Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

преди 8 минути, gogi6 написа:

В лидл няма да стъпя, докато не си оправят проблемите!

То да беше само там, и на Уникредит не ще преи малко (Виза)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне револют да плащаха за бета тестъри. Имам чувството, че сте провели абсолютно всеки терминал в БГ на всяка банка с всеки вид карта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Револют в момента не ги интересува ние какво правим, защото са го пуснали само в официалните страни и там явно работи (дори Визте). За съжаление не може да кажеш на съпорта щото най много да ти блокират картата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А трябва ли да зареждам предварително акаунта с пари, или като плащам автоматично дърпа парите от бг пластиката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gogi6 написа:

В лидл няма да стъпя, докато не си оправят проблемите!

 

преди 1 час, gorgior написа:

Ти си в джаза, моя телефон се е запътил към рекуту. И с Мастър кард пак не ме прие в Лидл. Като че зеем едно дръво и че им сменим сичките терминали на тия.emoji35.pngemoji35.pngemoji35.pngemoji35.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Проблема не е в Lidl, нито в терминалите. Не е и в Револют. Другаде е проблема. Който иска Apple Pay има Monese, които работят навсякъде и е безплатно за 3 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Абе с таксите на Монезе за превалутиране ще си плащам с пластиката на Револют/Curve и пак няма да използвам Монезе! 3 месеца за какво, като знам че ще ще свърши, чак толкоз не примирам.

@martin77bg в Полша го пуснаха днес и няма да имаш проблем с плащането

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе с таксите на Монезе за превалутиране ще си плащам с пластиката на Револют и пак няма да използвам Монезе! № месеца за какво като знам че ще ще свърши, чак толкоз не примирам.
[mention=32105]martin77bg[/mention] в Полша го пуснаха днес и няма да имаш проблем с плащането

Къде си видял че е пуснато, може ли инфо ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Не сме ли на същото водоравно като преди. Работи но на терминал който не минава през борика.
Нямам айфон в момента да пробвам с картата на н26 дали ще минават плащанията. Защото с Gpay от известно време нямам отказано плащане никъде. Само в Лидл не съм пробвал защото не ходя там, но за спорта ще пробвам.
Оглеждам една седмица айфон та може да тествам и аз пак скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в Lidl, нито в терминалите. Не е и в Револют. Другаде е проблема. Който иска Apple Pay има Monese, които работят навсякъде и е безплатно за 3 месеца.

Виждам че си запознат, да осведомиш аудиторията къде е проблема?!?
Все пак форума е затова.
Аз проблеми нямам, но съм в UK, а темата е за България.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, hgeorgiev написа:

Добре де. Не сме ли на същото водоравно като преди. Работи но на терминал който не минава през борика.
Нямам айфон в момента да пробвам с картата на н26 дали ще минават плащанията. Защото с Gpay от известно време нямам отказано плащане никъде. Само в Лидл не съм пробвал защото не ходя там, но за спорта ще пробвам.
Оглеждам една седмица айфон та може да тествам и аз пак скоро.

N26 бачка навсякъде при мен. Не го ползвам задади тегавото зареждане през Револют

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, baronbg написа:


Виждам че си запознат, да осведомиш аудиторията къде е проблема?!?
Все пак форума е затова.
Аз проблеми нямам, но съм в UK, а темата е за България.

Проблема е този, който е описал hgeorgiev. Винаги това е бил проблема за  всички wallets, които са дискутирани тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко речи ко, ако казваш нещо го кажи без препратки ..... Борика ли имаш предвид? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, profusion написа:

Ко речи ко, ако казваш нещо го кажи без препратки ..... Борика ли имаш предвид? 

Да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

От форума на Револют някой е писал на борика: Ако е Борика защо с МЦ няма проблем?

"I emailed Borica about the issue, their statement was that Borica does not block payments, that they have no relation to the problem and that I should contact GPay or Revolut."

Ако е Борика защо с МС няма проблем?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от Борика защо днес е имало проблем, а вчера не, защото аз плтих вчера с МС навсякъде където уж не можело? Ок спора е излишен и двамата не знаем реалния проблем! Така че да не постулираме факти все едно, че знаем къде е разковничето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борика нямат никакви терминали. Техни терминали! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди няколко месеца, проблема беше като цяло с Apple pay и борика, сега се оказва че Apple pay теоретично минава навсякъде (карта на N26 примерно) но там където не минава вече е от картата в wallet-a?
Ако е така единствената логика е борика да са разрешили Apple pay (Gpay) плащанията за да нямат проблеми туристи и хора от чужбина които имат услугата вече налична.....нещо такова си обяснявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата се спускат от Виза и Мастеркарт, но естествено има срокове за ъпдейт на терминалите, няма как това да стане за 1-2 дена, най малко поради количество им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всенародна радост, настъпи във форума на Revolut. pay за останалите страни, беше пуснато. Надявам се подсказката на монезе, скоро да зарадва и нас.2543048ac46fa4ccf6e8e4c28b3658ca.jpg

 

 

edit: Това със смяната на адреса, не го правете, поне засега! Говори се, че води до заключване на акаунта! Някой да каже ако знае повече.

 

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...