Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Или масата не е нивелирана :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Напрактика всички iPhone5s имат този проблем с акселерометъра. Ще има фикс в 7.0.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, т'ва е България. Винаги има и друг път. После се чудим защо държавните и общински услуги са скапани. Че как да им остане време да обслужват простосмъртните като все има някой по другия път. Частниците са точно копие.

Батя, какво общо имат държавните услуги с поканите за корпоративни клиенти с 30-40к месечна ф-ра? Стани голям и ще ти подарят не един, а 20х5S. Не те разбирам що се сърдиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но не трябва да е така!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който плаща, той поръчва музиката. Един бивш колега казваше: това е частна фирма, кат' не те кефи, бегай на борсата.

П.П. Какво значи "не трябва"? Откъде накъде ще ти се бърка някой във фирмената политика? Имаш лимит на поканите 300 човека(примерно) и крупните ти потребители са толкова. К'во прай'ш - пускаш хората с 25лв сметки да ахкат и охкат тагнати във фб или каниш хора които ти генерират сериозен оборот?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как трябва? Купуваш един и ти подаряват шест? Ми бегай при глобул, те подаряват. Ако глобул не дават бегай при верайзън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, пускаш 295 сериозни + 5 за акхането и охкането у фацебукето шум да дигат :tooth:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батя, какво общо имат държавните услуги с поканите за корпоративни клиенти с 30-40к месечна ф-ра? Стани голям и ще ти подарят не един, а 20х5S. Не те разбирам що се сърдиш.

Интереса клати феса-само се чудя как да му го обясня на момчето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се толерират само бизнес клиенти - в частност като мен а всички останали от време на време. Незнам дали има хора като мен ,но аз лично съм си връщал два лизинга от Мтел, като сума заради редовни проблеми - един път с HTC Sensation и един път с IPHONE 4s. Надали обикновен частен потребител би го огряло това ?

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът се дразни че са те поканили. Представи си ако му напишеш че са ти подарили телефон!?

Не трябва да се толерират само бизнес клиенти

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Не трябва сиренето да надвишава 10 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И мен не ме кефи капитализмът, ама т'ва е баце. Който върти кинти знае. Потреблението движи търговията, живеем в консуматорски ориентирано общество. Ако не ви кефи, не трябваше да бутате Тошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да му кажа - не взимам мястото на някой от 250-те човека,които ще бъдат поканени през томболата,която е онлайн.

Ако си мисли,че поради някакви "връзки" съм му взел мястото-жестоко е в грешка.

П.П.

Бизнес абонатите винаги са били с преференции,това е съвсем нормално - различно планове,различни цени от редовите клиенти и различни сметки най-вече.

Цялата тази компания не е за да подарят телефон на Гошо,който прави 20 лв. сметка на месец...нали се досещаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но не значи, че Гошо не е платил същите пари като Simba4 бизнесклиента и не заслужава поне подобно обслужване!!!

Този ред на мислене няма да ни докара до upgrade - в обществото имам впредвид!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети ми пак третото и четвъртото изречение от предния пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това за Гошо не е съвсем вярно.

За бизнес клиентите и отношението към ясно, но те могат да си им подаряват апарати и без концерти на Рафи. Точно тази кампания и фейсбук представянето са си насочени към Гошо, Пешо и т.н. Един милион по 20 лв сигурни на месец си е доста в по-продължителен аспект :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Simba4,

Не казвам,че е правилно-но така е структуриран бизнеса,не само в мобилните оператори.

Работя в фирма за строителни материали-бъди сигурен че частният клиент никога няма да получи отстъпката на строителна фирма с 500к лева годишен оборот.

Нито отношението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно тук е проблема в нашето общество!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е обърканото?

Повече стокооборот,съответно повече превъртяни пари = по-голяма отстъпка.

По твоята логика,това че купуваме по три палета копирна хартия на месец,търговеца не трябва да ни дава по-добри цени от колкото на Гошо(ама много ми харесва това име),който си е купува по 1 пакет на месец

Стига сме спорили за глупости,които няма да решим ние-пак ни избяга темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Simba4, Гледаш от твоя гледна точка. Много по-лесно е да задържиш един корпоративен клиент, вместо неговия аналог от индивидуални клиенти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук е проблемът на целия свят ;) Последовател съм на Диоген и Декарт, но следването на първия в модерния свят клони към невъзможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да но с корпоративни само не става :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А 14 години лоялен частен абонат на МТел какво заскужава според Вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но не значи, че Гошо не е платил същите пари като Simba4 бизнесклиента и не заслужава поне подобно обслужване!!!

Този ред на мислене няма да ни докара до upgrade - в обществото имам впредвид!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Добре де, разбирам че си също толкова значим като например балканфарма, ама не ми носиш оборот като тях. Защо да ти обръщам внимание? Ще ме дадеш на КЗП ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еек,

Хората,с които съм водя срещи всяка година могат да ти кажат обратното поне при нас.

Не страдам от сантименталности към нито един оператор-определящо винаги ще ми бъдат цените.

Договорите,които сключвам винаги са за година и на 9-тият месец почвам предоговаряния и срещи с другите оператори.

Не ме харесват,но това си е техен проблем,те виждат 100 + карти и това ми е достатъчно да ги тормозя маса време.

В този ред на мисли,къде му е сложно да ивъртиш баба Пена с нов договор,при положение,че жената хал хабер си няма?

П.П.

Абе хубава тема за разговор,ама някой ще ни се скара накрая... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми защото съм ти просто клиент от години примерно!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...