Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стив Возняк: Apple трябва да произвежда и смартфони с Android


Asen_77

Recommended Posts

Това сега за обида ли да го смятам, за титла ли , за какво ли?

Хахаха ще ме скъсаш от смях :D

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    54

  • Anthony

    29

  • kal1ch

    27

  • iPhoneman

    27

В прав текст:

Забелязвам нарушения в правилата за постване! Мерете си антените колкото ви е кеф, но сгазите ли лука...

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Андроидаджии" ще рече ползватели на споменатата операционна система. Аз се категоризирам като заклет Айфонджия, а преди бях Симбиянджия. Не съм искал да засегна никого с това - тоя термин го използвам доста често. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога,удряй ключа....бахти темата проклета

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Имаш свободата да мажеш докато телефона стане неизползваем - благодаря, но предпочитам да си купя телефон, който работи, без да ми се налага да си губя времето да го настройвам "така както ми харесва".

Е недей така де. С лека ръка изтри половината постове от форума. Доста хора са се потрудили, за да си настройваме iPhone - четата и другите джаджи "както ни харесва". Сигурно по - добре и от мен знаеш, че много хора имат желание да го правят, но им е доста сложно (Да не забравя да спомена: не съм андроидаджия).

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, те самсунг не крадат бре. Имат собствен "дизайнерски език", да знаеш. Внимавай да не обидиш техния "дизайнер".

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой ги рейт-ва и кое са "иновирали"? По - тънък и по - лек? Правете разлика между "постижение" и "иновация". Еб@ти "журналистите" са в тия сайтове...

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос към хората с други, различни устройства, от тези за които пишем ръководства, разискваме програми и си помагаме.

- Какво Аджеба, търсите тук? Пишете в определени теми (не свързани с програмите които ползваме или за които си помагаме), а тръпката ви изчезнала!!! Със сигурност имате общи теми за разговор в едни други, сходни форуми.

Питам, защото аз не влизам там, не чета темите и не пускам хапливи и надменни постове. Затова ми е любопитна вашата теория.

п.п. Ако загубя тръпката по жените, ще вися във форуми за пе****си. Слава богу и дай боже да не става.

  • Харесвам 14
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple отстъпи на китайската Xiaomi в рейтинга на най-иновативните компании

А на 1-во място е...

Чий рейтинг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е недей така де. С лека ръка изтри половината постове от форума. Доста хора са се потрудили, за да си настройваме iPhone - четата и другите джаджи "както ни харесва". Сигурно по - добре и от мен знаеш, че много хора имат желание да го правят, но им е доста сложно (Да не забравя да спомена: не съм андроидаджия).

Идеята е, че при iPhone за повечето хора не се налага да го правят. А че форума е най-полезния за българските iПотребители, смятам, няма две мнения по въпроса. ;)

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай да не обидиш техния "дизайнер".

Най-лесно е да си дизайнер на Samsung, единствената работа е да си стоиш седнал и да гледаше евентите на Apple Inc.

пп. Не че Google са по-различни, първо копнаха BlackBerry по погрешка и след Януари 2007 превърнаха Android в буламача, който години не могат да фикснат.

vmzd.jpg

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важиш тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле,колко теми мога да ти цитирам от андроидските форуми....нека не се заблуждаваме-плюенето е в двете посоки ;)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показателя, който определя коя компания кой номер е нейната цена. Другото е ала-бала.

senyhana.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Какво Аджеба, търсите тук?

Освен рутенето, тестването на ромове и къстъмизирането, съществена част от ежедневието на яростният андроид рицар е образоването на глупавите, заблудени apple зомбита, кьорещи се в миниатюрни дисплейчета на недопустимо ограничените си уреди. Не на последно място е зоркото следене на акциите на Apple и предричането на неизбежен скорошен фалит и апокалипсис на недопустимо надценената компания от Купертино.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

JVV айде, ако обичаш определения от сорта на "глупави" и т.н. ги запази за себе си и за лична употреба! Става ли ???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple's iPhone earned 87.4% of global handset profits in December quarter.

Упс...не е зле за 15% пазарен дял, а? :)

neol-e, те гугъл са първи в класацията за иновации не заради андроид, а заради проектите им в роботиката, гугъл глас и т.н., които няма спор са иновативни неща, но забележи, че останалите са компании, които произвеждат потребителска електроника. Отново сравняваме ябълки с круши.

А че китайската Ксиаоми е изпреварила Епъл с това, че е направила по-тънък телефон с по-голяма батерия е смехотворно.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата използвам Андроид и смело мога да заявя, че по-глупава мобилна система НЯМА. Крашове, крашове, писна ми. Вчера се качих на Царевец, откри се прекрасна гледка, извадих си телефона и реших да направя панорамна снимка. Два пъти крашна по време на обработването и се отказах (Използвах оригиналната камера). Това е съвсем пресен пример, случаите са много, повярвайте ми. Колкото и да я хвалят някой хора, мнението ми няма да се промени!

Съвет:

Ако нямате средства за Айфон, недейте да правите същата грешка като мен - не си купувайте Андроид!

С този пост не целя да засегна никой, това е собственото ми мнение. Няма да навлизам в по-задълбочени дискусии.

Хубав ден и се надявам много скоро да съм отново в отбора. :smile:

  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple's iPhone earned 87.4% of global handset profits in December quarter.

Упс...не е зле за 15% пазарен дял, а? :smile:

neol-e, те гугъл са първи в класацията за иновации не заради андроид, а заради проектите им в роботиката, гугъл глас и т.н., които няма спор са иновативни неща, но забележи, че останалите са компании, които произвеждат потребителска електроника. Отново сравняваме ябълки с круши.

А че китайската Ксиаоми е изпреварила Епъл с това, че е направила по-тънък телефон с по-голяма батерия е смехотворно.

Остави остави, с тоя нищожен пазарен дял ще загинат скоро Apple. :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...