връзката iPhone 5 - Mtel - iOs 7. Нещо май не се разбират, защото познавам още няколко човека със същия проблем и същата комбинация от телефон, оператор и версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Следобед, към четири и половина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги да ви питам с 5ца и 6.1.4 съм да чакам ли джейл за тази версия или да скачам на 7.3, защото никъде не намирам някаква информация относно джейл а в тубата е пълно с фейкове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Качвай на 7.0.3 и чакаш!!

Да не изтървеш влака!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С този последен ъпдейт телефона заспа и така ме отаказаха от 5ес. ще чакам 6.телефона е ток и жици със 7.03

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...