Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стив Возняк: Apple трябва да произвежда и смартфони с Android


Asen_77

Recommended Posts

Не искам да се намесвам като някакъв арбитър по четене на английски, но ако трябва да сме точни в статията на 9to5mac пише, че Apple са набавили достатъчно пещи за GT Advanced за производството на между 100 и 200 хиляди 5-инчови дисплеи на телефони. Интересното обаче е, че в статията няма аргументи защо се смята, че дисплеите ще са 5-инчови, тъй като не са посочени спецификации на пещите. Явно авторът Марк Гурман е интерпретирал малкото информация, до която се е добрал както на него му се иска да е. Не че е невъзможно Apple да направи iPhone с 5-инчов дисплей, но за сега няма нито един факт, който да сочи към това.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    54

  • Anthony

    29

  • kal1ch

    27

  • iPhoneman

    27

Не само че не е ясно за колко инчови дисплеи е стъклото, ами дали изобщо е за дисплеи. :)

http://www.macrumors.com/2014/02/11/sapphire-iwatch-iphone-6/?utm_source=osx&utm_medium=push&utm_campaign=front

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@iPhoneman, тъкмо темата придоби малко по-сериозен от обикновен пиянски разговор вид, и ти тръчи-тръчи да се изакаш. По-добре попрочети постовете от двете страни и може да понаучиш нещо. Единствено ти се излиташ (като пиян на хоро) с някакви недосмислени изречения и доводи.

Прочетох ги много добре, а ти се отпусни, тук е само един форум и не приемам съвети що се отнася до мнението ми. Не се ли разбира, какво съм писал ? Прекрасно бих казал, но попитай ако нещо не ти е ясно, не е срамно.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..Нищо не ми е ясно - обясни!

За битката между "титаните" ще се опитам да бъда кратък.

mgph.jpg

А що се отнася за качеството и есперенсията при боравене с Android, мисля че е на нивото на Nokia 7650, в буквлният смисъл на думата - всичко е супер, но само докато се докоснеш до друга истинска OS.

iOS7 прегазва Android по всички критерии. Освен заключените bootloader на iPhone, но тук вече не е единствено OS "проблем".

Не съм преписвал от интернет, мое мнение.

С две думи, Android върху Apple продукт според мен е глупава постъпка и нищо не би допринесла за нас усерите и клиенти.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК......

http://www.padgadget...ver-98-billion/

....така добре ли е?

Тук не може да се води дискусия!

Трябва да се венцеслави една единствена компания, независимо как се развиват нещата за нея през годините!

За да има мир и любов промених поста.

Да живей!

Редактирано от gothicmanbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти четеш ли всичко или това, което ти изнася???....

"Apple диктуваше нещата до 2011-2012-та година!

Бяха едноличен лидер и това никой не може да отрече!

И това се дължеше предимно на един невероятен човек!

Докато тесногръдия и плах Тим Кук стои на върха на Apple, нищо добро не я очаква. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нема що!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gothicmanbg, надявам се да не ми се сърдиш, щото може и аз да съм простия, но не виждам никаква прилика между трите ОС-а от снимките, които си качил.

Тук не може да се води дискусия!

Трябва да се венцеслави една единствена компания, независимо как се развиват нещата за нея през годините!

Явно изобщо не си прочетел мненията ни. Не става дума за венцехвалене на Apple, а за това юзъри на други брандове да не идват тук и да ни обясняват колко са по-добри и какви балъци сме ние.

От години Apple въвеждат функции в iOS, които ги има или в Сидия или в някоя друга OS. Това как прави iOS7 = Android + WP8? От снимките, които беше публикувал не се виждаше никаква прилика. Нима мислиш, че някоя компания може да открива топлата вода всяка година? Фактите ти не са грешни, но са стари новини. Че то бах маааму, search portal-а на гугъл много прилича на тоя на Yahoo от началните им години. Значи са го откраднали! Най-нагло!

А колкото до развитието на компанията, то беше също споменато не един път и не само в тази тема. Компанията е в растеж, което значи, че все повече потребители харесват това, което прави.

Сега изясни ли ти се за какво говорим или все още си мислиш, че във форума посветен на продуктите на Apple трябва да говорим колко по-добри са Самсунг или HTC и т.н.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъхх 4 години с iPhone !? Това си е мазохизъм xD. И си пропуснал Android GB ? Не простимо, после обяснявайте как нямало фенстване и чакайте някой да ви повярва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато тесногръдия и плах Тим Кук стои на върха на Apple, нищо добро не я очаква. "

Само да те светна, че хич не съм тесногръд. По-отворен съм и от андроида ти. :tooth:

Такива изказвания от типа "Apple нищо добро не я очаква" ги четем само от вас, драги ми андроидаджии. И като ви обори човек с факти, почвате да си смучете още глупости от пръстите.

Не разбирам, защо си губите времето с нас "заблудените" - нямате ли достатъчно работа да си преинсталирате телефоните всяка седмица с нови РОМ-ове, кърнъли, лаунчъри, защото все едното омазва другото?

Предимствата на андроида са ни ясни:

- Имаш достъп до файловата система. За какъв чеп ми е да ровя в файлови системи, като може телефона да го прави вместо мен?

- Можеш да пращаш файлове по bluetooth/wi-fi. И айфона го може това - само на едно приложение разстояние е. Е да, не можеш да споделяш музика, но като имаш 1000 лв. за телефон, все ще ти се откъснат от сърцето 1-2 лева за някоя песен, ако толкова ти харесва. ;)

- Имаш свободата да мажеш докато телефона стане неизползваем - благодаря, но предпочитам да си купя телефон, който работи, без да ми се налага да си губя времето да го настройвам "така както ми харесва".

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оставете човека. Вижте каква ще е следващата мантра. iPhone всъщност ще се произвежда от Google :)

http://bgiphone.com/topic/26850-iphone-от-следващото-поколение-може-да-бъде-сглобява/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Не можах да се стърпя да не постна едно цитатче в оригинал с грешките:

"Серията ''С''....

Се изглага.. Попринцип всяка 1 година без пропуск до сега...Галакси ''С'' Имат абсолютно Топ характеристики от към хардуер... Рам,чипсет,цпу....Вече например камерата и дисплея,всеки си има мнение за тях... А оптимизацията,колкото направят от самсунг толкова,другото Руут+къст.ромове и т.к.н"

Това е по повод слуховете за новото галакси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....драги ми андроидаджии.

Наистина ли мислиш, че още посещавам bgiphone само за да се заяждам? Фен съм на Apple и никога не съм спирал! Винаги следях представянето на нов продукт с голямо вълнение. Просто тръпката се промени. Нима можеш да отречеш, че представянето на 5S и 5C беше без познатите ни емоции.

В един момент човек се оглежда и си дава сметка, че не всичко е черно и бяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм се изразил правилно. Просто изказвания от типа "Apple нищо добро не я очаква." никак не са на място, като вземеш в предвид фактите.

Всеки има право на мнение, но подобни пророкувания няма как да не ги посрещнем с доза скептицизъм и сарказъм. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така се получава във всеки спор на тази тема. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...