Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

http://creativecenter.bg/сервиз-и-поддръжка/ - ЕДИНСТВЕН ОТОРИЗИРАН СЕРВИЗ НА APPLE.

Така пише на сайта им, а и са ми сменяли десетки телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен дисплей на мака, ама все пак са българска фирма с договорни отношения, не епълски магазин. Джиниъс бар - в някоя друга държава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ей това ми хареса .......дано го разберат повече хора. Два еднакви телефона няма според мен.

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дори при нас в Германия се броят на пръсти, пожелавам на всички ни за напред просто да нямаме нужда от услугите им... В България за жалост ще мине доста време докато отвори врати Гениус... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Едва ли е и мой проблема, че няма Genius Bar не само в БГ, но и в останалия свят освен US. Да не говорим, че няма и оторизиран сервиз, ама айде.... А за нормалните юзъри "Дай с'а 1500 лъва и си е.и майката" СУПЕР!

Българският пазар не е чак толкова значим за Apple. Докато отворят genius bar четеш форуми или се спираш на друг телефон.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е не мога вече за 6-ти път трябва да си резетвам паролата за акаунта!!! това не се търпи, акаунта ми е изряден даже си попълних всички секюрити въпроси, и това от както минах на новата ОС всяка седмица?!?!? колко години никакъв проблем сега ужас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък се надявам с новите iPad-и да пуснат 7.1, който да върви по-добре на таблета ми, защото в момента положението не е много розово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да на таблета доста насича и не е плавно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хъм, аз трябва да се чувствам щастлив. Моя таблет не страда от връзката си с iOS7 и нямам накъсвания и оплаквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@profusion къде ти дава грешка ? Сложи шот да не пишеш излишно, спри всичко що се връзва с iCloud и iTunes и слагай едно по едно.

Проблемът не е в новата OS, ни в старата. Махни кредитната карта за известно време, примерно, а трябваше отдавна да си писал на Apple, за да видиш, какво ще ти кажат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На нова сутрешния блок и те са с iPad с iOS 7 и също работи, не мяза да лагва ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз нямам никакви проблеми...смених един камион с 5-ци и сега с 5s всичко е ок. Имам един куп колеги с 4/4s и нямат проблеми.

Така като гледам, тези дивайси, които са имали джейл са проблемни...

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е, че Алелемале, пардон :biggrin: Olemale донякъде е прав. Има два производителя и телефоните от втория бият по дефекти и бъгове. По - миналата седмица мъчих ревизирана четворка iphone_3,2 на iOS7. Няколко рестора с или без бекъпи(три пъти теглен фърм и два компа - мак и боза), все провлачваше(сравнявам я с моята). Моята е правена в КуцКон :smile:, другата в Пегатрон - просто разликата в работата боде очите. Моята има споменаваните досега бъгчета, понякога бави, но не сече. Ревизираната прави сечко даже без да има каквото и да е във фонов режим. Кротко се държи само при спрян нет и пуш. Ха, сега?

Има ли начин да се разбере къде е произведен, без да се отваря самия телефон?

И аз нямам никакви проблеми...смених един камион с 5-ци и сега с 5s всичко е ок. Имам един куп колеги с 4/4s и нямат проблеми.

Така като гледам, тези дивайси, които са имали джейл са проблемни...

Sent from my iPhone

Така като гледам, си далеч от истината....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За тези, които са направили чист рестор и продължават да имат проблеми им препоръчвам да го направят на Mac osX. Почти сигурен съм, че при уиндоуз не е същото...(не случайно изхвърлих всичко, което е свързано с уиндоуз/Майкрософт от вкъщи)

Sent from my iPhone

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А тия дето сме само на Уиндолси сме умрели от глад и телефоните не изкарват и няколко часа без забиване и хард ресет. Айде стига вече с глупостите. Как пък аз като съм само на уиндолс на всичките си лаптопи и компютри и не съм правил преинсталиране от месеци на ейпъл устройствата, упдейтвам ОТА и телефоните и таблетите, който са покрай мен си работят напълно нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

profusion, надявам се да намериш разрешение на проблема и ако успееш, пиши какво е станало. Преди няколко дни и аз ъпдейтвах информация за Apple ID-то ми, не заради проблеми, а защото си сменях паролата, и също ми се наложи да попълня инфо и да оторизирам няколко нови мейла. Пробвай да си смениш алтернативния мейл и разни други атрибути на ID-то. Ако трябва си смени самото ID с нов мейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що телефони съм ресторнал под ХР, не ви го побира акълът. Току - що ресторнах айпад2 3г под ХР и лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз за ХР щях да кажа,ама хайде някой по-знаещ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

gogi6, ми кажи ни де! В тази тема поне на мен ми стана ясно, че по-голям разбирач от тебе няма. Ако седнеш да броиш, ще излезе, че си ремонтирал и преинсталирал повече iPhone-и от сервизите в София и Пловдив взети заедно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тц!Другия път, като незнам нещо,ще питам теб;)За адвокат на apple ставаш,дано и с познанията си така;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Седмицата се влачи, като народна песен на iPhone 4. Поне при мен е много бавна. :( Нямам нерви да изтърпя това мотане като свалям нещо да не говорим че ми зарежда по-бавно и от костенурка(+5 минути на приложения като Chrome, Skype, Viber) приложенията, които ползвам редовно а с някои от речниците си вадя хляба всеки ден.След ъпдейта не мога да трия използваните приложения или т. нар. "кеш" на телефона е пълен до ушите. Много ще съм ви благодарна ,ако ми кажете откъде мога да си поръчам говорител за телефона, тъй като единия изтрещя не знам защо и кога. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж някъде при китайците сигурно ще могат да напъхат два.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...