Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Toва си мисля, че са приложения изискващи iOS7 ъпдейт.. И при мен го има и на 4-ка, и на iPad с 6.1. Предполагам Епъл ще го оправят в скоро време, но е дразнещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много е рано да искат само iOS7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Toва си мисля, че са приложения изискващи iOS7 ъпдейт.. И при мен го има и на 4-ка, и на iPad с 6.1. Предполагам Епъл ще го оправят в скоро време, но е дразнещо.

Така е колегата е прав това са приложения чиито ъпдейт изисква ios 7!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой умен тарикат реши да махне поста със скрийншота, от който става ясно, че Mail days to sync настройката важи само за Exchange акаунти. Похвално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мен ли говориш?

http://bgiphone.com/...bg/#entry211402

П.С. Освен модератор, друг не виждам да може да го направи. Ако мислиш, че сме тарикати, браво, представям си за останалите какво ти е мнението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Т.е си преместил някои постове по темата в друга тема? Ще очакваме нови питания и отговори по този въпрос, а беше изяснен.

П.п

И няма как да те имам предвид. За сега не познавам кой ми трие постовете.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Просто" ги сложи на правилното място, за да може всеки да ги намери още по заглавието на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-горе има въпроси със скриншоти, на които въпроси имаше отговори със скрийншоти. Сега са налични само въпросите. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нито един коментар не беше изтрит.

П.С. Разбрах какво имаш впредвид, но толкова през телефона. Сега добре ли е?

http://bgiphone.com/...bg/#entry211304

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бяха преместени в тема, която няма нищо общо с въпроса. Промяната е с iOS7, с която е отнета възможността да се задава mail days to sync. Да се чудиш какво общо има това с mail.bg.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дай да престанем със спама и да прочетеш точно питането на човека! Точно mail.bg касае той. След малко ще почистя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И консумацията на батерията се промени в iOS7, но за нея си пишем в темата: "Колко ви издържа..." ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе, к'во да разправям. Иначе дава отговори за abv.bg. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Дай да престанем със спама и да прочетеш точно питането на човека! Точно mail.bg касае той. След малко ще почистя.

Дай да престанем с комплексите за модературствоване и да обърнем внимание, че на човека му е изчезнала възможността да определя период на синхронизиране след като е ъпдейтнал на iOS7. Това важи за всички POP акаунти. Не само за MAIL.BG.

Зацепваш ли?

Абе, к'во да разправям. Иначе дава отговори за abv.bg. :tooth:

Спри да разправяш.

Трай си че се осра.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Иска iOS7 вероятно и е така от първата минута от пускането на iOS 7 публично, така ми бе с iPhone 5 iOS6. Мисля е споменавано някъде тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Имам следния проблем:

В момента съм с IOS 7.0.3 и Iphone 4, и когато искам да набера номер с плюс в началото нещо не ми се получава.Във всички предишни версии когато задържа нулата ми изписва + ,а сега ми изписва 0+.

Всеки номер който искам да набера,трябва първо да го запаметя в контакти,защото там мога напиша +,и след това да го набера.

Моля помогнете!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно мърдаш като задържаш 0. Пробвах го 10 пъту и всеки път ми зиписа +. iPhone4 iOS 7.0.3.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мърдам,пробвал съм хиляди пъти.От както сложих първата iOS 7 е така,но мислех че като излезе някой друг ъпдейт ще се оправи....но уви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пиши "тоалетна" тогава, къде е проблемът? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Плюса е съкращение за 2 нули по принцип - по-бързо ще натиснеш 2 пъти отколкото да задържаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не само за две нули. От някои държави изходът е с деветки(Сърбия, например). "+" замества префикса за международно обаждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, двете нули са за Европа, където се намират повечето от нас. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не само за две нули. От някои държави изходът е с деветки(Сърбия, например). "+" замества префикса за международно обаждане.

Беше , брат оно време , вече са се европеизирали. Сега са с wc...

Sent from my 4 using DT & SX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С нули нестава,дава че е грешен номера.Незнам,аз се намирам в Беларус и явно тук нещо друго замества нулите и плюса..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Деветки?

Тцъ, проверено: кодът е 8-10.х.х.х.х.х.х. Само от един мобилен оператор е 00, ама не запомних кой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...