Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

А това забелязахте ли го -

"M7 knows when you’re walking, running, or even driving. For example, Maps switches from driving to walking turn-by-turn navigation if, say, you park and continue on foot. Since M7 can tell when you’re in a moving vehicle, iPhone 5s won’t ask you to join Wi-Fi networks you pass by. And if your phone hasn’t moved for a while, like when you’re asleep, M7 reduces network pinging to spare your battery.

На мен ми се струва като добра идея и мисля че в бъдеще ще натоварят ко-процесора с още интересни функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Следенето на телето в кланицата е изкуство и...техника ;)

1240228_574660205929386_2090146037_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай, счита се спам и се наказва!

Аз мисля, че много скоро, може би с iPhone 6/s и Apple ще преминат напълно към 64бит приложения, а при този преход, в момента няма някой да е по-добър от Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и преди, когато излезе 4s, така и сега, ще подчертая, че най-важното му качество е, че можеш да си го купиш без да се усети жената, че си направил ОТНОВО значителен разход ;). За много хора това е много важно. Включително и за мен ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, ayl, това наистина е така. При мен означава, че мога да си го купя без да разбере жената, защото ако разбере и тя ще иска и тогава разходът става двойно по-значителен. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е много наблюдателна, че всичките са се с нови цветове на панелите.

Дано жените Ви не четат форума ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като минавам от 3GS на 5s как да се скрия?!? Още повече ,че жената реве от служебния хемороид и иска да се връща към правата вяра за моя сметка :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти продам моята 5-ца като направя тихомълком смяната ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като започна по-често да се ровя в телефона и жена ми веднага ще заподозре,че има нещо гнило:)))А и този пръстов отпечатък,да го е...а:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе вие мъже ли сте, какви сте? Как така жените ви ще решават какво да ползвате. Водите я на една обилна вечеря, купувате тънък подарък, ..... и това е. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е*ати купона с тия нови телефони. Май е време за тема " Как да хлъзнем жената, че това е същия телефон ". Вероятно ще има доста интересни попадения :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дръжте се мъжки бре.

В духа на предните постове, малко OFF.

Мъж звъни на приятел да излязат да се почерпят по мъжки. Вторият отговаря:

- Жена ми каза, че тази вечер не ми се излиза. :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-голямата екстра на новия iPhone е, че превръща обикновените крадци на телефони, в крадци на телефони, режещи пръсти... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки го интерпретира както иска, но истината е друга. Тук не става въпрос дали си мъжкар и колко мъжки се държиш в семейството, кой командва там и т.н. Става въпрос за семейна хармония, която се получава не само, както е общоприето, с взаимни отстъпки, а и с премълчавания и казване на полуистини понякога, както е в случая. В моето семейство, жената не може да разбере стремежа ми да сменям всяка година телефона, през година лаптопа и през 2 телевизора, както и аз не мога да разбера как може тя да си купува по 20 рокли, 5 палта или якета и тонове парфюми и гримове всяка година, да не говоря за обувки. Аз не мога да разбера как тя може да кара с 3 телефона 12 години, като последния и е мида на 5 години сигурно, а тя не може да разбере кое ме кара да си купя нов часовник след като имам 6 други и те не правят нищо по-различно - просто показват времето. И тук става въпрос за принципи, а не за пари. Това са различия, скандалите във връзка с които могат да бъдат избягнати с помоща на маркетинга на Епъл и тактиката им да произвеждат следващи продукти в същия корпус - телефони и лаптопи.

Аз съм човек с опит в това отношение - смених 4 с 4S без никой освен мене да разбере. И всеки, на който жена му не разбира от техника, не се интересува от телефони и не е фенка на айфон (за съжаление на много от вас, това не е така и този трик не може да мине), може да го направи така, просто премълчавайки покупката. Ако това може да спести дори само един поглед накриво в семейството си струва, какво остава пък да спести реципрочни мерки по моловете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година и на мен ми намекват лекинко, че си сменям телефона. Аз не крия от жената нито една покупка, която правя както и тя от мен и се разбираме чудесно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последния пост е истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sovar:

Точно пък в щатите да не знаеш как изглежда iPhone.. тва може да стане само ако някой шрапнел те е уцелил в ушите и очите едновременно!

П.С.

Гледам самсунг не пропуснаха да кажат, че и те работили над 64 битов процесор от много дълго време, просто не ни го бяха съобщили защото това беше тайна (голяма тайна). Жалко обаче, че Епъл пак им развалиха тайната! Някъде даже прочетох, че "64 битова архитектура не била нужна", тва са приказки на хора от Самсунг и директно след има-няма няколко часа, обявиха така пазената тайна, че и те ще правят 64 битови ама.. няма да е тази година. Съвпадение...

Сега гледам, че HTC пък щели да пускат златист HTC One, ей.. ма симпатяги мамини бре..!!! Сигурно и тук стана съвпадение, те работиха горките много за да изкарат на пазара такъв цвят още преди Епъл да покажат златистия 5s, обаче не успяха на време и точно 2-3 дни след пресконференцията на Епъл когато беше официално обявен златист цвят.. видиш ли и HTC са готови с такъв! На мен ми се струва, че Епъл трябва да се извини на Самсунг и HTC..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахъй, бате...недей да говориш така върху самсунг бе, те правят най си шокар иновации: осемядрен смартфон(който още никой не е видял в продажба)!!! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно,че всички се шегуват(предполагам) за това, че крият от жените си;)Моята с всеки нов модел,ми предлага веднага да ми го вземе;)Ей това не е шега:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе галакси s4, един приятел си го купи и му викам: Абе.. какво става има ли го още ония гладен лаг? Ми да ти кажа вика много мазно се движи няма го, добре викам ще го видим. След седмица се виждаме, взимам телефона отключвам го и в отражението на дисплея виждам в косата си бял косъм! Запазих спокойствие.. не лагваше много беше търпимо докато не го включих в компютъра през USB, на телефона изписа "Устройството не може да се намери!" Викам по дяволите, това не трябваше ли да го изпише на компютъра? По принцип компютъра търси устройството а не Самсунга да ми търси компютъра...?!?!? :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sovar:

Точно пък в щатите да не знаеш как изглежда iPhone.. тва може да стане само ако някой шрапнел те е уцелил в ушите и очите едновременно!

Явно може :D Като излезна петицата имаше същия репортаж, ефектът: 1:1 със сегашния клип :D

Американците са кухи :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от Sovar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или е нагласено :)

То кухи кухи, ама чак пък толкова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...