Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Защото определено не е нормално, имам Space Grey на една седмица, без протектори и калъфи и му няма нищо. В същото време съм виждал черни 5-ци на по 3-4 дена, на които оксидацията на места им я няма.

Опитваме се да разберем какво е станало с този телефон.

За сега моя извод е че е дефектен - примерно върху метала е имало замърсяване преди оксидацията и после се е отлюпила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги! От епъл нали излезнаха с офицална информация за представянето на айфон 5s and 5c в България ! Интересува ме някой знае ли тънка инофмраиця защото никой не я предоставя , кога ще я пуснат по мобилните оператори ( прочие Мтел).Защото нали глобул нямали да го пускат тази година

P.S Благодаря предварително/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма "тънка" информация. Официална дата за начало на продажбите в България е 25-ти октомври.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги! От епъл нали излезнаха с офицална информация за представянето на айфон 5s and 5c в България ! Интересува ме някой знае ли тънка инофмраиця защото никой не я предоставя , кога ще я пуснат по мобилните оператори ( прочие Мтел).Защото нали глобул нямали да го пускат тази година

P.S Благодаря предварително/.

На 25-ти този месец ще пристигнат първите бройки, може би операторите ще заработят с тях до максимум 20-на дена след идването им. Тва за Глобул е пълна глупост от всякакви многознайковци, докато Глобул не излязат да кажат, че няма да продават 5c и 5s никой не може да каже със сигурност дали ще ги продават или не. Чухме достатъчно глупости от все Професори по мобилната индустрия и най вероятно тази така "тънка" информация ще се окаже грешна както всеки път. Все едно да притежаваш магазин за салам и да не продаваш Перелик, салама на бай Вълчо..

:wink2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, полека с квалификациите, че тук Професорите не обичат много много студентите да се правят, че разбират много. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се дърляте...човек ще си помисли, че заплати взимате за това :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз довечера ще чистя и никове, защото се чувствам пряко засегнат.

Глобул НЯМА да продават iPhone 5s/c.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да му охлаждам ентусиазма .

"Все едно в притежавания от мен магазин", ще продавам салами каквито аз реша, не каквито ти се искат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно кой ще го продава. По-интересна е каква ще е цената на 5-с в БГ. Дали като в Америка ще е наполовина или ще ни пре..ат с цифрата?

За мен не е животоспасяващо, но въпроса е принципен. А "бюджетен iPhone" така или иначе e оксиморон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде в Щатите е на половин цена 5с? Разликата им е 100 $, но това не прави на половина цена. ФО са с цена съответно 549 и 649 $. Според мен разликата им тук ще е 200-300 лв максимум, въпроса е че 5с ще е над 1000 лв с сигурност.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали 5c е 5 в пластмаса. Защо просто не си вземете чиста петичка? И в ламарина е по-добре, цената също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес за втори път ми се случи бутоните да спрат да реагират в процес на работа. Проблема се оправя с рестарт, което ме навежда на мисълта, че може да е бъг от iOS 7?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали 5c е 5 в пластмаса. Защо просто не си вземете чиста петичка? И в ламарина е по-добре, цената също.

Да си взимат чистата 5-ца пред това пластмасово недоразумение.

Хубавото е,че сме в България и маса време ще могат да си го закупят.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това и ще направя :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул НЯМА да продават iPhone 5s/c.

И това как ще го докажеш - дори и да бачкаш там или да имаш приятел които е в Глобул, подобни информаций не се споделят с продавачите!

Редактирано от jeffreyy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Тоя "Информаций", някой учен от римско време ли е? Предлагам да си поглеждаш правописния речник, преди да редактираш мнение след като има отговор, че тия правила...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това как ще го докажеш - дори и да бачкаш там или да имаш приятел които е в Глобул, подобни информаций не се споделят с продавачите!

А ти от от борда на директорите ли си, че знаеш кое, как се споделя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти от от борда на директорите ли си, че знаеш кое, как се споделя!

Не съм ! Но определено след около двайсетина дни с интерес ще видя какво ще пишете ти и колегата ти !

:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо с този саркастично-търсещ-разправии тон? То вярно, че в спора се ражда истината, ама то тук вече заприлича на битак. Стига с тези Глобул, Мтел и прочее. Определено темата е за голямата метла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ! Но определено след около двайсетина дни с интерес ще видя какво ще пишете ти и колегата ти !

:cheers:

Когато намериш някъде да съм писал кой оператор, какво ще предлага или не, тогава ми търси сметка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...