Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Има още 10 дни и ще се разбере със сигурност. :smile:

Който и да го продава, ще пусне реклами.

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Десет дни рекламна кампания ми се струва твърде кратък период. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че след 10-ина дни ще почне, кога ще продават реално .. не знам, поне аз

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mtel обикновено пускат подобие на pre-order, по-точно проучване на сайта си под формата на предварително записване. Щом още не са го направили, значи не чакайте на 25-ти да го имат в наличност. Така както ги виждам нещата, към среда на ноември ще го пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен започва да ме притеснява, че нищо не излиза за проблеми с новите устройства. :scratch: За 4-ката веднага реевнаха за проблема с обхвата/лайсната. За 4s батерията падала бързо, дисплея жълтееше. За 5-цата веднага излязоха снимки на проблема с оксидацията на черния вариант и белещата се лайсна. Сега с 5с и 5s нищо съществено - един син екран само. Поне колегата Grievous сподели нещо интересно, ние се изложихме. Обвинения като в първи клас. Обърнахме го на нападки и обиди. Явно липсата на "какво да правим" ни води до това. Хайде да поизчакаме, пък ще видим, кой, кога и как ще го пусне. Както казваше котаракът Леополд в едно позабравено филмче - „Ребята, давайте жить дружно!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми явно преди имаха проблеми с хардуера, а сега софтуера им е проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такова генерално преработване на интерфейса на операционна система няма как да мине гладко и безпроблемно от първия път. Смея да твърдя, че са се справили доста добре, а проблемите със синия екран според мен се получават от не добре оптимизирани приложения.

Всяка версия на iOS досега е имала бъгове в началото, нали? И положението (както и сега) никога не е било толкова фрапиращо, колкото при другата масова ОС, чието име смятам да не споменавам, че веднага ще се намери някой разбирач да ме "обори".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И доколкото аз съм информиран проблемите са най-вече с 5s. Предполагам е заради 64-те бита и рън-ването на 32 битови приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калич, че не е идеално и няма как да е - ясно, ама като броиш кило пара за последен "писък" телефон, си е естественно да бучиш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. И аз буча като имам проблем, и пускам feedback през сайта им, за да съм сигурен, че ще видят и ще го решат. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С една ръка може да се борави и на доста по-голям размер, да ти кажа ;) (за мен де)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък "идвам" от Галакси S4 i 9505, добре, че не го продадох, ще чакам iPhone 6.......платих 5S-ката на 1600 лв, GOLD, Галаксито ми струваше 1000 кинта, и е точно пет пъти по-готин от аЙфона, когато излезе 6- цата пак ще говорим......лично мое мнение.......м/у другото ме хвана яд, че Галаксито пак е по-добрия от двата смартфона, S-ката няма почерка на Стив Джобс, според мен, няма я тръпката, като от 4- ката......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам 6- цата от iPhone, дано да е с по-големичкия дисплей, време е мисля за нещо истинско...... Твоя дойде ли, Шамане, ще видиш за какво ти говоря, като го видиш на живо, сори, бате, искам най-доброто.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаме и хемороид форум. Там ще са радостни да споделиш разочарованието си. Аз съм с петица. Знам как изглежда и 5s! Ти какво точно очакваше да се промени от представянето му до момента, в който го видиш на живо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си купя читав Айфон, ТИ май не ме разбираш, брат....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, казала мачката….:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих малко видео със slow-mo

Днес пробвах и навигацията от София до Велинград и съм доволен, GPS-а не ме изпусна нито за секунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте тормозили Джобс-каквото било,били. Няма да се върне.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора търсят функционалност и свобода.Това, което липсва в iOS! Точка по въпроса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос относно Slow-mo.. Доколкото виждам, всички клипове качени из нета са на принципа нормално видео...слоу-мо...нормално видео. А може ли два или повече пъти да се ползва ефекта през интервали? Ако не може, малко ограничено ми се струва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми човека 5s коментира...не е това което очаквал!Казва,че имало и по-добро...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...