Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

А какъв billing адрес слагате като поръчвате от UK стора?

При мене няма опция България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Миро, цената 524 е в британския магазин и съответно е в лири, а в американския магазин е 650 долара.

На мен също ми е интересно как стават тези поръчки, тъй като няма как да платиш с кредитна карта извън съответната държава, за която е Apple store-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е цената за 16г, а горе е поръчан 32г

Мисля, че цената е без VAT, демек ДДС.

Еконт мисля извършват плащането, имат такава услуга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антоне плаща се с чужда кредитна в UK сторе, зависи от картата. Което няма и е проблемно е адрес извън територията, но плащането е без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената на скрийншота е без ДДС. 1480 лв. е телефона, и предполагам още около 150 ще трябва да платя като ми го дадат, тъй като избрах да го пратят по въздух, и за покупката чрез куриер се плаща 4.8% от стойността на пратката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почна се :) Честито на вече закупилите и очакващите да си закупят преди да почне да се продава и тук :) Дано до декември да се предлага при операторите, защото чета, че имат проблеми с производството на 5S и поръчките да малки. Също такс, в UK е много нисък интереса към 5С.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като няма 5s от зор да са с нов телефон, ще купуват и 5с. Едва ли ще останат ей така не продадени :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко снимки от мен...имах под минута време да ги видя и направих няколко бързи снимки...

ae96d28defe73fee.JPG 16e82338f0eca869.JPG f847598444101e52.JPG 4b55ef0c95b885b5.JPG 6e64b3f98aca744d.JPG 19da0f835ef71aa8.JPG c56409979a67f25c.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пращал/получавал ли е пратка от САЩ? Колко излиза пратката на телефон до България и каква е цената?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне 50$. Според зависи как е пусната, може да има и ДДС и мито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех гледате ли в O-connect какво става? Ужас и безумие!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка пратка от САЩ надвишаваща 20$ подлежи на митническа проверка и мито+ДДС . Аз поръчах за мен и жената(не можах да се отърва) черни 5s и един приятел ще ми ги прати като gift

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя компания се праща от там? Тук гледам в бг пощи има цени някъде до 50лв по въздух, възможно ли е да е такава цената?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти го праща като подарък няма да платиш нито мито, нито ддс, но трябва да кажеш, че ти няма да плащаш нищо. След като и фактурата е на негово име нямаш никакви грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм получавал с FedEx и пристига за 7 дни, срещу 20$. Плащаш ддс и за по-скъпи пратки, мито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, най - готино е да ти прати подарък(гифт) и да получиш кутия презервативи в опаковката. Брат митничар не спи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се хаби брат митничар да ти слага нещо вътре, направо празна кутия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за митничарите ли прочетох? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но миналата година зет ми изгоря с 20 кутии в колет, вместо 20 айпада, оказа се, че във Франкфурт на летището, работниците на каргото (гастербайтери) са ги свили. Скоро немската полиция ги прибра и събра всички айпади от хора, на които са ги пласирали. Така, че споко с BG-митничарите ;) Не, че е невъзможно, но е малко вероятно :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да те засегна, ама "говори ми…". Съвсем наскоро, на общ наш познат, четири петици ги "хвана липсата" на софийската митница. Да не изпадам в подробности...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...