Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Някой знае ли какво фиксва 7.0.1 освен отпечатъка от пръста за AppStore? Погледнах набързо вчера, но не ми стана ясно, а щом го има и за 5с, значи ще има и други неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди две минути направих чист рестор през DFU,и Set a new.Но няма нищо безплатно от iwork!!!!

snsf.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доколкото се вижда във видео от Apple мисля беше, след активиране или след въвеждане на акаунта се отваря прозорец със всички неща включително iWork. Аз не видях подобен, но сложих акаунт при който са купени. Все пак ми се струва, че трябваше да излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен не са безплатни.. Нали и Тим Кук каза, че е за нови устройства, а не активации. Бях пуснал цитат по-назад в темата.

На мен само числата и кийноут ми трябват, останалите съм си ги купил, но все пак.. Като дойде 5S-а, ще ми "рефунднат" 20$ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хаха типично по български всичко живо ресторва заради 3 безплатни приложения. Ако са ви толкова важни, досега да бяхте си ги платили. Нищо лично към никого. Просто забавно ми стана. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И за 4s има ъпдейт до 7.0.2 !

П.С : Забелязвам леко повишено бързодействие при 4s-ките :) Като че ли "забавянето" при влизането в Phone.app-а е намалено. Има го,но е минимално и не дразни окото :) Честито :p

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За фикс на паскод, който не ползвам и клавиатура на гръцки ... безмислен ъпдейт.

Има 7.0.2 и за iPhone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хубаво, че бързо го отстраниха. Цялата интернет общност лудна покрай този бъг за задминаване на паслок-екрана..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А мен ме дразни, че вече не показва кога телефона е зареден напълно. Преди от светкавицата си минаваше към кабел иконката, а сега стои само на светкавица...

Редактирано от hpignatov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Познах ,че скоро ще има 7.0.1 и 7.0.2 . До 10 дни ще има и 7.1.0 вервайте ми. Просто това ще е системата със най много ъпдейти досега. Защо ли съм прав? Междудругото....5-тицата я купих на 13 септември и целия пакет със iPhotо ,iMovie , keynote и т.н. ми е безплатен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре... колко залагаш, че до 10 дни ще има 7.1.0?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де,какъв е тоя афинитет към "дразгата" ?! Момчето го е казало примерно ! И аз подкрепям донякъде тезата на aserrr.Според мене beta 6 се държеше много по-добре в някоИ отношения от официалната и GM версията. " Паживьом-увидим",както са казали братушките :smile:

Редактирано от Alxx®
А, научи българския правопис, преди чуждия?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По - силен звук и по - малко заета рам след рестарт. Що мислите, че ъпдейтът е само онова, което се пише в чейндж лог-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Максим, просто пророчески изказвания малко ме дразнят ;) Супер е, че Apple своевременно оправят разни бъгове, макар че на мен лично ми се щеше да не присъстват в официалния фърм, но явно не им е стигнало времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

gyru6ate.jpg

От няколко минути е забило така..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Момци, аз пробвах 7-цата от както излезе официалния релийз, бях с нея няколко дена, но найстина на iPhone 4 лагва, засича, забива и като отворя повече от две приложения става мама-мия :smile: Затова си върнах на 6.1.2 с джейла и сега телефона лети. Бих го препоръчал на всеки, който има проблеми с бързината и има запазени SHSH ;)

Редактирано от ggeorgieev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Георгиев, поста ти ми идва като дежа вю! Проблеми имате ти, Костадинов и Уабита(на него все му забива нещо)! Други 100 човека ги нямат. Костадинов се убеди и сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-вероятно безплатният iWork е за телефони закупени и активирани след определена дата. Другия вариант е да е нещо свързано с държавата на app store-a. Ако може koksibg и x3mbiker да дадат малко повече инфо в тази посока.

kal1ch, не става въпрос по български всички да се метнем на безплатното. На мен лично офис пакета не ми трябва, тъй като за момента имам само iPhone и не ми е удобно да правя някакви редакции на документи, нито за момента ми се налага да пускам презентации от него. Въпроса е, че след като би могъл да е безплатен, вече мога да го пробвам и да го разцъкам малко. Ако имах и iPad най-вероятно щях да съм си купил апликациите отдавна. Не винаги въпроса е "чакал съм 3 години да стане безплатно, за да си го "купя"". Но ако в момента мога да го взема безплатно и да го пробвам, защо да не го направя?

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане и да забива аз кво съм виновен? Вчера след ъпдейта като че ли малко живна системата и за сега се държи добре :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Georgiev как успя да се върнеш на ios 6.1.2 ,дай по-подробно,че не можах все още,а и не лм остана много време да се занимавам,имам запазени SHSH .

By LanbeR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...