Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

С тоя 64-битов процесор, всичко старо вече наистина умира. Приложенията за напред, ще са все повече само за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Определено 5-цата се е издънила много ,даже и не искат да си спомнят за него. :D Кой можеше да предполага ,че 4S ще подмине iPhone 5!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да им правя "алъш/вериш" за едните цифри ;) Искам да видя разликите в неутрални ръце и тогава ще купувам! Те парите не са ябълки по ябълката в градината! Да не стане така да питам Siri що сензорът ми не бачка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления към екипът-благодаря много за представянето на евента!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой можеше да предполага ,че 4S ще подмине iPhone 5!

По какво го е подминал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено 5-цата се е издънила много ,даже и не искат да си спомнят за него. :D Кой можеше да предполага ,че 4S ще подмине iPhone 5!

Пич ти чуваш ли се ;) 4s остава за пазари като Африка,Южна Америка и Близкия Изток....Ако оставят 5 на цената на 4s,кой ще купува новите цингарелски пластмаси и скъпата S-ка....!?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По какво го е подминал?

По не работещи Home бутони. :tooth:

Редактирано от infamous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По какво го е подминал?

По дължина на живот има предвид, може би...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за новите активации ли казаха ?

Изглежда да, само за нови.

"iPhoto, iMovie, Keynote, Pages and Numbers are free on the App Store for qualifying iOS 7 compatible devices activated after September 1, 2013. See www.apple.ca/ios/whats-new/ for iOS 7 compatible devices. Downloading apps requires an Apple ID."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стоилов, уважавам мнението ти, но няма нужда да ни спамиш с един и същ хейт(то не е и хейт а завист) по сто пъти. Разбрахме ти мнението още първия път...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple отново доказаха че са номер 1,5S определено е по добър преход отколкото беше 4S.Мислех да чакам 6,ама май май ще си взема 5S.Благодарая и аз на екипа за това че ни направиха част от това събитие! :drunk::laptop:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да оставят и петицата в продажба. Каква цена да й сложат? Ако й сложат цената на 4S, гарантирам, че печалбите на 5S ще се сринат. Никой не иска продуктов канибализъм, iphone 5 си остава основата на 5S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо интересно, което вече не съм чела из сайтовете.. Любопитно ми е само какви космични цени ще сложат през декември нашите прекрасни оператори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По дължина на живот има предвид, може би...

Няма как да продават пластмасовия 5C ако оставят 5 да живее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

^би трябвало да са същите, които бяха сложили и миналата година

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за страхотното отразяване на event-а!! :anime3: :anime3: :anime3:

Определено ще се ъпна на новия 5S. Все пак пропуснах петицата и добре направих в случая. Сега ще усетя бая разликата. Лошото е, че ще се появи в България чак декември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman,не завиждам! Мога да си купя винаги S-ката...Тъпо ми стана как един уникален продукт като iPhone се превърна в цветна дъга стил Nokia....Аз обичам този бранд и съм изхарчил пари,колкото за една къща по техните продукти.....Последният ивент ме разочарова с превръщането на една легенда в шарения! Реномето пада...аз преди написах...Apple не е състезател,а съдия! Те не се надпреварват,те определят правилата на играта! Сега излиза,че си мерят....с Нукиъ и Самуляк....

Между другото аз лично предвиждам,че iPod touch ще е мъртъв до две години! С тези цени и iPad mini....няма големи шансове да живее!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman,не завиждам! Мога да си купя винаги S-ката...Тъпо ми стана как един уникален продукт като iPhone се превърна в цветна дъга стил Nokia....Аз обичам този бранд и съм изхарчил пари,колкото за една къща по техните продукти.....Последният ивент ме разочарова с превръщането на една легенда в шарения! Реномето пада...аз преди написах...Apple не е състезател,а съдия! Те не се надпреварват,те определят правилата на играта! Сега излиза,че си мерят....с Нукиъ и Самуляк....

Ако искат да са в джаза още дълги години, трябва да се съобразяват с пазара и правилата, които той налага.

Нищо не им отнема от оргиналността, а напротив - повечето цветове ли за теб е "шарения"?

Моето мнение е, че просто т.нар. от тях "бюджетен" модел трябваше да е още малко надолу в цената и нямаше да имат стигане по целия свят - щяха да вдигнат продажбите в пъти.

Нито аз, нито ти определяме поведението им, но те уверявам, че всяка една стъпка е плод на точно прецизиран маркетинг и пазарни проучвания.

Времето ще покаже дали съм прав с тези разсъждения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно представяне от екипа-точно тази вечер съм на място с "почти никакъв нет",но видях всичко важно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за процесора да кажете, че темата на погребение заприличала :D Тези 64б според как ще ги използваме :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И според мен ъпдейта от 5 към 5s си струва, но чак пък такова подобрение в десетки пъти в производителността, айде стига! Аз съм много доволен от 5-цата, но като паднат цените в ранната пролет и аз ще скоча. Чудя се всяка година на повечето коментари след такива събития, как мнозинството се възмущава, че нищо ново не е показано и т.н. Следя събитията от 2010 и всеки път е същото - всеки знае предварително от течовете по сайтовете какво предстои, но се изненадва яко колко малко са показали от Епъл. Всеки иска изненади, но в същото време иска продуктите, които се презентират днес, утре да са в магазина. И ако не са, пак старата песен на нов глас - тия са негодници, гадове, печалбари...

В крайна сметка се вижда, че това е успешната стратегия - иначе нямаше да има десетки и стотици милиарди кеш в портфейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без цитати!

Същото си мисля и аз! Рано на пролет ще скоча за една s-ка,защото сега ,ако нямам път до Европата....,цените ще са брутални....За 64 ГБ ще се иска около 1800 лева.....както всяка година ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5S изглежда интересен, жалко че няма 128GB версия, но може би по-късно да я пуснат, дано.

По-добре е, че няма iPhone 5 и така ще се продава доста добре втора ръка и на добри цени, ако не съм объркал сметките :biggrin:

пп. @Victormihov живота е кратък какви са тези 4 години!!

edit: Поздрави за убавата тема :guitarred:

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме блазни бутона! Искам да го видя как ще бачка!? Все ми се струва,че това ще е "ахилесовата пета" на s-ката....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...