Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Почват концертите май...

Благодарим ви, че бяхте с нас отново...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Пу за мен един черен 5S и един зеуен 5С за брата . Предоволен съм от представлението .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момци, преди да се втурнат всички на големия спам, аз искам да ви благодаря на вас за това, че в изминалия час ни направихте свидетели на събитието с бързина, точност и достатъчен снимков и информационен материал.

Благодарско! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви са ви предположенията за цената на фо 5C?

П.П. Благодаря на тези които отразяваха събитието!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите във форума, за бързата реакция и актуалната информация около това събитие. :anime3:

С тези ефекти на камерата ми се искаше да е воден телефона, но уви...

Нека спам-а да започне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, за което се говореше, се оказа вярно - и златния модел, и цветните недоразумения, и сензора за отпечатъци, slow-mo...

Май изненадаха само с дребни, но полезни неща като подобрената светкавица и това, че може да се ползва Touch ID вместо вписване на Apple ID парола.

Аз лично много се надявах на по-добър живот на батерията, но все пак и тези неща не са зле и май ще се хвърлям на един черен 5S..

Asen4o, в UK стора са с 30 лири отгоре в сравнение с миналата година, съответно 550/630/710 лири. Опс, сега забелязах, че питаш за C. Тези цени са за S.

C e 470/550 за 16/32гб.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на екип за добрата работа.

Аз съм разочарован от вечерта, доживях и денят, когато Apple представиха бюджетна версия на свой продукт...Обикновено новата ОС я пускат до няколко дни след представянето, сега чакаме една седмица, нито дума за MacPro, ipad, appletv, ipod-и или другите слухове, които се чуха за друго, освен iphone.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито дума и за ОС Х?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този път презентацията мина някак набързо, не знам защо така се получи.

Абсолютна глупост е да сменят металния корпус на 5 за да го продават с цветен пластмасов. Искали са 5S да изпъкне или какво?

Най-голямата иновация е Home butonna и като цяло сензора за разпознаване на пръсти.

Общо взето, пак представиха страхотен телефон, но за пореден път не изненадаха с нищо кой знае какво.

Дали Apple не се изчерпаха, питам аз?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който се интересува от цените , страницата на Apple e ъпдейтната и там могат да се видят цените на отключените модели :

http://store.apple.com/de

Това е например от немската страница!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско и от мен ,много много съм доволен от бързите постове на теам-а :):anime3: :anime3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

600 евро за пласмасова 5-ца....не са наред тези :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и от мен на The Shaman и на Veselin Minchev за представянето и превода ! :anime3: :anime3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спам...не спам....Цветовете стават за тениска през уикендът....Това с шаренията е за пубери и кифли с опция "ало...ало" ;) iPhone 5S е уникален телефон,но не виждам защо да си изоставя двете петици на по 16 часа разговори....ОК...предполагам,че бих си взел една черна бройка 5S,НО с уговорката за тестване и отзиви на първите момци... ;) Малко ми се струва ташак това с батерията и.....най-вече с хоумбутона!!! Сапфир...ала бала.....Да не излезе пак поредният PR !? Чакам си кротичко и без излишни емоционалности;)

Редактирано от stoilovlubomir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и добри новини, излиза Infinity Blade III и също iWork е вече официално Free за новите активации. Всичко останало само като подготовка за iPhone 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този път презентацията мина някак набързо, не знам защо така се получи.

Дали Apple не се изчерпаха, питам аз?!

1. Така ти се струва. мина някак бързо, защото нямаше iPad-и, Mac-ове и т.н. Евънта беше съсредоточен изцяло върху новите модели iPhone и iOS7.

2. Не са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито дума и за ОС Х?!

Струва ми се, че ще видим и това съвсем скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, е че това е първият iPhone (за 5s говоря), който ще се продава в свободна продажба от първия ден в САЩ.

Блях, видяхте ли стартовата страница на Епъл...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направиха това,което направиха и с iPad....Следващият iPAD mini ще бъде в бебешко синьо или розово за мамитата.... ;) Баси кича....момчета вие как ще купувате синя пластмаса :-) ;) Аз трябва да съм луд,за да си купя това зелено ******

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и добри новини, излиза Infinity Blade III и също iWork е вече официално Free за новите активации. Всичко останало само като подготовка за iPhone 6.

Само за новите активации ли казаха ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5 официално в черния списък на Apple :D

2qiu2c7.png

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали Apple не се изчерпаха, питам аз?!

Защото не представиха инфраред дистанционно в телефона ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А7 64битов дори само заради това бих си сменила 5-цата.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...