Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

:offtopic: А може би заглавието на темата трябва да се промени ето така: "iPhone 5C & iPhone 5S - само положителни и хвалебствени мнения и коментари".
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Slow mo ефекта може да го местиш по желание, 2 пъти в едно видео поне аз не виждам да може да се слага, но пък и 2 пъти в едно видео някакси му се губи ефекта. Стоковият плеър може да мести ефекта, реже част от видеото по избор, да запазва отрязаното отделно или да промени съществуващото видео, горе долу това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, харесвам Жалаксито.......за сега, не плюя 5S-ката, защото не ме кефи, а защото малко ми дойде в повече чакането на голям дисплей на любимия ми iPhone, нито съм предател, както се опитахте да ме изкарате, нито ще си остана на Галакси.....за сега......тази тема е много хубава, нека си остане така......помня, като излезе "новата" Лада 2107... Леле к'во плюене беше по нея преди 25 години......и оооп след три дни, пред блока......6 новички такива Лади и точно от тия дето я плюха.......та и аз така.....купувам си всеки нов iPhone, за една торба с пари и се ядосвам, че има по-читав продукт от него на пазара......за сега.... Истината за мен е, че Епъл не е онази компания, като при Стив Джобс, дано някой се развълнува от борбата на Стив, за качественни продукти и 6-цата излезе с голям дисплей, амин!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с новата придобивка, 5s, модел A1533, space gray, ФО.

Първите неща, които ми направиха впечатление в сравнение с айфон 5 са:

- екранът леко зеленее

- Бутоните са по твърди

- изкарва повече wifi мрежи

- при сърфиране на 3G не "загрява"(може и да е от времето)

- камерата с една идея по добра

- светкавицата е като фенер :)

Черният цвят на петицата ми липсва, но и този не е лош. Новият "хоум бутон" издава странен звук при кликване. Сензорът за отключване се справя "отлично", макар че все още не съм свикнал(забравям) и по някога въвеждам кода на ръка.

За батерията все още, нищо не мога да кажа.

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, всеки човек е уникален, дори да си прилича по нещо или много неща с много други хора. Майка ми и баща ми си купиха галаксита най-вече заради цената (те не root-ват и не се занимават с tweak-wane). Естествено аз поддържам тези галаксита, когато има нужда. Трябва да ти кажа, че към тези чамови дъски не ме привлича дори чувството, че бих могъл да съм по-свободен в достъпа до ОС. Не виждам никакво предимство във функционалността, която галакси предлага в сравнение с iPhone.

Да, все по-често ми се появява чувството, че дисплея на iPhone може да е още малко по-голям (дори до 5 инча като увеличат и ширината и височината), но това не е основния ми критерий за харесване.

А ако започнем да говорим за OS-и тогава по критерия потребителски приятна, логически подредена и лесно използваема, съм сигурен, че никой не би избрал Андроид, освен ако цената не е фактор и ако не се самозаблуждава, че като има хиксядрен процесор, устройството му работи по-бързо.

Масовия потребител иска лесно, удобно, красиво и гладко работещо. Всички знаем кой е победителя по тези критерии. Да, Apple ще и най-вероятно постоянно губи определен брой heavy user-и като теб, но ако не се лъжа отново са на върха на customer satisfaction проучванията и то с по-висок резултат от предишните години. Винаги ще има една групичка недоволни. Важното е колко голяма е тази групичка. В случая е доста малка в сравнение с доволните и това е което има значение за Apple. Няма масто за обида и наранени чувства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истината за мен е, че Епъл не е онази компания, като при Стив Джобс, дано някой се развълнува от борбата на Стив, за качественни продукти и 6-цата излезе с голям дисплей, амин!!!!

Тролиш, не се заяждм.

Големината не е качество, събери си парички и си купи таблет или лаптоп.

Какво общо има компанията Apple и твоят вкус ? Те не работят за теб или мен и не се съобразяват, обикновено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаааа, таблета ми го виждаш в инфото на профила ми, а за лаптопа......и него също го виждаш в профила ми, купувам винаги най-хубавите и скъпички неща, май нещо не съм ясен, а момци:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя разговор не може ли да го водите на лично?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко голям трябва да стане дисплеят за да спрете да искате по-голям?

Аз не искам по-голям дисплей, не искам свобода, не искам да къстъмизирам, не искам виджети. Що винаги се намира някой да ми обяснява какъв тъп малък и ограничен телефон съм си избрал?

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички са като теб,форума е излишен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не ща по-голям. Даже ако може с същия дисплей ама да намалят разстоянието под и над него - ще е перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от екрана,не че е по темата де...

Ще прескоча S серията и после юруш на 6-цата....много ми се иска да върнат стъклото...

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1395825_681188541906474_1314342358_n.jpg

На 25.10 дългоочакваните iPhone 5S и 5C ще са в нашите магазини. Каним ви да ги посрещнем заедно с грандиозно шоу в нощта на iPhone.

http://www.mtel.bg/iphone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха първия златен ще се продава на търг. Да не вземат да се минат случайно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познах, че ще почнат скоро рекламите :::)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и някой да го вземе на аванта първия златен :) Не е казано, че ще се продаде за 2000 лв. Някой може и за 500 да го вземе :D Пък и нали е за благотворителност :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под секрет-Мтел са продали два 5S-a на някакви бизнес гъзари за по 3000 лв. бройката преди няколко дни.

Информацията ми е абсолютно достоверна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато има балъци - Уиски с фъстъци.

Край на ЦИТАТА! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Appple вдигат цените на 5s за някои държави. Франция и вероятно Япония.

px5v.jpg

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Япония със сигурност вдигат цената, заради промяната в курса на йената спрямо долара - това е потвърдено. За Франция не знам откъде идва информацията. Аз поне не съм чул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под секрет-Мтел са продали два 5S-a на някакви бизнес гъзари за по 3000 лв. бройката...

По бих се вързал на подарили, но продали... ;) Мисля, че ако това е истина вместо "бизнес гъзари" (каквото и да значи това) е много по-подходящо е да бъдат наричани просто балъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм. Сърбите имаха един сатиричен герой, наречен "бизМисмен Пърньо" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...