Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Шшш, цитати?!

Settings -> General -> Background App Refresh :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бъркаш ги двата щата. Сетингс/апстор/ъпдейтс ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи спрял съм всичко,сега погледнах (още оная вечер) и положението при мен е много зле ... Дано разработчиците направят някое "инструментче" за сваляне на версията ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестори едва ли ще има официални.

При мен е все тая. 1 ден.

Но аз имам зарядни навсякъде де. Живея в град. Без режим натока.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изключвай 3Gто. Така или иначе по селата е по-бавно от Edge, а мачка тройно батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм от село,а от гр.Бяла Слатина и чертичките,там,както и в Плевен на 3g-то ми са догоре :D Явно ще се ориентирам към кейс-батериите ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като гледам заглавието на темата е все още бета, явно има защо,... :tooth:

Чета за хора с iPad 4 да лагва, и да се замисля около 5сек. при смяна wallpaper. На моята 5-ца също има "зацпвания" на моменти.

Дано реагират бързо с 7.0.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да те светна, че на нашата територия не трябва да имаш много вяра на чертичките за сървиса. А и телефонът няма как да разбере че Бяла Слатина е град. Каквото пусне оператора като сървис това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам вече на какво да вярвам,но в 1 съм сигурен - батерията пада с умопомрачителен темп.Сериозно обмислям скок на 5-ца...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скачай го тоя гигантски скок смело, но батерията не е ли същата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

О не не е повярвайте ми :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има си разни бъгове и то повече отколкото имаше в iOS6 в началото. Явно времето не им стига да си довършат нещата.

Преди 5 минути загубих обхват напълно и се върна само след рестарт. Като сменяш wallpaper, ако излезеш директно от менюто за смяна и после влезеш пак settings.app крашва. И разни други дреболии.

Днес писаха, че за 5s и 5c вече има ъпдейт до 7.0.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

О не не е повярвайте ми :smile:

Хич, само с година - две е по - нова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не потреблението е различно :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абее малко ще поспоря по тоя въпрос. Вече два дни ми дава подобни резултати:

a1ed29aec86d4929.jpg6d98b37a8ae2bb4e.jpg

От друга страна, не изпитвам абсолютно никакви от споменатите бъгове и проблеми с обхвати. Много съм доволен от ОС-а. От живота на батерията - не. Лошото е, че при 5S ще е почти същото.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз от софта съм доволен (и от бетите), ама от батерията при официалния (чист ресторе без backup).... нещо не ме радва. Изключил съм system services (освен near me и frequent locations), push е пуснат на основните (viber и подобни). 3g няма как да ме накарат да спра (tunein nonstop dubstep, когато съм извън wifi, което е max час-два на ден). Имам и оплаквания от iMessages пуснато е и е активирано, но праща чисти смс-и на номера, които до вчера са ми били със син send). Изкрено мога да кажа, че батерията ми дава с 1/3 по-малко от преди (6.1).

Чакам си кротко 7.0.1.

atyna2yr.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато имате проблеми, които отсъстват при останалите потребители, то тези проблеми са бъгове, но на устройството ви ;) Аз също не срещам нито един от изброените "бъгове"!

y3eryqap.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Опитвам се, да направя чист рестор с iTunes, но на няколко пъти ми изписва грешка 3004.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За сега нямам проблеми някакви с iOS7 освен че приложението за мобилно банкиране на Булбанк отказа да ми приеме пин кода и се блокира. :( Предполагам че е проблем на приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преинсталирай го и ще се оправи.

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да при мен имаше същия проблем с приложението на булбанк, наложи се да го активирам наново през онлайн банкирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всички се оплакват,но аз пък да похваля живота на батерията. Дали си въобразявам или просто телефона е имал нужда от рестор, :) не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен всичко е наред,батерията се държи доста добре-да не кажа по-добре от и на бетите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталация през ДФУ като нов и всичко ми работи много добре, вкл. и батерията. Даже смятам, че се държи по добре от шестицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен iOs7 се държи много добре. Очевадната разлика е, че започна да се разбира много добре с рутера ми D-link. А се бях засилил да го сменям.

Ъпдейтна се icloud-а за има-няма минута. До сега въобще не успяваше.

Редактирано от tosco69
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...