Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И при мен е ок, но си мислех възможна ли е връзка с dial asist.... Тоест опитай on-off..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам какво става ,но от 2-3 дена е отврат да пиша смс-и.Тотално забиване на клавиатурата - реагира няколко секунди след като натискам буквите.Досега не съм имал никакви проблеми с тела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай!

Мисля че разбрах от къде идва проблемът с "+",но въпреки това не знам как да го разреша.Когато набирам някакъв номер,то той изглежда така (ххх)ххх-хх-хх;

следователно не ми разрешава да напиша "+" в скобите.

Някой има ли идея как да променя форматирането на номера???

Благодаря ви предварително!

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай в settings->phone->dial assist да не би това да омацва нещата(каза си в Беларус), и друго погледни settings->general->international как стоят нещата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
ПРЕХОДНО МНЕНИЕ НЕ СЕ ЦИТИРА!

При мен вобще няма "dial assist",а с "international" съм пробвал всевъзможни варианти и няма никаква промяна :afraid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Последно предупреждение за цитат!!!

Може и тук да е ама...

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но все пак ако някой знае как се сменя форматирането на набираните номера да каже;

Ще съм ви много благодарен

Редактирано от Nikolay Valchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е шота на Nikolay Valchev

ww9b.png

Mоля те изтрий си поста!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Николай, съобразявай се какви думи използваш, когато пишеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

By default, iCloud Contacts formats addresses and phone numbers according to the information you provided when you signed up for your iCloud account. For example, if you live in the United States, Contacts automatically uses U.S.-style formatting. You can change these settings at any time.

Note: These types of format changes don’t update to all the devices where you turned on iCloud Contacts. You must change the formatting in preferences for the contacts app on each device: On a Mac, in Contacts (or Address Book in OS X v10.7.5), and on a Windows computer in Microsoft Outlook.

Change the format of addresses and phone numbers


  • In iCloud Contacts, choose Preferences from the Action pop-up menu IL_ActionMenuContacts.png in the sidebar.

  • Choose an option (for example, United States, Argentina, Greece, or Japan) from the Address Layout menu.
    You can also change the address format for a single contact. When you create or edit a contact, select the country name in the address portion of the contact card, then type a new one. The other address fields change to accommodate the address format of the country you entered.

  • To have Contacts automatically add hyphens and other symbols in phone numbers, select “Automatically format phone numbers.”
    If you select “Automatically format phone numbers,” you don’t have to type hyphens and other symbols in phone numbers. If you want to be able to enter phone numbers in any format (for example, if you have contacts from both the United States and Europe), don’t select this option.

  • Click Save.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам защо,но съм леко скептичен към този JB.

Някой от форума дали го е тествал?

Sent from my iPhone using Tapatalk

За играчка през съботно - неделните сутрини се заиграх и го направих . Върви си телефона , но е мъъъъъъъъъничко тъпо че процедурата се повтаря на всеки рестарт , понеже е тетърд и няма туул за буутване . И естествено сега съм без джейл . Може да се върна на "6.нещо си" , но пък взе да ми харесва "новият ми телефон"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам,но аз за 1 месец направих преход 4S - GS4 - Iphone 5 . Няма такъв кеф от тая 7-ца на тоя хардуер.На 4с-ката леко ми насичаше на 7.0.1 (не знам как ще се държи на 7.0.3,защото я продадох).Не срещам никакви проблеми с "висящите" разговори (рязана микросим с ножица до нано).Като ръчкам по телефона ми иде да ревна от кеф и умиление как може и трябва 1 смартфон да работи!А за 5s, не ми се и мисли ! Трябва ли да съм "iSheep" , за да съм фен на класата ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е нужно да си iОвца. Просто има хора, за които са по-важни характеристиките на хартия.. има и хора, които оценяват качеството, оптимизацията и бързодействието без да се заблуждават от 'мощността' на хардуера. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да,убедих се в това.Какъв е смисъла на двойно по-големия бенч резултат на с4-рката,като за да ми отвори камерата ми трябваха 2-3 сек.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не знам,но аз за 1 месец направих преход 4S - GS4 - Iphone 5 . Няма такъв кеф от тая 7-ца на тоя хардуер.На 4с-ката леко ми насичаше на 7.0.1 (не знам как ще се държи на 7.0.3,защото я продадох).Не срещам никакви проблеми с "висящите" разговори (рязана микросим с ножица до нано).Като ръчкам по телефона ми иде да ревна от кеф и умиление как може и трябва 1 смартфон да работи!А за 5s, не ми се и мисли ! Трябва ли да съм "iSheep" , за да съм фен на класата ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ios7 на айфон 5 движи доста добре, няма спор. При 5s нещо куца... особено със 7.0.3, забелязвам "лаг" при анимациите, срамота.

Нещо много взеха да се дънят агентите от апле на последък, то крашвания.....лаг... чудна работа. С маверика същия Та*ак, не случайно е безплатен, превърнаха ни в бета тестери... . Ако продължават в същия дух, ще изпуснат доста верни фенове...

Enviado desde mi iPhone con Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мен ме дразни iOS7 на iPad. Всичко е upscale. A се бият в гърдите как имало толкова оптимизирани приложения специално за iPad. Е, да. Ама ако разчитаме само на тях. Толкова ли не можаха и ОС-а да пипнат и добавят нещо по-различно от този на iPhone. Преди поне photos приложението имаше доста повече различия с еквивалента за телефон, сега го направиха всичко еднакво. Тоя notification center толкова дразни като се пусне на цял екран, преди пък идваше прекалено малък.. Истината е някъде по средата. Хем да можеш да tap-неш под него, за да се затвори, хем да не е супер малък и да не се чете нищо...

Другото недомислие е мултитаскинга - ако на айфон донякъде не е лошо да виждаш по 1 и две половинки отстрани от отворено приложение, то на iPad това е чисто и просто неизползвано пространство и липса на интерес някой да си мръдне пръста да направи нещата по-различни. Паралакс ефекта, ако искат да се забелязват да го увеличат повече. В момента супер трудно се забелязва движението на иконите в най-горния "леър".. Изобщо не е като на по-малкия дисплей на iPhone.

А тия огромни икони седят като на някоя детска играчка... Толкова много място има на този ретина дисплей, толкова ли не можаха леко да намалят иконите и по този начин да създадат 1-2 реда повече място за приложения...

А папките?! Да му изсъхнат ръцете на този, който е решил да ги направи досущ като на iPhone iOS7... Да имам аз 10" таблет и на него да се дзверя в папка пълна с 30 приложения, като на всяка страница ми излизат 3х3... Толкова МНОГО неизползвано пространство по дисплея. ЖАЛКО Е, МНОГО ЖАЛКО! Епъл толкова си осакати отрочето, че вече на нищо не прилича. Единственият плюс в цялата нова ОС е локскрийна - ето там вече не дразни това твърде изчистено и отворено пространство и можеш да го отключиш навсякъде по дисплея..

И още нещо - супер често ми крашват Settings и Safari. Първото най-вече в секцията Notifcitaions, като изключа нещо, веднага краш. Aз такова нещо на Епълско устройство до този момент не съм виждал.. Бетите на iPhone се държаха по-добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 5S анимациите леко забиват....

Три рестора ударих и все едно и също...

Да го мъча отново или си е така просто?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Особено при слайдване надолу, за да излезне "търсене", лагът е страшен. Често ме изхвърля от приложения. И на моменти оставам с впечатлението, че 4S-ката ми беше по-бърза в някоИ ситуации. В определени ситуации сякаш съм с 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...