Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Също и аз никакви проблеми с седмицата.

Във твоя телевизор е проблема

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А активирането на дисплея по време на разговор?!Спикера си се пуска когато си поиска!Но не е от моя телевизор;)Всички около мен са така:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А активирането на дисплея по време на разговор?!Спикера си се пуска когато си поиска!Но не е от моя телевизор ;)Всички около мен са така :(

Я кажи пак за джейла...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с високоговорителя ми се случва и на мен, но когато държа телефона с рамо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
А активирането на дисплея по време на разговор?!Спикера си се пуска когато си поиска!Но не е от моя телевизор;)Всички около мен са така:(

Може би е заразно!!! :):):) Шегата настрана.

На 7 устройства при мен, всичко изброено при теб, е супер!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Това с високоговорителя ми се случва и на мен, но когато държа телефона с рамо.

Някакъв датчик?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тцъ. С рамо, невинаги ухото ти е където трябва ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди да сложа 7.0.2 бях с 6.1 и от време на време като набера номер ,телефона зависваше и така си стоеше без да се свърже. След като сложих 7.0.2 / през компютъра с чист рестор без връщане на бекъп-а / тоя проблем със набирането остана и даже взе да го прави доста често. Накрая отидох в М-Тел и ги накарах да ми сменят сим картата. След това вече нямам този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко off

Apple изглежда купили персоналният асистент Cue и най-късно за iOS8 ще е тук, ако е вярно разбира се.

Странното е, че и приложението го няма в AppStore, а Siri можеше да се сваля от AppStore дори и след като ги купиха Apple.

http://appleinsider.com/articles/13/10/03/rumor-apple-may-have-acquired-personal-assistant-app-cue-for-at-least-35m

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, определено на моменти забелязвам лаг-ове, но на iPhone4 са на очакваните места.

Единственоя бъг до момента, който имам е в приложение: mobile air mouse: към компютър с парола, не дава да пиша в полето за нея.

Имах проблема с музикалните контроли, от който се беше оплакал и друг колега: не сменяше песни, само плей и пауза и контрол на звук работиха. След рестарт се оправяше до следваща проява, но след ъпдейта към 7.0.2 изчезна.

"Чукам на дърво" , но драмите които описвате ги нямам. Правил съм чист рестор и съм настроил като нов.

Дизайна е въпрос на вкус и е много субективно. Дразни ме това, че са направили обложките и на локскрийна и в music app, по-малки. Друго което ме дразни е: когато затворя на някой, вече не остава пропуснато повикване в локскрийна или phone app. Иска ми се да мога да си редактирам бутоните в control centre.

Двама души с iPhone5 са ми под око всеки ден: единия след чист рестор няма ядове никакви, другия след ъпдейт от 6.1.4 има оплакване от прекалена консумация на ток, при включен wi-fi, мързи го да ресторва, упорито си го ползва и се радва на удобния суич в control centre.

В крайна сметка: всички ревяха за промяна, ето я!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странно нещо забелязвам при iOS7- след 7-10 дни ползване, изведнъж с-мата се забавя, започват леки лагове при отваряне на папки и по- забележими при скролване в AppStore например (клавиатурата също влачи при писане в AppStore). Правя му един ребуут и всичко си идва на мястото до след следващите 7-10 дни..

Това определено не ми се е случвало при предишните версии на ОС-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Тцъ. С рамо, невинаги ухото ти е където трябва ;)

То преди обясняваха,как правилно да държим телефоните заради антените....сега ухото:))))Още малко и ще ми наложат с колко бучки лед да пия уискито:)))Ще го оправят,надявам се!Получава се често,ако говориш в движение!Така,че ако говорите с някой(таен субект),стойте на едно място без да мърдате,че да няма нокаути;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 4 продължава да се държи чудесно и с 7.0.2 (откакто се появи), няма вече проблем в колата, нито дори с приложението mobile air mouse...Прави ми впечатление, че при мен Cellular е Mobile, а на приятели с 4-ка, 4s и 5-ца, всичките с iOS 7 си е Cellular....

Ето и снимка:

bazejudy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гогиш, подчертах, че само с рамо като го държа се е случвало да светне. Никога не съм имал проблем със сензора, на нито един модел досега. Нещо твоя телевизор не лови, не, че седмицата не е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отдавна не приемам нещата толкова сериозно;)Шегувам се!Каквото пуснат,такова;)Но този проблем не е при мен!На жена ми редовно се случва...говори и хоп-спикър!На приятели също!Преди доста време май пак имаше подобен проблем?!Ако форума е само да казваме...Колко прекрасна Ос,Колко е изчистена,Колко невероятна...с нови рингтонове,на които даже може да си танцуваш..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 4 продължава да се държи чудесно и с 7.0.2 (откакто се появи), няма вече проблем в колата, нито дори с приложението mobile air mouse...Прави ми впечатление, че при мен Cellular е Mobile, а на приятели с 4-ка, 4s и 5-ца, всичките с iOS 7 си е Cellular....

Ето и снимка:

bazejudy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Интересно, на моята 4-ка е Cellular.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Левият е с en-GB локализация, десният е с en-US. (Може да се види и по разликата в изписването на "center")

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам нито един от изброените бъгове. Единствено батерията се стапя доста бързо, но това сигурно се дължи на това, че не съм ресторвал. Не мога да разбера тези, които плачат от това, че когато отхвърлиш дадено повикване трябва да ти излиза в пропуснати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Определено е доста неудобно! Аз обикновенно затварям на повечето, които ми се обаждат, защото имам много минути и преди само слайдвах, след като затворя! Сега затварям, натискам лок бутона, слайдвам надясно, въвеждам парола, отварям фоне приложението намирам човека и го набирам! Е това ако е улеснение здраве му кажи!

Редактирано от georgilsfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един тъп въпрос - iPhone 5 през ОТА до iOS 7 ще се запазят ли всички снимки etc.? Няма да го правя на мой телефон и не смея да рискувам. Предполагам, че ще е ОК, но от питане глава не боли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При ъпдейт не се губи нищо. Проблемът идва ако се осере ъпдейта по някаква причина. Що не ъпдейтне с комп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...