Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

1.9. Цитиране на пост непосредствено над вашия е ненужно и се счита за СПАМ.

Че си е така си е така, ама след като предлагат 16GB, да бяха заявили предварително и 64GB, а не да се чудят какво да отговарят на клиентите си. Не знам, така мисля аз, все ми се струва, че някой там не си е свършил както трябва работата. А пък за това, че досега никога не са предлагали 32GB да не говорим. А иначе със сигурност имат цени за 64GB, защото ги видях с очите си...

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Но все още приложенията са 32 битови, така че не би следвало да се случва. Догодина ако пуснат 6-ца пак с 1гб РАМ, тогава вече трябва да внедрим някого да разкрие какви магии правят в Купертино. :)

98% от използваните са 64б или може да са подобни, според зависи, какво използваш.

"The Cortex-A15 processor was released under the ARMv7 architecture; however a couple of optional extensions have been introduced to support key market requirements; Large Physical Address Extensions (LPAE) and Virtualization. To support higher levels of device integration on a single memory space, it is necessary to place each device, and each device’s communication (and potentially working memory) in a common address map. Unlike in the PC market, for example, where the GPU and the CPU have different address spaces, the lower power, and lower cost solution requires sharing the same memory space. The solution was LPAE; a new page table format supported by the Cortex-A15 that allows the mapping of multiple 32-bit virtual address spaces into up to a 40-bit physical address space using a 4KB page resolution. This fully addresses the need for the increased SoC integration and the address map restrictions being suffered by many of today’s SoC devices. It also addresses the need for multiple applications to exist on a device at the same time and each having access to up to 4GB memory without the embedded device needing to include a hard disk on which to swap out application memory – something that perhaps most phone users would not appreciate. The Cortex-A15 also introduced full hardware accelerated virtualization. This supports the increased demands that software make of a device and to provide a technique to better partition the software into more manageable and potentially independent units.

So what has been changed in ARMv8, if ARMv7+LPAE solves the 4GB limitations? Does ARMv8 need to be considering a full 64-bit instruction set architecture with its larger virtual address space architecture or not? In terms of ARM’s current markets, the need to support a single application that requires more than 4GB address space is rather small."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай предишните мнения, смята се за СПАМ !!! Това са правила в този форум, който очевидно не си прочел.

Не е важно какво искаш, а какво имаш възможност да получиш. Така че, не се учудвай за липсата на 32 и 64 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм ги, но отдавна и съм забравил. Мисля все пак, че преди всичко сме им клиенти и сме най-важни ако искат да си продават телефоните (говоря както за Мтел и за Епъл и т.н.) Както се очертава, май ще се купува отвън, ама защо да е така? Нищо де, ще изчакам да видя какво ще мога да разбера като инфо и тогава ше решавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление Нас ( частните клиенти ) не ни броят за живи. Независимо от колко години сме им клиенти. Аз лично съм 14 години лоялен частен клиент и не ме броят за жив. Да не говоря, че дори и ми говорят глупости по телефона, за който после звънят да се извиняват че са ги казали. Така че им пука на жилетката за нас че искаме 64 Gb iPhone или че искаме нещо друго. Особено от МТел изобщо ни приемат за даденост и май изобщо не ги интересува дали ще мина на друг оператор. Отношението им е меко казано отвратително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случая операторите не са виновни за липсата на телефони. Миналата година имах възможността да поговоря с маркетинговия директор на м-тел и той ми каза, че въпреки заявката, която са направили, от Епъл са им отпуснали доста по-малко от заявеното количество и че чак след като минат първите няколко месеца от еуфорията по света са щяли да получат достатъчно бройки. Това нещо се подтвърди след официалното представяне на iPhone 5, когато имаха едва 200 бройки, след което нямаше телефони по магазините няколко месеца и чак края на януари се появиха нови бройки. Тая година явно е същото, дори и да са искали да продават 64-ки, не са им доставили, т.к както се спомена по-горе сме последна дупка на кавала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен и с двама ви. Наистина не ни броят за живи, което е много жалко. Наистина им е все едно дали ще им останеш клиент или не. А за това дали имат 64GB, винаги могат така да отговорят, че по някакъв начин да останеш доволен, стига да искат разбира се. Поне да кажат, очаквайте към януари месец 64GB и т.н. А те се държат все едно ти подаряват телефоните, а не ти ги продават и то на хубави цени...:) Нямали политика да си уведомяват клиентите за новости...и това ми го каза оператор??? Да вземат да се поучат как го правят другите продавачи и как веднага на мейла ти пращат последните оферти. Все пак ако някой има повече информация за 64GB нека я сподели. Благодаря за което

Редактирано от bache_kolio
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо толкова чакате подаяния от Ментел? Поръчайте си от някой европейски ап стор. Моя ми го пратиха от САЩ 32гб за 800$ , а на жената 16гб за 700$ отключени и не съм плащал мита! Няма да кажа как става номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GIFT! Обикновенна поща от USA! :)

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да кажа как става номера.

Браво,само ти ще си го играеш(номера),но ми беше ценно,колко ти струва!

Нали затова е форума :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо толкова чакате подаяния от Ментел? Поръчайте си от някой европейски ап стор. Моя ми го пратиха от САЩ 32гб за 800$ , а на жената 16гб за 700$ отключени и не съм плащал мита! Няма да кажа как става номера.

Първо не чакам подаяние от никой, камо ли от Мтел. Второ цената за която мога да купя е 1299 лв. за 64GB, аз пък мога да кажа как става номера. Трето, днес им звънях и ги питах кога ще има налични и ме подразниха отговорите им, по-скоро липсата на такива. Това е. Иначе нямам много вяра на митниците тука и пощите защото съм чувал че преглеждат пратките и като нищо може да се загуби някъде си. Иначе имам кой да ми го купи и прати от Канада мисля че струваше $ 830, ако не се лъжа. Само че не знам тука как на телефона може да му пораснат крачка...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирко, след като няма да споделиш, хайде да не ни спамиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък се хванахме за думата. Прати ми ги приятел с експресна поща през USPS. Стойността на пакета е 30$ . Имаше и други малки неща вътре. Треперих 5 дни и най-накрая ги получих......., вкъщи :-) Риск печели ,риск губи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря все пак, че сподели. Ще взема да проверя как стоят нещата с Канада и днес ако ми остане време ще мина през DHL за да видя там какво ше му кажат. Единствено ме притеснява да не вземат да го обмитят, без значение дали ще пише подарък? Ако някой се интересува мога да пиша какво съм понаучил. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ДХЛ 100% ще го обмитят. Работя с тях и вътрешно ги пазаря да измислят нещо и казват, че не става работата. Задължително обмитяване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, а не ми се рискува с други куриери, че кой знае какво ще стане...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Български Пощи, обявено на ниска стойност - ама там е ясна работата .... Ако има кой да ти го донесе е най-чистото, иначе рисковете са ясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да, точно това ще го питам днес, дали скоро някой ще се прибира, пък ще си му платя 50 кинта за доставката, ако няма да е моят приятел.

Редактирано от bache_kolio
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип се обмитяват само нови стоки, така че си мисля един вариант, в който приятел праща телефона от Канада/САЩ като преди това го е разопаковал, махнал е фолиото от кутийката и това на самия телефон, а гаранцията я праща с друга пратка по пощата. Така, че да не може да се разбере, че телефона е нов. По този начин не мисля, че ще могат да обмитят "използван" уж телефон, дори и да искат. Вие как мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами по-късно ще мина през офиса на DHL, точно по този въпрос да ги попитам пък да видим те какво ще ми кажат и ще пиша после тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук много кривнахте от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous ами то всичко по телефоните е вече ясно и е дъвкано достатъчно, вече въпросите са кой и как най-евтино може да се сдобие с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип се обмитяват само нови стоки...

Бях свидетел на разговор в митница Бургас. Секретарка идваше да пита какво да прави, понеже шефа и си бил забравил телефона в Сърбия. Предложението беше да го обявил на ниска стойност... Ако го носиш лично не е проблем, ама ако го изпращат веднага ти удрят секирата.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...