Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

@Максим, просто пророчески изказвания малко ме дразнят ;) Супер е, че Apple своевременно оправят разни бъгове, макар че на мен лично ми се щеше да не присъстват в официалния фърм, но явно не им е стигнало времето.

Приятелю това е форум и всякакви изказвания , макар и пророчески не би трябвало да те дразнят ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напротив, могат да го дразнят колкото си искат, но няма как да ги махне - правото е равно за всички. Правилата също. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съгласен . ;) Сега чакам някой друг от агиткста да ме оплюе.

Има правописна грешка ....не съм я редактирал да не ме накажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дока е много по-грозен, отколкото ти се струва. Огледай се за друг телефон, има в изобилие.

Ирония ли се опитваш да демонстрираш..?

Да, много е грозен дока. Разцъквах днес един айпад 2 и не мога да разбера как е предпочетено това нещо пред традиционния стар...

Силно се надявам да не бутнат и OS X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Между другото,това не е никакъв док...а нещо си там!;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Живи и здрави да сме,аз просто така си се паля някой път.А сега по темата : Реално на моята 4s-ка забелезвам по-малък usage на рам,отколкото на 6.1.3.Батерийката държи маалко повече отпреди - а бе като за телефон от 2011 съм доволен,все пак не е Nexus :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мене на 5ца всичко е ок . Даже мисля че са оправили проблема с 3G който беше нямаше обхват така добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като слагате шотове или снимки пишете, какво значат, че да не давате празни надежди на хората. Особено тази с iFile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

7.0.2 не е проблем за джейла и снимка на джейлнат iOS 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, но за тази с iFile вчера някъде пишеше, че е единственото приложение с работещ мултитаскинг при iOS 7. Нещо подобно бе, ако е така не е добра новина и за Jailbreak вероятно рано да се говори.

edit: Ако няма грeшка, за момента само iFile движи коректно при iOS7.

Just fixed Cydia for iOS 7, compiled with the iOS 7 SDK and it is looking wweeiirdd

https://twitter.com/...668435697156096

os36.jpg

iFile (and Substrate) seem to be the only stuff that's working right now on iOS 7. Don't bother updating

https://twitter.com/...626221713514499

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Като слагате шотове или снимки пишете, какво значат, че да не давате празни надежди на хората. Особено тази с iFile.

Аз не се надявам,а чакам;)Правиш разлика,нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прави ми впечатление, че за разлика от всички версии, на които съм бил досега (от 4 нагоре), падането от 100% на 99% на батерията е равно на това между две от кои и да е други стойности. Преди като заредех до обяд батерията беше на 100% и чак след като станеше 99% започваше нормално да се точи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не разбрах какво искаш да кажеш. И сега като заредя вечерта батерията ми стои на 100% до обяд на следващия ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вие на спрингборда ли се връзвате? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не разбрах какво искаш да кажеш. И сега като заредя вечерта батерията ми стои на 100% до обяд на следващия ден.

:censored2: батерията :smile:

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен не е така. Като заредя до 100% и проведа един разговор на телефона и вече е на 99%. Преди правех по 5 разговора и ровех по половен час, за да ми падне на 99%. Винаги съм смятал това за пропуск при софта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето няколко съвета за "жадните" за батерия: http://www.redmondpie.com/top-28-ios-7-battery-life-saving-tips-guide/

Или направо преминете към последния съвет ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 5 и не само 5, след като го заредях до края и го изключа обикновено много бързо пада на 99% без значение дали е с 6 или iOS7. Ако стои цяла нощ в контакта се забавя доста, докато падне на 99%, но пак не винаги.

5s е мисля е подобен, но съм го зареждал 3 пъти и не съм сигурен, но към краят под 50% е по-стабилен от iPhone 5. С нова батерия е все пак и може да ми е грешно впечатлението, а и не съм му слагал много приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой забелязал ли е след restore, че трябва да си верифицира устройството отново в Whatsapp и съответно абонаментът му става от безкраен на едногодишен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе, целият случай е много странен. Вчера правих два рестора (ей, така за гимнастика, щото имах време за губене). Първия път направих set as new и после вкарах ID-то. Тогава ми направи за първи път този номер. Когато стартирах Whatsapp ми каза, че ще тегли инфо от облака и трябваше да се съглася с това, т.е. Apple ID-то е било коректно. Втория път restore-нах от бекъп и пак същото, което не би трябвало да е така след като връщам целия бекъп от iTunes. Писах мейл на съпорта, но още нямам отговор. Затова рекох да попитам, докато чакам от Whatsapp да ми пишат.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WhatsApp обявиха отдавна,че ще минават на едногодишен абонамент!Може би момента е дошъл;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не. Платените от едно време, трябва да са с лайфтайм. Аз, съм така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...