Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Не разбрахте ли, че всички върнати и очукани петици им слагат нов пластмасов корпус и се получава iPhone 5C :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Право в целта :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че всички върнати и очукани петици им слагат нов пластмасов корпус и се получава iPhone 5C :smile:))

Поради тази причина, техномаркет изкупува изпочупени петици. Познайте епъл колко, пардон, какво им дава в замяна? Всичко е кинти, пичове! Слушайте Severus ;)

Аз, пропуснах ивента в реално време, поправях епълски продукти :smile: Гледам, има изненади все пак. Прогнозата за пластмасовия 5C беше за 4S хардуер, но се оказа петица в дънки вместо костюм. Приятно ме шашна 120fps камера и 64 битовия процесор(въпреки, че за него знаех със сигурност). И, аз ги плюя чат-пат, комерсът ме дразни, но е факт, че все още са мерило за изпипан продукт. Дразни ме фасонът на 7, но...ще излезе джейл някой ден...

П.П. Викторе, Игзо в 5S, баце. Простолюдието носи конфекция;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на екипа. С всеки следващ ивент ставате все по-добри ;)

Прегледах го набърза снимките и коментарите, защото гледах лъвчетата, които се справиха добре. От всичко видяно бих казал, че само сензора ме грабна. Едва ли способностите на процесора ще се усетят скоро. С игри като angry birds и temple run, които са безспорен хит, няма смисъл от него. Жалкото е, че пазара търси точно този тип игри и като изключим infinity blade и още 1-2 игри нищо друго не може да изпробва възможностите на петицата пък какво остава за 5S. При програмите ситуацията е съшата. Колко програми, които използват максималния капацитет на 5-цата се появиха за тази една година от както излезе?

Моето мнение е, че покрай това да има ефтин телефон някак изгубиха от блясъка на бюджетния. На фона на предишните презентации, тази някак бледнее.

Това си е мое мнение и начина, по който аз съм видял нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря за изчерпателното и моментално представяне на събитията от момчетата: едно голямо ЕВАЛА.

Та, да споделя мнението на algor: всяка една стъпка е плод на точно прецизиран маркетинг и пазарни проучвания.

И за шаренията съм доволен (все пак светът е голям, хора всякакви). Ако я нямаше, приятелката ми (като личен пример) все още щеше да си стои на гадното Блякбери от едно време или хатеце (с андорид от същия период) и да се тормозя с обяснения защо това не и работи или онова на нейния телефон го няма... (добре, че китайците пуснаха цветни стъкла и железа - от 4ка насам е само на зелено..)

Последното и бижу:

o7ri4tiz.jpg

5fbrtzxm.jpg

Единствено останах недоудовлетворен, че днес нямаше Retina iPad mini + A6X процесор (толкова му точех лиги)..

П.п. 5S взимам веднага, единствено ако ми падне някоя оферта, която не е за пропускане.

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ок ама ни чака люта зима без ръкавици:)И лято с непромокаеми ръкавици на плажа:).Тоя home бутон ще ни озори май;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бърже пуснаха ивента..

Относно ръкавиците. В момента да не би да не ги сваляш като трябва да ползваш телефона?

5C е трябвало да го именуват 5R (refurbished).. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IPhone 5C по-скоро се цели в младежката аудитория, отколкото в бюджетната. с цена от 599 еврака без договор няма нищо бюджетно в него. 5S е закономерен ъпгрейд на 5 с промени, спoред мен по-скоро козметични и загатващи за бъдещ потенциал на iphone 6. Скок от 4 или 4S към 5S абсолютно си заслужава, но от 5, според мен - не.

Тогава кой е истинският бюджетен телефон на Apple, с който ще превземаме света? Който е поровил из нета знае - това е добрият стар iphone 4 8gb. Всички знаем, че в САЩ и Европа този телефон отдавна не се продава, но пък в Китай към днешна дата върви доста успешно на цена 423$ отключен.

(Край на мистерията как така 4 ще получи ios7 :) )

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е мистерия. Четворката съвсем закономерно се поддържа трета година подред. Кой айфон е имал по - малко???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо не си правя сметката или ми продават стар салам в пкасмасова опаковка за същата цена :) По старата логика трябваше да намалят цената на 5-цата, а те освен че я намалиха цената й сложиха и евтина пласмаса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да си говорим колко е противна тази разноцветна пластмаса, ми се струва, че друга песен ще запеем, когато се докоснем до 5C. Не забравяйте, че и 3г/3гс бяха пластмасови.. И какво от това - 3гс беше един идеален за времето си телефон! С риск да звуча малко ала зомби-фен определено ще има разлика м/у пластмасата на Епъл и Самсунг..

Иначе - съгласен, че леко поизбутаха 5-цата от подиума. Сега да видим как ще се развие пазара на употребявани 5-ци, че моята ще се чудя какво да я правя.. При положение, че преди по-малко от годинa ми е струвала 1600 лв, някак си не е нормално сега да я продавам за 700-800 си мисля.. Моята има предимство обаче - има златно по нея като 5S. Е не е отвън - ама отвътре има от тия златистите по-мощни батерии. :D Някои колеги от форума знаят за тях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мисля, че така както се кълнат, че няма да съхраняват отпечатъка никъде по сървърите им, така тайничко, ще си събират инфо. За един по-добър и по-силен Биг Брадър!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш коя ми е първата работа, след като го "счупя"? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият jaibreak tweak, TurnOff Touch ID 1.0.0. Първия му update 1.0.1 заместване с пръстовия отпечатък на английската кралица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност за "наша сигурност" ще качат отпечатъка в някакъв облак уж за да може само ние да си го активираме, но със сигурност достъп до това ще имат фбр и темподобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това ако някой го положи на съмнение, ще бъде най-наивния човек на планетата :D

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който го гони параноята, просто да не ползва функцията :)

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук си много прав. И при изключена функция би могло при желание да ти сканират отпечатъка. :)

И все пак това, ако не си извън закона не би трябвало да те притеснява. Обаче този отпечатък ще бъде вързан и към банкова сметка, т.е. още едно уязвимо място

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...