Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И 7000 да са контактите пак става без бекъп. За приложенията важи същото. Нищо че струват 250 лв.

Батерията ми държи колкото с iOS6.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега от теб разбирам, че ставало..... ДА, СТАВА АМА НУЖНО ЛИ Е???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Време ти е да вземеш по-нов телефон. Съгласен съм с колегата по-горе, че изобщо не трябваше да пускат iOS 7 за 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Също съм доволен от работата на четворката, преминала през почти всички бети и с restore и set as new на iOS 7

До сега нямам пропуснато повикване, нито нищо от изброеното при "пострадали" колеги от бавна iOS 7.

Батерията се стопява така, както беше и на 4.3.3, 5.1.1, 6.1.3....-според употребата, но не пада, като не ползвам устройството.

То и колата ми ще изгори колкото й сложа - нито повече, нито по-малко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам и 5-ца там положението е също мнооого зле, просто работи по-бързо. И сега ще правя тези всички еквилибристики да чета форума от-до, защото не съм си играл отдавна да видя кое как ставаше, кое как беше. И как да не си затрия нещо важно. Както и по-горе споменах ябълката за мен е най още от 3GS и не искам друго, както и не мисля че има по-добро, просто сега положението е СУПЕР ЗЛЕ!

Редактирано от Olemale1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто се примерете, че ползвате телефон с операционна система. Няма как да се оеднаквят милиони устройства да работят еднакво....мина онова време с нокиите и тн. Както всеки компютър се оправя след преинсталиране, така и нещата тук се доближават. Като не ви се занимава има сервизи, там хората с радост ще ви приемат.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
оложението е СУПЕР ЗЛЕ!

Колко човека трябва да ти напишат че положението е идеално?

@gorgior, дали точно сега не е момента да споделиш знания на печен хардкор юзър и да решиш ужасните проблеми на потребителите по-горе без рестор?

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм съгласен, че Apple трябваше да се погрижат ъпдейта да минава безупречно, но за добро или зло, не са успели. И да, gorgior е прав, че форумът е да помогнем на тези с проблемите да си ги решат, но не виждам какъв е смисълът да се мрънка и плюе по операционната система, защото няма нищо продуктивно в това. Много хора изписаха, че нямат никакви проблеми със 7цата, както и някои се оплакаха (и продължават), че имат. Според мен вариантите за недоволните са 2 - пробват с чист рестор от DFU или сменят дивайса. Ако не искат да пробват нито един от двата, колкото и да се вайкат по форумите, няма да им се оправят телефоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм със 7-цата от първият ден, сложена с рестор от ДФУ, без да връщам бекъп. До ден днешен не съм индикирал никакви проблеми. И са ко праим'? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въртите се в някакъв омагьосан кръг ми се струва. Въпросът тук не е кой има проблеми и кой няма, а защо две напълно еднакви устройства (да речем две 5-ци), ресторнати през DFU до iOS7 работят различно. Това тук не е сглобено PC в кварталния магазин от различни части и производители, и отворена ОС като Windows, за да има всевъзможни и различни проблеми. Говорим за един и същи дивайс, с една и съща ОС, ъпдейтнати по един и същи начин и напълно различни проблеми, които дори след 4-5 рестора не се оправят, а технически устройствата са здрави и напълно работещи. Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега от 4-ката на сам имам чувстовото, че телефоните не са напълно еднакви и също така не са правени или сглобявани на едно и също място. Различни сензори за близост - различни драйвери, единия не работи правилно с устройството, другия е ок. Това са мой размисли, останалото оставям на вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ох, ОК не беше идеята да се оплаквам. Споделих мнение и не беше обмислено, че не е конструктивно. Съжалявам за което. Пак казвам не съм от ревящите, но след пореден отчайващ ден на пропуснати разговори и постоянни дропвания ми излезе пяна на устата и ми идваше да го тресна в земята. Почвам да чета какво и как да направя, за да не остана без контакти, снимки и музика и се надявам след няколко дни четене да успея, защото няма да рискувам, а не съм правил никакви не ОТА операции откакто го има облака може би, та съм забравил и основни неща. Съжалявам още веднъж лека вечер на всички

Редактирано от Olemale1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аз съм със 7-цата от първият ден, сложена с рестор от ДФУ, без да връщам бекъп. До ден днешен не съм индикирал никакви проблеми. И са ко праим'? :)

И аз също рестор в ДФУ и спикъра си се включва когато си иска!И са ко праим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма защо да се дърлите за глупости - колкото по - сложен е един софтуер, толкова се увеличава възможността нещо да не мине по план. У-вата наистина са различни и на децата даже е ясно, че единият подизпълнител Пегатрон, се дъни доста по - често от Фокскон. Още от времето на първите пегатронски 4с-и се наблюдава спад на качеството и увеличаване честотата на оплакванията. Идеални неща няма! Съвети не се дават и взимат само от форуми - епъл имат страница за поддръжка и там съветите са не по - различни от нашите. Когато нямаш избор, рано или късно опираш до тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На моя 3gs от 3.0 до 6.1.2 само веднъж съм използвал set as new, въпреки че постоянно е бил с джейл и че по всички форуми всеки съветва винаги да се прави set as new и да не се връща бекъп. Та същата е и работата с windows примерно - някои успяват да го забозят за 1 седмица, други го ползват години без нужда от преинсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз също рестор в ДФУ и спикъра си се включва когато си иска!И са ко праим?

И кое от двете не е вярно? 6.1.2 или 7-цата от първия ден?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
някои успяват да го забозят за 1 седмица, други го ползват години без нужда от преинсталация.

Е ти си от майсторите явно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко е вярно!7 е на жена ми;)Нали знаеш кога ще сложа 7 на моя тел?;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен всичко е на ред.Качих 7.0.0. директно от телефона.Сега съм с 7.0.2. Преди около седмица смених СИМ картата защото започна ( три пъти в различни дни от седмицата) да ми изписва вместо "BG Globul" , "invalid SIM" и така оставах без GSM връзка. Ходих в Глобул,издадаха ми нова карта и от тогава този проблем изчезна.Дано СИМ картата да е била виновна! :) Батерията държи чувствително по-малко в сравнение с 6.1.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко е вярно!7 е на жена ми ;)Нали знаеш кога ще сложа 7 на моя тел? ;)

Веднага с джейла ;)

И аз също = на жена ми също :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

....че единият подизпълнител Пегатрон, се дъни доста по - често от Фокскон.

Това не разбраха някои хора, че от iPhone до iPhone няма нищо общо и си продължават да мрънкат. Виновни няма да търсим, но има много боклук и от iPhone 5 на пазаря. По 5 се сменят един след друг и всички с някакви проблеми, а Apple дори не ги тестват преди да ти подадат в ръката "новият", но като им го върнеш си минават с теста за 5 минути в Apple Store и си го прибират, защото бройката не струва за нищо. Ако някой се оплаче - печели, ако не, просто му се радва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре, но това означава, че е най-добре да не се буташ да си от първите, които ще подкарат поредния нов модел, а да поизчакаш и да си закупиш вече поошлайфания продукт? При автомобилите е така и стига да не си зависим от това да си №1 дори и да имаш ядове те са по-малко

:idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, за това намеквах доста често :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гошко, как да проумея че iOS7 е бъглива и забиваща след като и на четирите ми телефона върви прекрасно?

А точно пък ти си ми през хардккура държа да отбележа. :)

Върни малко по-нагоре и обърни внимание кой дава наставления какви съвети да се дават относно телевизорите. Ама нали си батка, обичаш да съветваш с менторски тон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А, ша въ замоля да си пиете 'апчетата :) По - споко бре, да не взимате заплати от Мапгей(т) Кук? Ядове има(аз немам) и ще ги мъчим. Нали за т'ва сме тука?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бих казал, че iOS7 е бъгава или забиваща OS. Изненадвам се дори, че от първият ден, Apple са успели да направят толкова качествена мобилна OS. Взето е всичко най-добро до днес, добавено още толкова и е постигнато брилянтно качество. Със 7.0 може да си ръчкаме до iPhone 8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...