Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Не, тия 2-та дни докато ми я махнаха бях само в Пловдив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, profusion написа:

Абе какви тестове на борика ви гонят не четете ли че Монезе минава навсякъде, моята МС също, но е физическа от старите преди година издавани и БИНа е друг от новите виртуалки. Просто в Борика е леш и хаос има едни бинове други няма и така.

 

Монезе от преди 31.05 :) Никой до сега не пробвал с Монезе след 31.05 (или поне аз не видях такива). 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф ще ме накараш да заредя тъпия Монезе и да ходя до Лидл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, Аз ще пробвам пак с N26 в Лидл и ще пиша (ама утре).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че Монезе нямало официално да пуска АП в тия нови 13 страни, а по скоро ще махне геоблокирането по адрес.... (което е странно в предвид уж че е провит правилата на Епъл)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз ти писах :) бях тогава само в Пловдив. Другото писано беше за @Peter Staev 

Различни в какъв смисъл? Примерно Лидъл в Пловдив да е на друга банка от другия град ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите с тия плащания, реални/фалшиви адреси се свеждат до две неща - лапаницата на Епъл(2% и кой ще я дава) и реалното проследяване на транзакциите кой плаща, откъде са парите и на кого плаща. Големият брат(ЦРУ) иска да знае откъде и накъде са се упътили кинтите. Докато няма твърда система за проследяване на транзакциите между физически и виртуални акаунти, тази тема ще расте главоломно. И аз искам да съм модерен като вас, но не на всяка цена. Толкоз от мен по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да, ама движенията на пари може да са по-мащабни! Не се ограничават само с плащания в Лидл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно.

Гога под "модерен на всяка цена" е повече от ясно какво разбирам  - да съм "гъзар", който си киха с телефона, не вади карти или кеш. Ама да си давам процент от приходите за голата гъзария - ае, мерси.  А, па да се мъча да заобикалям ограничения, щото цру не може да проследи кинтата - хептен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, mbozhkoff написа:

Днес ще мина и през LIDL и през Kaufland и ще кача screenshots

Update: Много неприятно съм изненадан, че в LIDL ПОС терминала ми отказа плащането с Apple Pay и ме накара да вкарам физическата карта. Заклевам се, че миналата седмица си бачкаше без проблем.

Относно Kaufland:

5C33B54C-C6BF-4AF6-AD33-69519ED8D662.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо от рода на "вкарайте картата в устройството/използвайте чипа"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gorgior написа:

В същия Лидл ли ти мина плащането? Да не би да се бъркаш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, същият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е друг тип грешка, както и предполагах.  Случвало ми се е и на мен понякога. Това е по-скоро грешка в безконтактният четец. Следващият път пробвай пак. Както се вижда в Кауфланд си платил, които са с терминали към БОРИКА.

Редактирано от biglamer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с карта на една приятелка. Бях й помогнал да си направи ноември миналата година. Картата дойде, обаче я е затрила някъде веднага и изобщо не е използвана. В приложението ми излезе опция да поръчам наново картата (защото уж тази не е пристигнала), обаче накрая ми дава тази грешка. На някой случвало ли се е? Опитах и да променя леко адреса и пак същото.
7bbc13c1c526b49483ac7efffcba9b11.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, mbozhkoff написа:

Нещо от рода на "вкарайте картата в устройството/използвайте чипа"

Същата грешка и при мен. Днес ми отказаха плащане и във Фантастико на терминал на уникредит. Но пък вчера платих на терминал на ОББ. С Revolut MC виртуална

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писа ли на съпорта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Преди (одавна) помня с N26 че и на мен ми даваше на борика освен "нвеалиден номер карта", така и "пробвайте с чипа" и то баш в Лидл, утре ще пробвам с N26 в същия моя Лидл в който ми минаваха и ще кажа как е.

@Alxx® не съм съгласен че е гъзария това, редовно портфейла ми е в раницата на гърба а телефона в ръката и точно като се усетя на каса е блъсканица и пада едно въртене вадене просто се припотявам като се сетя. 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще им пиша, но реших първо тук да питам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е до навици и подготовка. Обаче е повече до мироглед ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче темата вярно няма нищо общо с Apple Pay, щом тука говорите за някакви 3 други приложения...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че са свързани. Ако имаш идея как да плащаме без добавяне на карти, веднага казвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що пробвах 5-6 пъти да изпратя покана на брат ми за Револют, но не получава смс за сваляне на приложението след като си въведе номера от сайта им, някой може ли да провери дали проблемът е само при нас или и го има и при други?

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И колежката ми беше така, пробвай пак после или утре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...