Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

padynaqe.jpg

yga9uhah.jpg

y9yby2yq.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Цена на iPhone 5S 16GB в МТЕЛ за свободна продажба -1329 лв.

iPhone 5C 16GB - 1119 лв

Това трябва да са цени без договор. Със договор не може да са такива цените!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, без договор са цените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1) 2 пъти по-бърз от 5-цата, ама друг път.. Тествах го с 80 приложения - стокови и др. Разлика в бързината почти няма. Ако една игра се пуска на 5-ца за 6 секунди, на 5s стартира за 5.8.

Откога бързина и подобни се измерват при пускане на приложение, а не при използване примерно ? Като пусна игра що не поигра малко преди да напишеш бисерите.

2) Батерията издържа според спецификациите на Епъл, а иначе казано - 8 ч. ползване, 1 ден. За мен това е малко, не ми харесва да си зареждам телефона всеки ден.

За 15+ години съм употребявал доста телефони и не съм срещал до днес някой такъв да не го зареждам вечерта, разбирай го - никой от тях не движи 2 дни при употреба, умерена разбира се, а не постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ивента съм, но без покана :D Ще се редя на опашка :D, но явно няма да имат бройки. Както някой каза вече.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Златният iPhone се продаде на търг за 2300 лв :D

Съвет, който ще купува, има два офиса на Мтел в мола, единия е долу в лудницата където са всички, а другия е над него на горния етаж. Няма хора в горния, а има бройки! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2200 лв. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само една бройка златен ли е имало, че чак търг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e2ytaja3.jpg

6epy2aqy.jpg

gajeze7e.jpg

u8e2unaz.jpg

nyte7ape.jpg

ra4araza.jpg

asaqy5yg.jpg

3eby4egu.jpg

y7e3uqyr.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откога бързина и подобни се измерват при пускане на приложение, а не при използване примерно ? Като пусна игра що не поигра малко преди да напишеш бисерите.

За 15+ години съм употребявал доста телефони и не съм срещал до днес някой такъв да не го зареждам вечерта, разбирай го - никой от тях не движи 2 дни при употреба, умерена разбира се, а не постоянно.

Това, че съм бил кратък, не значи, че не съм го тествал обстойно. Разлика няма никаква. Или поне - не осезаема. Да не говорим за такава, която да си заслужава дори малко ъпгрейда. Изобщо не е както беше при прехода 3g-3gs и 4-4s. Да, може би е по-бърз в експортване на видео в iMovie, но на мен това не са ми критериите. Ако дадено приложение ще ми зарежда по абсолютно същия начин, както на стария телефон, то какъв ъпгрейд е това по дяволите?! Не били оптимизирани грънци. За по-тежки игри - ок. Ама стоковите приложения работят с абсолютно същата бързина и на двата (а те са 64 битови и оптимизирани за iOS7). Сафари зарежда и рендира страниците по същия начин. Какво повече да му тествам на бързината?! Единствено бързината на камерата се е повлияла от този процесор. И това е единственият плюс на тоя телефон. А, да - и че ако ти го гепят, няма как да ти го отключат. Нека си ги кажем честно нещата. Изобщо не съм някакъв Епъл хейтър, даже точно обратното, но на черното няма да кажа бяло! 5s е една (много) леко модната 5-ца.

Не знам какви келяви телефони си употребявал (и не ми ги изреждай), но щом и такива преди 15 г. си ги зареждал всеки ден, нещо не е в ред работата.. Всички нокиа смартфони издържаха минимум 2 дни, някои - до 5. А пак си имаха и wifi, и gps, и ОС. Да не говорим за простите телефони, които държат по 7-10 дни. И в момента ги има. Не знам кой ръси бисерите.. Вземи си една нокия е52 да видиш как ще го зареждаш в седмицата веднъж с "умерена" употреба, както каза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, чета последните две страници на темата и направо не мога да повярвам на ушите си, заеееВи.

Какви са тия капитализми, "ивенти" и кочини. От дека го родихте това, че тези които плащат големи сметки им бутат покани под масата? Ако плащах въпросната "голяма" сметка, хич, ама хич нямаше да ми е зор за покана за тоя проскубан ивент. Рафи, коктейл, модно шоу... у наше село му викаме сбор. Ако плащаш високите сметки, ще си купиш телефона и изобщо няма да ти пука за въпросните покани, може и да ти го подарят, при големи сметки и дъщерите си дават, но това е друг въпрос.

Тая работа с поканите си е типична проява на шуробаджанащина, никакъв капитализъм, по-бие на комунизъм по партийна линия, но да не го обръщаме на политика. Който има познати, връзки, няколко декара люцерна, може и да се е уредил, но важният въпрос е друг - Че Ко от Туй?!?! Наистина за въпросният "ивент" и 2лв. няма да дам и то не само от хартиените с чичо ви Паисии, дето ще ги спират, ама и бакърени!

П.С. Извинявам се ако съм засегнал на някого мненията и/или убежденията, аз съм от Еко Равновесие и не се сдържах да понамацам и аз темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uba6a2u4.jpg

iPhone 5S:

с iPhone S - 1119 лв или по 47.90 на месец

с iPhone M - 1069 лв или по 44.90

с iPhone L - 999 лв. или по 41.90

с iPhone XL - 829 лв. или по 34.90

iPhone 5c:

S - 929 лв или по 39.90 на месец

M - 879 / 37.90

L - 799 / 33.90

XL - 659 / 27.90

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените са ок! То петицата беше повече пари. Аз си взех 5S Grey! От същото място, където и Людмил :D

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на M-tel! Отварям страницата им - iPhone 5S. Отварям страницата на глобул (която видимо е обновена) - Alcatel One Touch. Едно такова… трагикомично ми е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR, уважавам мнението ти, но ми е доста странно защо всички големи уебсайтове твърдят, че 5-5S е най-големият преход досега, а ти твърдиш, че почти няма разлика (за да не съм голословен - http://www.anandtech.com/show/7335/the-iphone-5s-review/13).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние по селата, като се събудим и се юрваме към офисите на Ментел. Само да изровим из под дюшека бурканите с пачките ;)

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви келяви телефони си употребявал (и не ми ги изреждай), но щом и такива преди 15 г. си ги зареждал всеки ден, нещо не е в ред работата.. Всички нокиа смартфони издържаха минимум 2 дни, някои - до 5. А пак си имаха и wifi, и gps, и ОС. Да не говорим за простите телефони, които държат по 7-10 дни. И в момента ги има. Не знам кой ръси бисерите.. Вземи си една нокия е52 да видиш как ще го зареждаш в седмицата веднъж с "умерена" употреба, както каза.

Хайде сега историите за 10 дни батерия. 95-96 година някъде взех първата Нокиа, че се изтрепваха батерии да продават, с две я носех по едно време, а да изкара два дни трябва да е събота/неделя и да е под възглавницата. Чувал си и ти за приказки по форумите. До 7650 всички съм ги пробвал, почти без изключение. Едни Панасоник държаха повече от тези прехвалени Нокиа, но пак за 2 пълни дни дума да не става. А останалите боклукчави марки и модели да не ти ги изреждам, че няма стигне темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрете с тея сравнения, всеки гледа и възприема нещата през своята си призма. Аз днеска взех един бял и един черен 5s, отворих ги, разгледах ги, поразцъках ги и ми трябваше не повече от 1 час, за да реша, че твърдо си оставам с 5-цата! Нито усещането ми е за нов телефон, нито на външен вид ми харесват повече, даже напротив, черната 5-ца ме кефи повече от доста по-светлия Space-gray. Разлика в бързината, както каза DreamcatcheR дори не намирам, пуснах няколко игри, поразрових се в нета и нито за миг не усетих, че държа нещо ново в ръцете си. За това си оставам със стария телефон, а гъзарията оставям на другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо се заяждате за събитието на МТел. Все едно не знаете къде живеем и как стават нещата. Излишно е да се хейтва към хора който са отишли и са присъствали. Имали възможност, възползвали се, присъствали. Събитието не беше лошо, песни, търг за Златен iPhone, раздадоха 10 телефона чрез томбола и въпроси и коктейл. Иначе докосвайки се до новия 5с - прекалено беше полиран. Не изглежда евтин в никакъв случай, но на мен честно ми е малко по-лъскав и полиран от нужното. Може би допълнителния кейс на ейпъл го прави по-удобен. За iPhone 5s всичко е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR, уважавам мнението ти, но ми е доста странно защо всички големи уебсайтове твърдят, че 5-5S е най-големият преход досега, а ти твърдиш, че почти няма разлика (за да не съм голословен - http://www.anandtech.com/show/7335/the-iphone-5s-review/13).

Мислиш ли, че не съм чел ревюто на Ананд? :)

Тестовете вътре са изцяло на базата на бенчове. Аз казвам какво е на практика, което си мисля, че е по-важно.

Sent from my iBrain using iFingers

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение , че ъпгрейд от 5-тица до 5S е безмислен. Който каквото и да си говори се вижда , че новостите не са чак толкова много във сравнение със 5-тицата. Людмил по нагоре добре го каза ....нямаш усещането , че държиш ново устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога си имал усещането да държиш,не да ползваш нещо ново?

Същият дизайн...как точно някой ще си помисли,че ползва ново устройство?

Винаги съм пропускал S моделите(вадя от сметката 3GS-a) точно заради това.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно :) Точно S моделите за мен са безсмисленни. Заблуждаваме се , че правим някакъв ъпгрейд. Реалния ъпгрейд ще е 6-тицата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...