Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Жена ми с мастъркард вчера не успя да плати на борика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, няма и да ти е махнат ако адреса е УК, въпросът е кога и дали ще ти кажат да го верифицираш, щото ти е различен от личната карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо, като всичко явно може да работи изкуствено се спъва и се ебават с потребителите си.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това не става ръчно, както днес махането на картите автоматично, ако решат сравняват държавата в ID-то (100% го имат някъде) с другата държава (на адреса) и ако е различна пращат съобщ за нова верификация. Ако искат могат да го направят лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това няма как да стане. В UK е пълно с постоянно пребиваващи с ID от други държави.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е така, но точно по тази причина банките приемат и други начини за верифициране на адреса, и така или иначе го изискват дори да нямаш УК айди, по техния закон know your customer.

И аз много се чудя дали да не сложа УК адрес и каквото стане, но ме притеснява да не ме съспенднат защото искам да ползвам революта дори и без АП

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Monese в момента са най-добрата алтернатива, защото:

- са първите, които са дали заявка за официалното пускане на Apple Pay в България

- "позволяват" заобикалянето (смяната на адреса) и не ти правят проблем след това

- работи на всеки един ПОС терминал в страната

- получаваш 15 евро при регистрация с промо код, безплатна карта и безплатна доставка

- имаш 3 напълно безплатни месеца (отново с промо код), в които се възползваш от предимствата на най-скъпият Premium абонамент (€15) и съответно нямаш абсолютно никакви такси, а след това автоматично те връща на безплатният Start план

И в най-добрият случай, още преди изтичането на тези 3 месеца, ще се появят още алтернативи (Revolut да се ориентират към официалното пускане на Pay в БГ?)

Редактирано от mbozhkoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускането на Apple Pay няма общо с пускането на нова версията на iOS. Като са готови ще го пуснат просто

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То за това в УК искат най често ютилити бил (сметка за ток, вида и т.н) за верификация на адреса не лична карта :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Перник де що има ПОС на Борика, плащане с Револют не минава! Не вярвам и с Монезе да стане. Направо съм си на първа страница.

Чак до Перник ли отиде бре!


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Перник де що има ПОС на Борика, плащане с Револют не минава! Не вярвам и с Монезе да стане. Направо съм си на първа страница.


С Виза ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Мастър кард. Няма логика да стане с Монезе.същото беше и с Буун. Не съвпадат биковете според мен.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Много странно след като пуснаха революта до спирането 2 дена с мастъркард плащах на няколко терминала кскто и такива на борика и в Лидъл и уникредит. А сега не ще....може би защото моята беше физическа и БИНа и се различава от виртуалната знам ли. Но факт никъде нямах проблем преди да ми я махнат от уолета, бух пробвал пак ама не ми се сменят адреси да рускувам.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен днес, след ресет на телефона в gpay се добавя, само виртуалната с ," фалшивия юк адрес". Старата с юк бин не ще. На ябълката и двете са аут.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Револют МС виртуалка с UK [(адрес само в приложението), (IBAN на сметката) и ( 5273 4680.... номер на картата)] , днес платих без проблем на две квартални магазинчета с ПОС терминали на ПИБ и Райфайзен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да я поръчам виртуалката, смених региона на телефон и адреса в Револют апп-а, след това я поръчах и си имаше бутон за добавяне в портфейла, след това единствено си върнах региона на телефона на БГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, gorgior написа:

В Перник де що има ПОС на Борика, плащане с Револют не минава! Не вярвам и с Монезе да стане.? Направо съм си на първа страница.

Пробвал Monese на единственият ПОС терминал в Рударци (поне така ми казаха в магазинчето) преди седмица и мина без проблем, не ми се вярва в Перник да откаже...

Поне от личен опит - има ли ПОС терминал, който да поддържа безконтактни карти, поддържа и Monese Apple Pay (физическата карта не я ползвам)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз малко опит. Имам виртуална MC с UK бин, регистрирана в уолета и с UK адрес в Revolut:

31.05., KFC, Уникредит - отказана

01.06, Кауфланд, Уникредит - отказана

Според мен първите 1-2 дена, Борика е правила тестове за официалното пускане и за това е работило. След което отново са спрели подръжката. Монезе и другите най-вероятно в момента също няма да работят с Борика. Утре ще пробвам на Райфайзен в Била. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви тестове на борика ви гонят не четете ли че Монезе минава навсякъде, моята МС също, но е физическа от старите преди година издавани и БИНа е друг от новите виртуалки. Просто в Борика е леш и хаос има едни бинове други няма и така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...