Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен 7 се държи доста добре нямам лагове и крашове от както излезе офицялно нямам проблем с нея . Макар че съм с четворка се държи доста добре ъпдейтнах я след рестор от последната версия .На win7 sp1 съм с айфон4 съм от първите който пуснага Ментел ако има някакво значение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж някъде при китайците сигурно ще могат да напъхат два.

Два какво? 2 телефона или 2 говорителя?

Ми…прати ни го да го сменим? :smile:

И аз мога да си го сменя само да не трябва спойка че ще трябва да тичкам до тате за индукционния поялник с тънката човка и 3те лупи за да го запоя.. ако пак не пипна поялника за топлото ;)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iOS7 на лока виждаше ли се датата ? Не ми излиза, а и сега забелязах, че и таймера го няма, ако е пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на на 7.0.2 се вижда всичко и дата и таймер... На 7 също, на айпада и 4s, 5 и 5s. При мен на всякаде е ок, но мисля че четох някаде за подобен проблем... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера ми направи впечатление, че лока е странен, а сега като се загледах дори ми липсваше и тапета, който е сложен. Яко бъгнато

Рестартирах го и се оправи, вече се вижда тапета, дата и таймер.

Единственото нещо, което съм правил от лока е да снима видео, а преди 2 дни пуснах стоковото приложение да записва звук около 15 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сигурно ли е, че ползваш iPhone;)

Да ифон 4 на 16ГБ иОС 7.0.2 от миналия четвъртък, ако не се лъжа...

На iOS7 на лока виждаше ли се датата ? Не ми излиза, а и сега забелязах, че и таймера го няма, ако е пуснат.

При мен излиза всичко на лока и процента на батерията също, а за таймер не съм ползвала и нямам наблюдения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Димче, само за протокола: не цитирай последен пост, счита се за спам! Полето отдолу е за писане!

И, аз да се "похваля" с първия срив, откакто изобщо съм помирисал iOS7. Черен екран, не реагира на нищо а жената се скъсала да ми звъни. След рестарта, даже нямаше ресет лог и запис за пропуснати, толкова е бил зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбрах Алекс, обаче като отговарям на някой конкретно и натисна "отговор" ми цитира поста му. А имаш ли идея как да си затрия кеша т.е. последно ползвани приложения? Мисля, че затова зарежда като баба... А и още нещо- за пръв път някой друг освен бившия ми годеник ме нарича "Димче" и ме върна 7 години назад ;) Тъй като ми предложи помощ за смяна на говорителя, мога ли да попитам с какво се занимаваш, ако не е твърде лично? Стана ми странно, като ми каза че е само един... преди половин година звука ми беше по-силен, затова си помислих, че единия е изтрещял, понеже в долния край на телефона има две говорителчета от двата края на отвора за зареждане... а като натисна дясното нищо не се чува от половин година.

Редактирано от Dima Iantcheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм много по хардуер-а , но Едното е микрофон... Май :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След всеки рестарт, кеша е чист. Просто може би е хубаво, като пуснеш много приложения от време на време да ги затваряш след като си ги ползвала. Натискаш два пъти хоум бутона и с бутане нагоре изчистваш всички пуснати приложения. При iPhone 4 е малко паметта за пуснати приложения и затова бързо се пълни и съответно като пуснеш скайп, фейсбук и още няколко приложения и паметта свършва. Това е една от причините да работи бавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И, аз да се "похваля" с първия срив, откакто изобщо съм помирисал iOS7. Черен екран, не реагира на нищо а жената се скъсала да ми звъни. След рестарта, даже нямаше ресет лог и запис за пропуснати, толкова е бил зле.

И аз така се оправдавам на жената... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Общо взето ти отговориха :) Скролваш под последното мнение и ще видиш полето за писане - не е нужно да цъкаш "отговор", "заговор" или нещо друго. :D

Предложих ти смяна на батерията, не на говорителя защото наистина е само един. Работя във форумния сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След всеки рестарт, кеша е чист. Просто може би е хубаво, като пуснеш много приложения от време на време да ги затваряш след като си ги ползвала. Натискаш два пъти хоум бутона и с бутане нагоре изчистваш всички пуснати приложения. При iPhone 4 е малко паметта за пуснати приложения и затова бързо се пълни и съответно като пуснеш скайп, фейсбук и още няколко приложения и паметта свършва. Това е една от причините да работи бавно.

И аз така си помислих, но имам проблем-при 2 пъти натискане на хоум бутона на изчистен екран не се случва нищо, а при отворено приложение изкарва отворените приложения на 10тия път без да мога да ги трия както при иОС 6 или ми вади войс контрола. С рестартиране 5 пъти не се махнаха и почва да ме хваща бяс докато зарежда по 5 мин за да си видя мейла или да отвори скайп или недай боже някоя игра да пусна на детето зарежда минимум 10 мин...

Оки доки спирам с цитатите ;) А батериите откъде ги поръчвате и колко струва една със смяната?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж сега, като ползваш активно скайп, фейс и други приложения ( активно ползване 5-6 часа на ден поне ) и ако ти е включен 3G постоянно, а обхвата не ти е добър е нормално батерията да се хаби много. Особено ако наистина я включваш за зареждане по три пъти на ден, съм почти на 100% убеден че не чакаш да падне под 10% а я включваш когато ти дойде. Най-вероятно по същата причина не я чакаш да се зареди до 100%. При такова ползване на батерията ( ако е такова разбира се ) не очаквай някакви резултати. Като за начало прегледай съветите в тази тема. Има клипчета и писания какво да изключиш на iOS7 за да постигнеш по-добри резултати с батерията. Изпълни всичко това. След това пробвай един ден да бъдеш само на Е, а не на 3G. Пробвай да изключваш приложенията който не ползваш и който постоянно се ъпдейтват в интернет и ползват нотификации. Така както казваш, според мен на телефона ти е включено абсолютно всичко което може да се включи. Еми ако е така е нормално батерията да пада. Изключи всичко което не ползваш. Започни да правиш пълни заряди на батерията от 0 до 100%. Направи това упражнение няколко дни подред и ще видиш тогава какви са резултатите и дали наистина батерията ти е за смяна.

Щом бутона не реагира като хората, то той е за почистване или за смяна. Това е по-сигурно от смяната на батерията ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами проблема с бутона преди 7цата го нямах... т.е. до миналата седмица си беше ок и си чистех кеша по единично. Колкото до батерията напоследък го чакам да изгасне и тогава го включвам, но не всеки път вярно е . В повечето случаи е на 5-7% като го включа, тъй като и малкия го сваля постоянно с разни приложения за учене на произношение на немски и английски и разни игри...(само на 5 години е! а вече успя веднъж да ми върне заводските настройки на ифона и да ми затрие половината уиндоус на 3 пъти)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да изпълниш това което съм ти написал и ще видиш какъв е резултата, но от игра до игра има голяма разлика и имай предвид че определени игри товарят много iPhone 4. Все пак това е модел на 3 години и след него има излязли 3 нови модела ( по 1 на година ) като всеки от тях е с по-силен процесор и повече памет. Съответно и новите приложения и игри го товарят все повече и повече. Нищо не споменаваш ползваш ли 3G и как ти е обхвата. При лош обхват консумацията е в пъти повече от нормално. Попринцип хоум бутона няма връзка с iOS 7 за да спре да работи нормално. Пробвай да направиш чест рестор и да качиш приложенията който наистина ползваш. Разбира се прочети преди това, за да не изгубиш определени неща и после да се вайкаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асене, благодаря за обясненията ще се възползвам от съветите ти, но има един проблем който си остава-отворените приложения не се отварят както при ОС6. Като задържа бутона за кратко излизаха с х в горния ляв ъгъл и в кеша и в папките където съм групирала нещата, които ползвам по теми и можех да ги трия, макар и едно по едно. Игрите, които ползвам най често са една ферма, един остров и едни животни на покет гемс и няколко игри онлайн на карти. Иначе телефона ми е на фул покритие от Сиско рутера в къщи, който по принцип ще хване до съседната улица, ако го изкарам на терасата, а като изляза вън си ползвам 3Г неограничен на Виваком и пак имам покритие навсякъде, но се мори по-бързо понеже не е пълен навсякъде. В момента е рестартиран 5 пъти като изчаквам няколко минути и тогава го включвам и по 5 мин ми зарежда хоумскрийна откъдето съдя, че не е изтрил нищо. И да кажа, откакто махнах ГПС тока ми държи двойно от 8 сутринта досега съм на 56% а играх,писах, слушах радио, говорих по тел, скайп и вибер, направих 2 превода и пратих 5 мейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стига с тези проблеми в тази тема! Имат си собствени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При iOS 7 приложенията се затварят по особено, а именно

stop-your-battery-from-draining-after-updating-ios-7-ipad-iphone-ipod-touch.w654.jpg

Като ги отвориш в този режим ги избутваш нагоре и те изчезват. По този начин са изключени. Виж с ГПС-а как са се получили нещата с батерията ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Който не го мързи, да чете. Анализ и фактология на следенето чрез iMessage от Кирчо(Cyril a.k.a. pod2G):

http://dox.bg/files/dw?a=7281b16b61" target="_blank">Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асене благодаря за показното опразних кеша сега съм на 4% и чакам да изключи че да го заредя..Данните ще ги постна както обещах на темата за издръжливостта на батерията

Асене благодарение на тебе сега ми пали телефона за 2мин до вибрацията, че е включен и още около 30сек докато зареди хоумскрийна с папките ми...т.е. падна наполовина след като по гореспоменатия начин изтрих приложенията от кеша.

Нормално ли е при иОС7 да не пали автоматично като го включа на заряд след като е угаснал?При иОС 6 палеше сам на 2рата минута като зареди 10-15% и стартираше всичко сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пали си автоматично на 5 процента заряд при мене след като се е изключил. И батерията можеш да я зареждаш и без да се е изключил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам че мога, но е добре поне веднъж седмично да се оставя да угасне и тогава да се включва на заряд поне за 8 часа и това важи за всички мобилни устройства(телефони, таблети, нот и нетбуци) не само за ифон или епъл продукти. Поне според баща ми(а той е техник от +40г всяка техника, която има батерия се третира по следния начин-1. Като я купиш опразваш батерията и зареждаш 24ч/12ч минимум задължително!

2. Когато се зарежда НИКОГА не се прекъсва заряда преди да е стигнал 100% т.е. никога не включвай телефона да се зарежда, ако не можеш да го оставиш поне час на заряд (при моя е 90мин до пълно зареждане от 1% като изключи, но той е на 18месеца) 3. Веднъж седмично или на 2 седмици максимум ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го опразвай до угасване и тогава го зареждай поне за 8 часа. Така знам аз за удължаване на живота на батерията и все още имам телефони, които са повече от 3 годишни и държат по 3 дни.

Преди Алекс да ми се скара, че това е за темата с държеливостта на батерията ще кажа, че и там го постнах това, но тук беше специално ориентирано към aserrr

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...