Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стив Возняк: Apple трябва да произвежда и смартфони с Android


Asen_77

Recommended Posts

Объркал си се нещо:

Не ти трябва компютър за да си ресторнеш телефона от бекъп.

Нищо не трябва да носиш. Тайната се казва iCloud.

Не ти трябва джейл (нито китайка) за да си инсталираш програма. Трябва само да извадиш змията от кесията си.

Може да си сложиш любима песен за звънене, ама е за по интелигентни.

Малък, малък, но досега никоя не е отказвала че ми е малък.

Айде наздраве. Аз ще те почерпя без значение колко ще е. (Инча)

Ти не прочете ли думата "кракната", ако трябва да платя за всичкия софтуер той ще ми стъпи на цената на апарата.

За тайната ти iCloud колко на месец ще ми се наложи да плащам на мобилния ми оператор и за колко GB на максимална скорост, няма нужда да споменавам едногодишния или двугодишен договор.

На интелигентните налага ли им се да режат някакви секунди от любимата им песен или могат да я сложат цялата ?

Дали ще ти свири цялата е друг въпрос.

Всичките неща които ми предложи са все с пари, да направим ли преброяване и колко човека имат повече платени програми от инсталираните кракнати ?

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    54

  • Anthony

    29

  • kal1ch

    27

  • iPhoneman

    27

А бе и аз споменах че нямат значение.... Амаааа. Пусти километри.

Ей го Лятото къде е! Ще измислим попътно за морето по една бира ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да си дойдем на думата. Предпочиташ андроид щото се крадне по-лесно. Свобода.

За тайната ти iCloud колко на месец ще ми се наложи да плащам на мобилния ми оператор и за колко GB на максимална скорост, няма нужда да споменавам едногодишния или двугодишен договор.

iCloud backup работи през WiFi.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 24-ти май ако любимците ни вземат та уредят нещо по сериозно за любилея - билета и бирата са от мен!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква свобода, като няма и какво да си откраднеш от GooglePlay!? Има 10 игри и няколко приложения, като не броя останалите 10-15 приложения за руут достъп. Трагедия голяма и всеки го знае, добре че са платените SMS "интегрирани" в приложенията, че нещо да похарчат андрофеновете.

Много ме разочаровт днешните последователи на Андроид, забравиха "дебатите" за флаш, BT, widgets, онези супер яки лаунчери етс и са се задълбочили в слушане на безплатни мр3 за римгтончета. Така Google не печели, няма рекламки.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MMJ, тука се дъниш - личи ти от километър, че не си с айфон отдавна. Песен, много отдавна просто си я подбираш и си я ползваш за рингтон, будилник, смс или к'вот' те кефи. Облакът синк-ва през нета и никак много не харчи, а цялостен бекъп се прави САМО през wi-fi. Зациклил си с тая бележка 3, при това яко.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iCloud backup работи през WiFi.

Да бе то заради мен на плажа ще пуснат 5 wifi... и по пътя за морето ли има wifi... такива приказки от 1001-на нощ ги разправяй на някой с айфон ;)

Виждам само един преброил се засега.

EDIT: Може да съм зациклил с галактика бележка 3, може отдавна да нямам сифон, но поне имам топки.

Сто човека скачате срещу мен - един преброил се !

Sent from my SM-N9005

Редактирано от MMJ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е предавам се. iOS няма опция за рестор пътьом за морето и на плажа. Срази ме.

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 24-ти май ако любимците ни вземат та уредят нещо по сериозно за любилея - билета и бирата са от мен!

Ще се чуем и разберем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На юбилея на форума, който дойде с 6 инча iPhone ще трябва да сервира и чакам снимки, не е лоша идеята. Поне така ще има шанс за Ноте 3 най-накрая да съперничи по нещо било то и състезание кой най-много бутилки ще нареди.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не прочете ли думата "кракната", ако трябва да платя за всичкия софтуер той ще ми стъпи на цената на апарата.

За тайната ти iCloud колко на месец ще ми се наложи да плащам на мобилния ми оператор и за колко GB на максимална скорост, няма нужда да споменавам едногодишния или двугодишен договор.

На интелигентните налага ли им се да режат някакви секунди от любимата им песен или могат да я сложат цялата ?

Дали ще ти свири цялата е друг въпрос.

Всичките неща които ми предложи са все с пари, да направим ли преброяване и колко човека имат повече платени програми от инсталираните кракнати ?

Sent from my SM-N9005

Да направим, и да видим при коя операционна система са повече хората с кракнати, а? :smile:

Нали се сещаш, че някой се е трудил за тоя софтуер дето ти е толкова ценен, и е напълно редно да си го платиш. Заради този манталитет сме и на тоя хал, но няма да се отклонявам толкова от темата.

За мобилния нет също не ми се коментира, защото цените са напълно достъпни.

п.п. Ако iPhone 6 е с по-голям екран имаш 1 бира от мен. Ще ти я пратя по Еконт. :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом и форумът ще има юбилей, даже по 2 бири може да си разменим. Последния ми рестор беше като излезе iOS7 и то защото обичам да инсталирам на чисто новите версии. По тази причина не се бях сетил, че може да ми се наложи да ресторвам на плажа или по пътя за морето.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не се бях сетил, че може да ми се наложи да ресторвам на плажа или по пътя за морето.

Важно е да имаш функционалност. Дали рестор докато си на луната или под водата или цяла mp3-ка за рингтон все тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замря нещо темата след като стана ясно, че Епъл ще пускат 5.5 инчов телефон и така ще се спасят от фалита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замря... стана ясно, че е много вероятно да има голям екран следващия модел, което ме прави победител в баса за бирата и всеки си направи пас.

С изключение на двама преброили се до момента, само дето тоя бас няма да е актуален месеци наред.

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx®, Возняк не засегна BT темата, така че не е актуална в момента.

Наблюдава се и спад в дискусията при хардуера, като цяло. Вече ги няма онези некадърни фенчета, за да напомнят за 8 ядрените супер клокнати процесори и 7GB РАМ, които реално не струват за нищо.

Все още обаче има непросветени хора, които са убедени, че с 1 инч по-голям дисплей и всичко се подобрява. Общо взето са жертва на маркетинга на някои съмнителни компании, като Samsung, а последните слагат толкова некачествени дисплеи, че и 20 инча да сложат, пак не се вижда нищо, а да не говорим за слабият перформанс, който не подхожда въобще, също и липсата на игри, бъгаво сърфиране, лаг етс етс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior нека се опитам за последен път и дано колегите, които спамят, вече бих казал всекидневно и в много теми, дано се усетят колко смешни са с доводите си.

*Представи си, че примерно ти си посетил Луната и след това обсъждаш с Нас, колко е красиво всичко там, горе. Въпреки, че на снимки не се вижда някаква особена красота на Луната, ще се съглася с теб, защото никога не съм виждал, за какво става на въпрос. Не съм присъствал там, т.н.

*Обаче, ако се пляска някое тролче, било то и с име Возняк и вземе всекидневно да се лигави и да Ни обяснява, колко "яко" е това или онова - не съм съгласен.

"Това или онова" сме го виждали, притежавали и използвали И ние, продължително време и на базата, на което, имам/е си някаква представа, дори може би по-пълна и достоверна що се отнася до сравненията с конкуренцията.

пп. И за последно - 1+ инч не оправя нищо и не променя, каквото и да било при всекидневно използване. Ако инчовете бяха важни, спокойно сега щях да движа с едно евтино китайче 7,5 инча и да си свиркам, дори щях да хейтя баламите с Ноте 2/3 за 1500 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от петте.....който остават.Защо ли?

Защото не сме в този форум само заради дисплейте на епъл!!Pease.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започваш да ме учудваш, всеки знае, че само Apple в момента има OS и има способността да направи един мобилен продукт по начина, по който всички останали ще изпаднат отново и отново много назад.

В момента няма нещо, което да се сравни с iOS7 включително перформанса, така че не ме вълнува, че някой си там бил направил нещо примерно 8 години преди това.

Тук не сме детска градина да се състезаваме кой първи или втори. Поне с подобно впечатление съм останал.

пп. Елементарен пример - кой е кралят при 10 инчовите таблети ? AppleInc.

Нали не си мислел, че при 6 инчовите таблетофони ще изостанат ? Ако е така, ще изчакаме и ще разберем.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...