Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Не знам защо,но съм леко скептичен към този JB.

Някой от форума дали го е тествал?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Утре ще джейлна една четворка и ще пиша

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все повече прилича на андроид. Първо някви детски иконки сега и руутване. Не е някоя джаджа да ти свърши всичко ами стъпки, стъпки.

Sent from my 4 using DT & SX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Утре ще джейлна една четворка и ще пиша

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ела джейлни моя бре, зае*и тази четворка. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що бе, още има хора дето ги ползват и ще се израдват на джейл за 4-ка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все повече прилича на андроид. Първо някви детски иконки сега и руутване. Не е някоя джаджа да ти свърши всичко ами стъпки, стъпки.

Sent from my 4 using DT & SX

Да беше казал нещо смислено ли, кво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това го бях видял в един сайт преди седмица две. Стори ми се много странен този джейл, при положение, че Evad3rs нищо не са казали по този въпрос. Тази година преди да излезе джейла за ios6xx пак бяха пуснали нещо подобно. Единственото нещо което си спомням, е че този джейл е известен още като OpenSnow.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

opensn0w е експлойтът, автор е @winocm. Въпросният пич му благодари в сайта си.

П.П. В момента ресторвам. :biggrin: Срина ми се wi-fi връзката и те така...

П.П. 2 Влязох в root-a иначе, ще стане след някой и друг опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4 - ките все още стават вървят си безпогрешно какво против тях имате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Четворката си е страшен телефон-за визията пък да не говорим,все още ме е яд,че го продадох...

П.П.

Седи ми една вкъщи,но му е изгоряло нещо сигурно-трябва да намеря време да го метна до сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой не забеляза иронията в поста ми. Къде казвам, че четворките не стават, не знам?

И за какво му е на форума чат, като си имаме такъв в изобилие (по минало допитване).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес се получи някъв fail или нз какво :biggrin:

Изхвърли ме от Фейса, показа се веднага ябълката, която виждаме при включване на телефона и след секунди ми показа началния екран. WTF :biggrin:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само при мен ли има проблеми с теглене на приложения от апстор, когато телефонът е в airplane mode с вкл. wifi? Интернета си бачка, приложенията не се теглят, зарежда иконка (тази с чертите по нея) и пише waiting... и така около минута, след което се маха. Първоначално го видях на 5-цата и си мислех, че някакъв проблем се е появил (точно в този момент ресторвах и не ми даваше да изключа find my iphone), но сега и на 5s същото.. Сървърите на Епъл са всички ОК, така че не е от това..

И все още ми дава грешка като се опитам да си изтрия icloud акаунта от телефона или да спра find my iphone:

Verification Failed

A server with the specified hostname could not be found

edit: час по-късно, всичко е наред. Никога досега не бях срещал такива проблеми.. Mоментът много лошо съвпадна със смяна на батерия и се панирах, че нещо съм прецакал...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз вчера си купих приложение, обаче ми пише, че има проблем с разплащането. Пробвах с 2 различни карти, в банката ми казаха, че няма проблеми с картата пък и аз си го знам, защото и преди съм купувал с нея. И както стана ясно в банката, съм пробвал 16 пъти да се разплатя и все неуспешно. По принцип след 2-рия път вече не можело, така казаха, чак след 24 часа. Довечера пак ще пробвам. Все пак писах на Епъл, дано решат да ми отговорят по някое време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпрос за напреднали:

Терминалът увисва на Find files to patch. Всичко разрешено и изпълнено, cd desktop, chmod +x и т.н., отворен файъруол и сничка, тегли к'вото тегли(100%) и увисва. Жокер?

П.П. Предния път стана, обаче оср@х сидиа и опрях до рестор. Сега - греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Алекс -истрий всичко от папката дето си разирхивирал пача и opensn0w - затвори терминала -ресет- и пробвай пак, аз като го омажа само така тръгва на ново ;).

Препоръчвам ти и рестор ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестор не е нужен, защото няма нищо общо. Гредата е в компа, а аз естественно трия всичко преди нов опит. За да стигна до пискане тук, нали се сещаш? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой забелязал ли е в mail.app да му зарежда по подразбиране мейла, от Apple ID-то, вместо друг мейл, който е избран по подразбиране?

При мен Apple ID-то ми е с поща в Gmail, а за акаунт по подразбиране съм избрал iCloud. Забелязах го чак сега на 7.0.3, но може и на предишните версии да е било така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, при мен по-подразбиране си е този които съм му задал, не е от ID-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен е мейла който аз съм задал и който ми е най-отгоре в списъка. Иначе имам настроени 4 мейла и няма проблеми. Този с айпъл ID-то ми е най-отдолу в списъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на 4-ката с iOS 6.1.3, от известно време го има този бъг, но в обратен вариант. Показава че има 4 приложения за ъпдейт, а като влезнеш няма нищо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...