Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

...със сигурност достъп до това ще имат фбр и темподобни.

Ако това те притеснява мога да кажа, че просто си закъснял… имам предвид, че има няколко софтуеъра, който превръщат всеки смартфон с тъч дисплей в перфектен скенер на пръстови отпечатъци, а предната камера в скенер на ретината! При това дистанционно. В конкретния случай предполагам, че базата им данни поне е защитена добре от възможности за злоупотреба, да речем до високо ниво. Но от сериозни правителствени служби и субекти с почти неограничени бюджети… мислиш ли, че някой не от същото дередже може да се опази?

Не съм спец. в тази област, но съзнавам, че многократно по-лесно е да те хакнат през която и да е отворена безжична точка за достъп, когато си се закачил през нея… почти безплатно, сравнително лесно…

Един комшия не си сложи топломери с дистанционно отчитане, за да не го "работят" с парното.

Да кажа , че аз едвали ще ползвам тази функция, като причината, че поне на този етап не виждам смисъл от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

То остава и червен да вземеш :smile:)))С този Левски :smile:

То това синьо да имаше нещо общо с Левски :). Ако е 5С на бял отиват нещата, за 5S там вече е по-сложно, но няма да е златния. Прекалено ми е ... кич. Нека ги пуснат и ще мисля нещо отвъд голямата вода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А каква е схемата да си го купиш от немския стор?

След премиерата на iphone 5 исках да си го купя, но от Мтел ми казаха, че ще трябва да чакам до Коледа за него. Теглих им една майна и помолих един познат да ми го поръча с банково плащане, което извърших от България, а след като дойде на немския адрес, моят човек ми го изпрати по куериер за двайсетина евро. Телефонът беше при мен в края на ноември, тъй като имаше две седмици чакане за доставка до адреса в Германия и една седмица докато дойде до България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой каза, че има увеличение на цената на 5S. Като гледам цените в сайта на Apple са тези, като на 5,4S...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако това те притеснява мога да кажа, че просто си закъснял… имам предвид, че има няколко софтуеъра, който превръщат всеки смартфон с тъч дисплей в перфектен скенер на пръстови отпечатъци, а предната камера в скенер на ретината! При това дистанционно. В конкретния случай предполагам, че базата им данни поне е защитена добре от възможности за злоупотреба, да речем до високо ниво. Но от сериозни правителствени служби и субекти с почти неограничени бюджети… мислиш ли, че някой не от същото дередже може да се опази?

Сигурно е така. Ама, защо да си играят на дребно, като могат да си попълнят базата данни без да си правят труда да хакват когото и да било.Отпечатъци, локации какво повече им трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой каза, че има увеличение на цената на 5S. Като гледам цените в сайта на Apple са тези, като на 5,4S...

Не знам какво си гледал от 4S насам, но 16Гб 4S беше 629€, 16Гб 5 - 679€ , а 16Гб 5S - 699€. Не е баш като да са едни и същи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6552212D.png

Ок, в момента гледам това в сайта на Apple. Явно гледам техните си цени. И явно нямам спомен за колко се продаваше 5-цата. Тогава, в този случай, ще се предлага при операторите ни с 100лв. отгоре, поне. За лизинг е немислимо вече. Поне 50лв. + ще е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли, че са променили името на iPhone 4S на iPhone 4s в сайта на Apple и сега е, както си е iPhone 5s. Вероятно поради грешно четене на "55" или "SS".

Тези нищо не пропускат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за първи път не съм очарован от представянето на новия iPhone. Дори нямам никакво желание да си го купувам. Просто това, което представиха като новости не ме впечатли изобщо и не виждам с какво ще е по различно усещането между iPhone 5 с iOS7 и iPhone 5S с iOS7. Дисплейът е абсолютно същия, със същата гъстота на пикселите, цветовете и контраста; дизайна на самия телефон е един и същ; разликата в процесорите не ме впечатлява като не виждам къде точно би се "задъхал" А6, че да имам нужда от малко по-бързия А7. Опитват се да го изкарат геминг конзола, но поне да го бяха направили със стерео говорители. Камерата е с леки подобрения, но нищо грандиозно, а за изгъзицата с пръстовите отпечатъци дори не ми се говори. Напрактика това си е същия iPhone подплатен с огромна доза маркетингови инжекции, за да може да се продава още една година.

Издразних се от факта, че скриха 5-цата, за да може да контрастира поне някаква по-осезаема разликата между 5S и 5C. Като въпросният 5C откъдето и да го погледнеш отстъпва на 5-цата, а 5S не е нещо по-особено и за това решиха съвсем тенденциозно да ги сравняват с 4S вместо с 5, за да има разлика, че да се купуват. Да, чудесни телефони са, но да ги бяха изкарали миналата година след 4S, това щеше да е наистина нещо ново и яко, щеше да го има онзи "Уау" ефект, който го имаше преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление все по трудно ще постигнат "Уаууу" ефекта. Аз лично вече не очаквам да го видя ( или поне не в границите на досегашните представяния ), а ще бъде съвсем по-минимален.

Sovar - ние сме Европа. Виж цените в Германия. Там ще се ориентираш за цените който да очакваме през Декември 2013.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно разочарован от Apple като компания. Това, с което ме привлякоха като техен клиент като че ли бавно, но сигурно започва да се превръща в утопичен идеал. Пластмасов продукт?! Пък бил той и от най-качествената пластмаса...това ли е иновация? Къде остана времето, когато като пуснаха 4-ката и я взех за пръв път в ръка имах чувството, че ще ме надживее - такава солидност и усещане от техен продукт след нея не съм усетил. 'Stay hungry, stay foolish' бе казал някога Стиви - е, явно от компанията в Купертино вече се чувстват сити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Акциите на Apple спаднаха с над 5% след презентацията на 10.09. Това също е коментар за новите продукти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То на представянето най-много ръкопляскаха техните хора на първите редици:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година при пускането на S модел има разочаровани. Какво по-различно очаквахте от префърцунена петица бе колеги??

Разбира се, че за тези, които са с 5 ъпгрейда до 5s няма много смисъл. Всяка година едно и също. Аз пък докато пиша от 4S-a смятам, че 5S е страхотен телефон, за който ако събера парите бих ги дал веднага. А относно спада в акциите - никога не съм гледал какви са акциите на една компания преди да си закупя техен телефон, дори бих казал продукт като цяло. Съмнявам се и много от вас да го правят.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

- Специално за всички разочаровани. Ако сега "проглеждате".. ми малко сте закъснели. Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То всяка година е едно и също, но докога ще бъде едно и също? Не очкавам всеки нов представен модел да бъде нещо грандиозно. Но малко вече се изтъркват. В една статия пишеше, че бордът на директорите на Apple, не са доволни от ръководството на г-н Кук, защото няма иновации. Щом тези хора го забелязват, какво да кажам ние потребителите на Apple. Съжалявам, но знам какво ще видя идната година - по- голям дисплей и някоя софтуерна новост и 13mpx камера, е, благодаря, ама това е голяма "иновация".

Да не говоря 5C каква грозотия е. Не, защото е пластмасов, а защото тези цветове, с които се предлага, са повече от ужасни. И като добавим кейсовете и Welcome in gipsy Bulgaria. Този пръстов отпечатък не е иновация. Тази технология я има от години, но не е заложена в телефон. Браво, сетиха се. Не знам, някак това ме дразни. А и това, че цената му се Вдига, още повече не ми харесва. Защото в България този телефон ще стане безбожно скъп и малко трудно да си оправдае парите, спрямо конкуренцията, която видя правилния път. Sony, с Z, Z1 показват много добър телефон, с добра камера, качествени материали и OS, който е отворен и вече по-стабилен. Има минус, че е лопата, но поне си оправдава парите. Да не казвам, че Z1 е с 100-200евро по-евтин от Z-ката. За какво си говорим ...

Много ме тресат Apple, но се замислям вече дали си заслужава кофата пари на 100% и то по-скъпа от предишния модел.

Едно не разбирам, защо цените в Америка са си същите, а в Европа се Вдигат всякак година, както ми се каза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И каква иновация видя в Z и Z1? След като даже не знам как изглеждат едва ли е нещо съществено. Когато iPhone излезе всеки знаеше и говореше за него. Ако очакваш такъв тип иновация направо си земай некво сони там и си чакай ъпдейт на (вече по-така стабилния) ОС, който така и няма да дочакаш.

Пък да не си говорим за иновация при конкуренцията. Блъскат ядра в процесорите и с всеки нов модел номера на чехъла расте.

Не те нападам лично. Като не ти харесва компанията и това което произвежда минаваш на нещо друго.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам форума да се използва за взимопомощ;)Ако научите нещо,споделете го и другите да се възползват!Не е нужно да спорим кое е по-добро;)Важно да ни върши работа!Аз съм разочарован,защото още не виждам взаимодействие между IOS и TimeCapsule!Същото е и за AppleTv!А уж били една среда!Изключвам AirPlay и Mirroring!После защо джейлваме!За украшения ли да ги ползвам?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагаш да не изказваме мнението си, но ти го правиш ;) Иначе да, не затова е темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих със служителка на Еконт. На 20 септември, ако не се разпродадат бройките за минути, ще се сдобия с 5S 32GB Space Grey.

За разлика от повечето разочаровани от новите модели, аз нямам търпение да ги разцъкам. 4-ката е супер здрав телефон, но вече 2 години пропускам новите модели, а и iOS 7 го товари повече от колкото мога да понеса. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успех :) Аз съм отвъд голямата вода и също за Space Grey

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен 5s-a ми хареса, като ъпгрейд на 5цата, но първо бох искал да видя малко ревюта и тестове на процесора и разбира се - цената. Златният ми се вижда излишен и малко кич. Честно казано, не бих сменил 5-цата за 5s-a. 5c-то за тази цена е пълен провал, според мен. За 100 долара наистина не виждам, кой би го предпочел, освен ако не иска розов телефон разбира се. И аз мисля, че трябваше да оставят 5-цата, сега трябва да поддържат две производствени линии, а бюджетният е всичко друго, но не и бюджетен. Акциите няма да коментирам, когато пуснаха 4s-a, първоначално пак бяха паднали, но след това се дигнаха значително. Като започнат продажбите ще се види най-добре. В крайна сметка това е вторичен пазар на ЦК и цените се формират от очакванията на участниците, които в момента захранват стабилно, а не от реалната стойност на активите на компанията. Ако реализират добри продажби следващите дни, ще се качат, все пак луди колкото искаш, кой не би дал 800 и нещо лева за жълта сапунерка, при полежене, че за още 50 и нещо, можеш да я направиш розова на жълти точки. У наше село му викаме на това душевна чикиq - безценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей, това е 5S, не можеше да се очаква друг дизайн и съвсем различен iPhone.

Нали традицията беше, че "S" модела е хардуерен ъпгрейд (може и софт).

Новото ще е в iPhone 6 (надявам се).

5C предполагам, че на живо ще изглежда прилично. Така се говореше и за iOS 7, но на мен ми допада много повече от предишните iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми разчупването, но бюджетния 5C направо уби рибата с тази цена!

Определено ще си взема бял 5S, но бих искал и един жълт iPhoe5C. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...