Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Много ми харесва как са интегрирали туитър в браузъра :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не греша финдмайфон не играе толкова съществена роля, колкото акаунта от iCloud. Преди рестор от 7, ако се изтрие iCloud акаунта и не би трябвало да има проблеми с искане на пароли. Нещо такова не, но не съм напълно сигурен щот го пробвах веднъж и не останах убеден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Проблема ми е, че при някои опити да набера някой телефона увисва. Имам 5 и докато не качих IOS 7 този проблем го нямаше. Пиша толкова подробно, защото прочетох и други мнения със същия проблем, на който не бе обърнато внимание. Направих чист рестор, смених си картата (Мтел), изключвах ту 3G, ту Wi Fi. Направих отново мрежови настройки, но при опит да набера някой (без да има точна закономерност кого набирам и откъде като местоположение набирам) телефона забива. Всички други функции работят, но няма телефония... Някой да знае нещо по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да споделя и аз,

След качването на 7.0 имах проблем с нотификациите на ъп-дейтите. От неделя скочих на 7.0.2 (Алекс споко за джейла :) ) всичко е точно с нотификациите. iPhone 5 и iPhone 4. Уотсапа си работи, даже сега мернах за инфо

- lifetime.

u8yqagen.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може би обясних много сложно проблема. Всичко ра боти перфектно, но има ли някаква връзка между 3G, Wi Fi и това, че петицата забива? Освен мен, още двама души имат този проблем откакто са с IOS 7. Въпрос е къде е проблема - в IOS, в телефона или в оператора? Ползвам iPhone от първата генерация и такъв проблем не съм срещал (след много отключвания, джейл и т. Н) и това много ме дразни. Иначе 7 е супер и работи отлично....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Проблема ми е, че при някои опити да набера някой телефона увисва. Имам 5 и докато не качих IOS 7 този проблем го нямаше. Пиша толкова подробно, защото прочетох и други мнения със същия проблем, на който не бе обърнато внимание. Направих чист рестор, смених си картата (Мтел), изключвах ту 3G, ту Wi Fi. Направих отново мрежови настройки, но при опит да набера някой (без да има точна закономерност кого набирам и откъде като местоположение набирам) телефона забива. Всички други функции работят, но няма телефония... Някой да знае нещо по въпроса?

Спокойно! От опит ти казвам, при 2 iPhone5 единия с GM другия с ъпдейт от 6.1.4 към 7.0 съществуваше гореспоменатия проблем. Ресторнах ъпдейтнатия като нов, проблема остана. След регистрирано оплакване на *88 и няколко дена, проблема изчезна и при двата телефона, като при втория мина без никаква интервенция. В същия период в същия град знам за още 2-ма със същия проблем, на същия оператор - факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@kkotov сега със 7 с друг кариер ли си, вдигнал ли го е ъпдейта или продължава да в същият, както преди !? Смени и SIM карта с на друг оператор, ако ти е възможно, за проба само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

kkotov пробвай от настройките да изключиш 3G-то и виж дали на 2G ще може да набереш някого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
. Направих чист рестор, смених си картата (Мтел), изключвах ту 3G, ту Wi Fi.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

kkotov явно имаш някакъв конфликт между iOS и настройките на оператора. Предлагам ти да пробваш две неща, които се надявам да оправят проблема.

1. Набери *#31# и виж какво ще ти изпише, ако restriction e enabled означава, че са ти ограничени изходящите обаждания в самия телефон, тогава набираш #31# за да ги включиш, ако пък ти пише, че restriction is disabled премини на точка 2.

2. Набери *228, това ще ъпдейтне актуалния списък с клетки на оператора като временно ще ти изпише No Service.

Тези две неща често решават проблема с изходящите обаждания. Пише дали има резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам следния проблем, телефона е 5-ца беше си 6.1.4 ъпдейтнах през телефона към 7.0.0, и се появи следния проблем. При входящо повикване сензора за близост угася дисплея, но веднага след това светва и започва едно натискане с бузата като най често пускам или указателя или по-гадното високоговотителя. Проблема се проявява само при входящи повиквания и само на угасен дисплей. При изходящи повиквания или входящи на отключен дисплей проблема не се проявява. Правих рестор, после чист рестор и накрая чист рестор през DFU. Проблема си остава. Сега ъпдейтнах към 7.0.2 и няма промяна. Много дразнещ проблем. Някой с подобен проблем или предложение по решаването му? Минах на айфон защото ми беше писнало от бъговете на андроид и бях много щаслив с 6.1.4. Обаче сега все едно пак съм на андроид. Не знам какво да правя да чакам ли ъпдейт с който да се надявам, че проблема ще изчезне или да си продавам телефона и да си търся същия който не е минал на 7-ца. Иначе нямам други проблеми със новия IOS. Батерията се държи малко по-зле от IOS6, но си издържа с едно зареждане на 24часа, което ме устройва. Дразни ме само че няма функцията анимация OFF. Не за друго ами защото съм длъжен да гледам анимации и чак след това да натисна приложението което ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си единствения с такъв проблем, оказва се, че при много телефони след ъпгрейд от iOS6 на 7 въпросния сензор блокира или се изключва, незнайно защо. При повечето се оправя след Reboot (не Power-off) на телефона (2 пъти). Задръж Home бутона + Power бутона за около 10 секунди и телефона ще се рестартира, направи това още веднъж и пробвай дали сензора се е активирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или рекалибрирай същият!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

kkotov явно имаш някакъв конфликт между iOS и настройките на оператора. Предлагам ти да пробваш две неща, които се надявам да оправят проблема.

1. Набери *#31# и виж какво ще ти изпише, ако restriction e enabled означава, че са ти ограничени изходящите обаждания в самия телефон, тогава набираш #31# за да ги включиш, ако пък ти пише, че restriction is disabled премини на точка 2.

2. Набери *228, това ще ъпдейтне актуалния списък с клетки на оператора като временно ще ти изпише No Service.

Тези две неща често решават проблема с изходящите обаждания. Пише дали има резултат.

Направих и двете неща, сега ще чакам за резултат. Благодря за съветите!

Благодаря на всички за съветите. Засега не съм се обаждал на *88, но ако проблема продължи, ще се обадя и там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без промяна след два последователни ребута. Как се калибрира този сензор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре тогава, влез в Settings - General - Siri и го изключи, след това се обади на някой може и на оператора (*88, 123...) и виж дали сензора ще ти прави проблеми, ако работи нормално включи Siri и би трябвало проблема да е изчезнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще пробвам със изключено Сири, но както казах проблема го имам само при входящо повикване. След приемане на повикването дисплея угасва, но веднага след това пак светва. При отдръпване на телефона и повторно приближаване сензора започва да работи нормално и дисплея остава неактивен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай го, проблема ти може да има връзка с Raise to speak функцията на Siri.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@vladimirnn има настройки за входящи разговори, не знам дали ще ти оправят проблема, но погледни, да не са разместени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да е забелязал да му се губят контакти? Случайно стана, но на близък човек, който не бях чувал дълго време ми излезе като непознат номер. След това видях, че и други контакти липсват.

С рестор до 7.0 и връщане на бекъп, след това ъпдейт през ОТА 7.02 на 4-ка. Не знам кога е станало предшестващото събитие, но сега го забелязах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За контакти не съм забелязал, но на жена ми вчера й изчезнаха смс-ите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

NSA като барат, не се сещат да връщат :tooth:

Шегата настрана, не си първият с такова оплакване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах аномалия в Contacts. Ако въведем контакт, но не въвеждаме име или фамилия, а компания, в предишната версия контакта се записваше по подразбиране по критерий Company и така излиза в указателя. Сега се оказва малко по-различно - пак критерия става по компания, но изписването е с едни досадно малки букви... Странното е, че ако погледнем контакта в Мак -а всичко си е нормално, въпреки, че iClouds го е пренесъл от iPhone. Същото важи и за контакти, които са били въведени преди ъпдейта, дори и в iPhone.

:thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...