Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Нещо са омешали таговете май. При мен от ъпдейта до МЛ и после телефона до седем, на старите контакти имам таг (null), без секция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега опитах да създам контакта първоначално на Mak -а, няма проблем! iClouds го пренесе в iPhone перфектно. :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така де, при мен също са наред новите - нашарени са ми старите, отпреди ъпдейтването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След усилено четене тук реших да направя рестор на дивайса си. Е, направих го, но се оказа, че възтанови всичко от бекъпа, но за съжаление около 80% от приложенията липсват! Нприятното е, че не ми дава да ги изтегля от профила ми, дори не ми дава да придобивам нови. Сега правя процедурата наново, дано се оправи

:afraid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Продължава да върти. Просто му дадох пълен рестор и бекъп, музика, снимки и т.н. Не видях никъде да ми казва, че не може да ги свали. Тъпото е, че не ми дава да свалям вече платени приложения, които ми стоят в купени, дори и нови безплатни пак не дава, не прави ъпдейт на приложения, а е индикирал, че има няколко които имат нужда!

Дереджето е същото, добрата новина е, че мога да тегля това, което е купено, но не е качено :mad:

Започвам да се забавлявам :wacko:

Редактирано от dedil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хахахах уби ме :)оппссс

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има достатъчно ;)

Имаш ли икони с "мътен" нюанс по спрингборда? Ако да, значи сваля въпросните и докато не приключи, няма да еб@ва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Плюс това свидетел съм на себе си, рестори по два дена съм имал от айклауд с бившият си 4с, но най - важното е в процес на рестор да имаш уайфай при същият, защото може от прекъсване да се прецака нещо-случвало ми се е!

Друго сега се сетих - няма как да свалиш нещо ако рестора ти тече , в смисъл първо си минава рестора после може да правиш каквото и да е! Провери си photos application дали е свалила всичко

, влез по албумите и отдолу си пише! Доаунлоадинг пише ли,не е приключил рестора!

НSent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятели, нещата заспаха! Даже сега пиша през iPhone.

Притеснението бе основателно, но сега всичко си е на мястото. Имам и карта и пари в нея. Изчаках да завърши, както рестора, така и бекъпа да спре напълно. Сега, когато свалям наново приложение си го"завира" пак на абсолютното място, в същата папка където си е било преди. Това, което не вдявам е на какъв принцип е преценено кое приложение да е на дивайса и кое не? Изненадан съм, че някой каза че бекъпа не включва приложения, странна работа, защо тогава се подреждат там където са си били?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Включва шорткът към даунлоада на приложението, но не и самите тях!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаха някакъв критерий за автоматичния даулоуд - май 30Мб обем на приложението. Не помня просто. Иначе, положението и състоянието на всяко приложение е кеширано в бекъп-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали някога ще има JB за ios 7 A5 устройства.

Чува ли се някаква информация? В интернет има предимно фейкове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако някое приложение не поддържа iCloud няма да го има в списъка на бекъпа и съответно при рестор няма да го свали. А ти ги слага по папките после, защото разположението на хоумскрийна и папките се запазва в клауд бекъпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Дали някога ще има JB за ios 7 A5 устройства.

Чува ли се някаква информация? В интернет има предимно фейкове.

А бе уж p0six и planet пишат във "Врабчето",че вървят нещата, ама....

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам но за мен тая 7.0.2 е страшно бъгава, абсолютно мога да кажа че последната бета беше по-стабилна от колкото 7 и 7.0.2 , то не бяха ресринги не бяха крашове , не мога да си напиша паролата защото екрана ми е изместен на половина и няма как да стигна до буквите. Ужас просто , Стив Джобс сигурно се върти като бургия в гроба , Бог да го прости! Все едно съм с някой бъгав китайски андройд. :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Глупости-нямам проблеми с 7.0.2...

Търси повредата в твоят телевизор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Верно е, iOS 7.0 движи прекрасно добре, учуди ме доста, все едно си с iOS6 по избор. Батерия, както при използване така и при standby си е перфектна, никакви проблеми, WiFi и 3G също. Ако имаш проблеми чакай да ги оправят или ресторвай, ако имаш възможност.

Аз от 7.0 не мърдам, докато не пуснат гейм падовете или нещо друго интересно.

След 7.0 не знам как са версиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 5-ца със 7.0.2 всичко е ток и жица...

Чуствам се като летящият шотландец!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...