Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Почти никой....

Ще мога да ви дам информация от Мтел вече-Виваком са минало за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Те не знаят какво е IOS,камо ли да дават такива прогнози:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що получих този мейл. Интересното е, че според тракинг информацията, ще пристига директно от SHENZHEN, CN..

ma4eze7a.jpg

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е купен онлайн от Apple Store обикновено или винаги пристигат някъде си от Китай. Не се изпращат от магазина дори адресът на получаване да е на километър от Apple Store.

пп. И честито :anime3: , цвета е як. Дори надраскан или очукан леко, не губи цвят и не се забелязва, както е iPhone 5.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега 1 айфон, аймак и едно мини съм поръчвал от ЮК онлайн стора и всеки път са пристигали от великобритански адрес. Не казвам, че съм очаквал да ги шипват директно от някой епъл стор, по-скоро от някакви си техни складове...

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, при мен всичко що е iPhone/iPad нов разбира се идва от Китай и мислех, че е подобна практика в Европа. Дори тези, където купуват често знаят колко ще се забави по мястото, където се намира в момента.

Преди време само надписаните iPod с думи по избор по време на покупката идваха от Европа, но не бе UK, не си спомням името държавата, мисля бе тази, където е сервиза на Apple. Всички останали нови пак идваха извън Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърси UPS tracking с твоя номер http://wwwapps.ups.com/WebTracking/track, там има по-подробна информация. Моя вече е в Германия (пак от Китай идва и е минал през САЩ) и се очаква да го доставят 04/10/2013 в Англия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Централата на Епъл за Европа е в Ирландия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mдам, именно от там ми пристигна iMac-a преди няколко месеца :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хъх това Anchorage е в Аляска

телефона ми ще си направи околосветско пътешествие :smile:

Location Date Local Time Activity

Koeln, Koeln, Germany 10/02/2013 3:39 A.M. Import Scan

Anchorage, AK, United States 10/01/2013 3:57 P.M. Departure Scan

10/01/2013 2:29 P.M. Arrival Scan

Chek Lap Kok, Hong Kong 10/01/2013 9:10 P.M. Departure Scan

10/01/2013 12:15 A.M. Arrival Scan

Shenzhen, China 09/30/2013 10:30 P.M. Departure Scan

Chek Lap Kok, Hong Kong 09/30/2013 4:50 P.M. Arrival Scan

Shenzhen, China 09/30/2013 2:15 P.M. Departure Scan

09/30/2013 1:13 P.M. Origin Scan

China 09/30/2013 10:50 P.M. Order Processed: Ready for UPS

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос : DigitalCenter се представят за "Autorised Reseller" - това означава,че са официални търговци,т.е могат да предлагат продуктите на Епъл .Въпросът ми е могат ли да ги поправят или си оставя "Криейтив" само като представител+сервиз ? Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До скоро Dice, представяха нашия сервиз като тяхен, официален! Т.е. не, нямат сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според последните промени в ЗЗП, претенции се предявяват само към търговеца продал стоката. Той как ще ти я оправя, не е твоя работа, ако ще и в кварталния гараж да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.Не че съм се насочил да купувам от тях,каквото и да било,просто видях в сайта им,в горния десен ъгъл това лого и ми стана интересно.Благодаря отново !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено от сигурен източник! Глобул прекратява продажбите на iPhone. Ще има една вълна от 200-300 бройки за корпоративни клиенти и край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха такаа,доста интересно става ! Ако Мтел стане "монополен играч" при iPhone-ните (даване на лизинг,предлагане на 2 год гаранция и т.н облаги) няма да е толкова добре за крайният потребител.Ако това стане,то Мтел ще започнат да ни натискат (включително и мен) с невероятни цени и щем-нещем ще се обръщаме към applestore.co.uk+E*ont (примерно), Сега според мене Вивата трябва да се вмъкне и да прикотка "обърканите" потребители с добри оферти за телефоните,както и с планове.Интересна "есен" се задава с 1 дума ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна Есен, все едно сега като се предлагаше от Глобул и МТел имаше разлика. Пак цените и договорите са всичко друго, но не и клиентски ориентирани. За съжаление това никога няма да се промени, дори всички оператори да продават устройствата. Те просто ще се разберат по-между си и отново клиента ще е ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересна е,защото щом сега цените са сега,то представи си при "монополно" състояние на пазара (въпреки,че е глупаво да си говори за монопол,при положение,че си на два клика и 1400 лв за Ф.О телефон), ама има хора,които разчитат на операторите си за тея телефони :) Евентуално и аз ще изчакам да видя как ще тръгнат нещата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и само М-тел да останат, да предлагат iPhone надали цените ще са по-високи спрямо предишните модели. Ако до сега имаше олигопол на пазара между два оператора, сега ще е същото, но от страна на един оператор. Разберете пазара в България за тези устройства е малък, операторите нямат опция за голям марж в цените, защото и те все пак трябва да продават устройства. Колкото и да са нахални - не са глупави, за да поставят цена, която ще откаже мнозина да си купят телефона или такава, която ще накара повечето да си купят ФО от чужбина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и само М-тел да останат, да предлагат iPhone надали цените ще са по-високи спрямо предишните модели. Ако до сега имаше олигопол на пазара между два оператора, сега ще е същото, но от страна на един оператор. Разберете пазара в България за тези устройства е малък, операторите нямат опция за голям марж в цените, защото и те все пак трябва да продават устройства. Колкото и да са нахални - не са глупави, за да поставят цена, която ще откаже мнозина да си купят телефона или такава, която ще накара повечето да си купят ФО от чужбина.

Както и да го погледнеш с @kal1ch го смятахме - iPhone 5s 16gb Space Gray + доставка и закупуване от известна БГ куриерска фирма = 1400 лв ! Ако си го вземеш с твоя дебитна/кредитна ще ти дойде още по-евтин. Я сметни лизинга на Мтел (дори и да изключим таксата от 20 лв на месец) да видим как ще излезне за 2 години (примерно) :) Въпрос на избор - аз избирам 2 годишната гаранция от Ментето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...