Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте имам iphone 4 със ios 6.0.1 и искам да ъпдейтна на 6.1.3 обаче в самия телефон ми дава да мина на ios 7 ако може кажете как точно да мина на 6.1.3 без да се натреса на 7 и ще загубя ли всички приложения който имам до момента.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как, минаваш на 7 или стоиш там, където си. Apple не подписват 6.1.3 вече.

При ъпдейт към 7 няма да загубиш нищо от информацията на телефона.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес ми направи впечатление,че зареждането на телефона от както минах на iOS 7 OTA трае повече от колкото преди.Отиде ли към 97% днес изчаках около 30-40 минути отгоре да качи на 100% напълно заредена батерия.Някой да има такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, аз имам следния въпрос:

След като всички много добре знаят, че всяка версия на операционната система търпи някъква еволюция под формата на ъпдейти. Защо когато 6.1.3 беше актуалната за момента ОС, не ъпдейтвате а чакате да излезне следваща и то не ненадейно, а съвсем планово, Чак тогава започвате едни безмислени теми, как да кача това или онова ама без това и т. н. условия?

На моменти не се сдържам, защото това е от първия iPhone и продължава до днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако има някой, ъпдейтнал с iPhone 4 на iOS7,нека моля да сподели, как се държи телефона, има ли лаг и върви ли добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Върни назад има хиляда поста как се държи 4 на ос 7!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моята 4ка е с iOS 7. Забавяне да има от 1 секунда, но батерията е ужасна. Снощи си легнах към 24 ч. при батерия 76%, тази сутрин в 9 батерията беше 50%. Подчертавам, че 3Г-то и location глупостите са изключени. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако има някой, ъпдейтнал с iPhone 4 на iOS7,нека моля да сподели, как се държи телефона, има ли лаг и върви ли добре.

Държи се перфектно, дори мисля, че и батерията кара повече. Единствено с quickoffice pro, имам проблем с изпращането на мейли, но се надявам скоро да има ъпдейт на апликейшъна и да се отстрани проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прави ми впечатление, че не отчита времената на стендбай и употреба. Дали това не се дължи на промяната на настройката за болт текст в сетингите, след която телефона прави респринг (за първи път виждам нормална апликация а не такава от Сидия) да прави такова нещо? Някой друг с такова наблюдение и възможно ли е да е от това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, да. Същото става ако ти крашне сетингс. Респринг има и при смяна на системния език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се появи следния ''проблем'',на 6-та не ми даваше грешка че кабела който ползвам е фалшив.Когато инсталирах 7-та почна да ми пищи че е!Някой има ли някаква идея дали кабела наистина е фалшив или е от 7-та?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със сигурност си личи, ако го поразгледаш обстойно.

Повечето неща ги знаем, но има и други, скрити екстри в седем:

http://www.redmondpie.com/top-20-hidden-ios-7-features-that-you-likely-dont-know-about/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На айпада уж няма отново апликация за време а дава времето в нотификейшън центъра и то във фаренхайти, и как да ги променя в целзии :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Голямо предимство поне за мен е,че ОС-а си ъпдейтва сама без да те пита за пароли и т.н :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм ги изключил автоматичните ъпдейти. Понякога ъпдейт на приложение е всъщност даунгрейд. За пример mctube уж премахна опцията за сваляне на видео. AV player загуби AC3 кодеци поради лицензионни проблеми. И други...

Юпии, най-накрая Сири знае какво е времето в София! :)

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
На айпада уж няма отново апликация за време а дава времето в нотификейшън центъра и то във фаренхайти, и как да ги променя в целзии :)

При мен си ги показва в целзий. Може би не си задал регионални настройки9aqa7ety.jpg

Sent from my iPad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Задай си го да е в целзий от Weather.app!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Че айпада има ли?

Едит: стана с регионалните, мерси

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз търсих като гламав weather.app като на телефона ...да ама не ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

NYPD ( New York Police Department) са започнали "акция" с любезно приканване чрез листовки за ъпдейт на новият iOS 7. По принцип обичам конспирациите и теориите към тях,но това доста понамирисва...и с тоя TouchID...

6587184e.jpg

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 4S ъпдейтнах през телефона, върви много гладко и не виждам да има някакви проблеми засега. До сега винаги съм правил чист рестор през iTunes, но сега не ми даде и след няколко опита се отказах. Постоянно ми даваше грешка 3004. Пробвах всички хватки, които пише в нета за тази грешка, но така и не стана. В началото, ме дразнеше новият вид на иконите, но взех да им свиквам. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Error 3004

  • No internet connection during the firmware restore.
  • iTunes can't connect to gs.apple.com. Maybe Port 80 and Port 443 is blocked. Open it on your router.

…или спирай скайп ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...