Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Много тъпо, сега трябва заради един паралакс който ме дразни да си жертвам преходните анимации които си вървяха супер. Явно е добра функция за старите 4-ки ама за 4с и нагоре не мисля

Функцията немисля че е предназначена за определен модел телефон и факта, че се намира в Accessbility говори само за себе си.

Аз съм с 4-ка и телефона се държи еднакво, независимо дали reduce motion е включено или изключено.

Определено обаче след 7.0.3 вече не държа Android устройство в ръката си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам че е в аксесибилити опцията, ама тоя паралакс може да доведе морска болест и на капитан подводничар, защо трябваше да го вързват към убавите анимациики които са една от характерните неща за 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото все някой няма да е доволен. Ако го направят 2 отделни опции съм сигурен, че пак ще се намерят хора да мърморят, че нещо не е наред. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така както е тръгнало съвсем скоро ще се пусне нов ъпдейт и нещата там евентуално ще си дойдат на мястото, така че всички да са доволни.

Редактирано от p_valev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много странно, след ъпдейт (7.0.3) като натисна power бутона за заключване нищо не се случва, като го натисна втори път се заключва. До сега го пробвах поне 5 пъти и не се заключва от първия път. :mad:

Няма как да е хардуерно, до преди 20 минути никога не го беше правил (от iOS6 до iOS7.0.2), сега веднага след ъпдейта започна да го прави и няма пропуск, трябва два пъти да го натискам, за да заключа екрана. След рестарт също не се оправя, ще изчакам някой да подтвърди с iPhone 5 след ъпдейт до 7.0.3 дали има същия проблем и ще правя рестор през тюнса

ПП. Сега пробвах да затворя на входящо обаждане. Работи си 2 пъти за отказ и веднъж за silent, но за заключване трябват два пъти...

Направих чист рестор, setup as new и проблема със заключването си седи, даже почна да ми се заключва на 3-4 натискане, независимо колко силно натискам пауър бутона. 100% е сфтуерен проблема, защото допреди ъпдейта никога не съм имал такъв проблем. Само при мен ли е така на 7.0.3?

Само да добавя, че днеска цял ден ми се провалят разговорите (call failed) и само след рестарт се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен пък точно тия анимации така ми е писнало да ги гледам от юни месец и сега с включена тази опция телефонът изглежда по-бърз. Има само едно преливане при пускане/излизане от приложение, а не трябва да чакаш анимацията да се изпълни, за да избереш нещо. Предполагам, че ако достатъчно хора пропищят (т.е. пишат фийдбек през apple.com), ще го направят с два тогъла в следващ ъпдейт - един за паралакс и друг за анимациите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да но не е някак уеднаквено - в мултитаксинга има анимации другаде не, някак странно е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

M/у другото днес почти цял ден, всеки път като си погледнех локскрийна, ей така се беше бъгнало:

bc0c1eb2fd2933aa.jpg

5s, с активиран touch id за отключване и passcode с букви (затова е и клавиатурата).

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оня как се хвалеше на презентацията...64% от устройствата работели на IOS 7?!Добре,че няма възможност за downgrade,иначе процента щеше да е около 4;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Процента щеше да е с 0,4 по-малко, а не общо 4. Вярвай ми, ние сме миниатюрна хиледна, да не кажеш и милионна от процента, който са с желание да върнат надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса е,че се хвали!А не казва,че не можеш да върнеш назад!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки е видял какво го очаква със слагането на 7, преди да ъпдейтне (изключвам Ония един процент роботи, които ъпват "без да искат")! Преди слагахме от Сидия шаренийки и циганийки (за справка, темата "Кой, коя тема") а сега това ни било шарено ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих чист рестор, setup as new и проблема със заключването си седи, даже почна да ми се заключва на 3-4 натискане, независимо колко силно натискам пауър бутона. 100% е сфтуерен проблема, защото допреди ъпдейта никога не съм имал такъв проблем. Само при мен ли е така на 7.0.3?

Проблема ти е хардуерен. 99% съм сигурен. С 1 колега се случи същото нещо след като сложи iOS 7 beta, и се наложи да му сменят 5-цата от мтел - казаха, че проблема е хардуерен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хвали ли се-Да!Можеш ли да върнеш-Не!Казва ли го това-Не!За "сидийката" и "циганийките"-В "Кой каква...."!Като нямаш избор, ползваш това което ти подадат и мълчиш!Защо ли ни наричат "зомбита" и "сектанти"?!И няма нужда да ми се обяснява колко велики продукти правят!Много добре знам как работят помежду си без "сидийката"!Никак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

gogi6, що не вземеш да смениш марката и да ни освободиш от поведението си "ползвам Apple, но ги хейтвам яко".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или "Ползвам Apple и ще дам на Тим Кук да ми го...."!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко е рано за 1 бира.. та, вземи се поразходи малко навън да си успокоиш нервите. ;)

@Anton :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
да ти го вкара отзад?

Вкарва ти го на теб;)На мен ще почака;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз си харесвам 7, само да ми върнат анимациите без паралакса....защо ли ъпнах на 0.3 :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кога са позволявали да се върнеш, че сега да е по-различно?

Не разбирам какво се оплакваш - намери си хак, даунгрейдни го и си го джейлни. И пари най-вероятно ще спечелиш от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още се подписва 7.0.2...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кога са позволявали да се върнеш, че сега да е по-различно?

Не разбирам какво се оплакваш - намери си хак, даунгрейдни го и си го джейлни. И пари най-вероятно ще спечелиш от това.

Как да спомене джейла и Сидия иначе...;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема ти е хардуерен. 99% съм сигурен. С 1 колега се случи същото нещо след като сложи iOS 7 beta, и се наложи да му сменят 5-цата от мтел - казаха, че проблема е хардуерен.

Нормално е да му кажат, че проблема е хардуерен, защотот толкова им разбира главата. Правили са му няколко рестора, проблема си остава и решават, че е хардуерен не софтуерен. Мен никой не може да ме убеди, че едно преинсталиране на ОС може да причини хардуерен проблем. Всичко е в софтуера и нещата хич не изглеждат добре, всеки 5-ти пропищява след ъпдейт, това никога не е било преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...