Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Всичко за iPhone OS 3.0


ThUnDeR

Въпрос

iphone30.png

Линкове към Firmware 3.0 final:

iPhone 2G: [download:3q1vdaam]http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-6580.20090617.XsP76/iPhone1,1_3.0_7A341_Restore.ipsw[/download:3q1vdaam]

iPhone 3G: [download:3q1vdaam]http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-6578.20090617.VfgtU/iPhone1,2_3.0_7A341_Restore.ipsw[/download:3q1vdaam]

iPhone 2G pwned' firmware (iPhone1,1_3.0_7A341_Custom_Restore.ipsw): [download:3q1vdaam]http://4storing.com/3wlxk7/b8dde943bc94c99c15e2956156b6e9ae.html[/download:3q1vdaam]

iPhone 3G pwned' firmware (iPhone1,2_3.0_7A341_Custom_Restore.ipsw): [download:3q1vdaam]http://4storing.com/ibr7tx/fb3f97a2058e5ee07ef93c9c8b5e455a.html[/download:3q1vdaam]

iPhone 3G jailbreak-нат и предварително отключен firmware (iPhone1,2_3.0_7A341_Custom_Restore_UltraSn0w.ipsw): [download:3q1vdaam]http://4storing.com/eogjb0/5140381dcf82fdd277ac4458832351ca.html[/download:3q1vdaam]

PwnageTool 3.0 MAC: http://4storing.com/mt310u/7b8640bd44a2fb18334011ffb348c7e7.html

UltraSnow - unlock за iPhone 3G 3.0: http://www.bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1244

Ръководство за Jailbreak на iPhone2G/3G чрез Custom FW3.0 [mupo]:http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1204

Ръководство за Jailbreak на iPhone3G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.7.1 [mupo]: http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1213

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 620
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • ThUnDeR

    65

  • Severus

    41

  • Anthony

    36

  • antonh

    29

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Здравейте,и аз имам същите проблеми,много ми бъгва-дори направих 2 рестора и пак същата работа ,a съм със заключен 3G Iphone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За всички със заключени телефони - не говорете докъто не пробвате ultrasnow .

За всички с отключени телефони - ако имате проблем , проблема е у вас . Ъпдейтнах и джейлнах моя 3G и на един приятел 2G-то - и по двата няма забележки . Фирма стои идеално .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От няколко часа съм с 3.0 и смея да твъредя върви си супер аз съм много доволен :goodpost: Особенно рекордера на звук записва перфеткен чист звук лудница :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам едно.. като проблемче :biggrin: Когато някой ми звъни.. Телефона се побърква леко.. Т.е. докато слайдвам за да вдигна насича и понякога не иска.. Да знаете как да го оправя?

FW 3.0 unlocked with redsn0w (Win) iPhone 2G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аз имам едно.. като проблемче :biggrin: Когато някой ми звъни.. Телефона се побърква леко.. Т.е. докато слайдвам за да вдигна насича и понякога не иска.. Да знаете как да го оправя?

FW 3.0 unlocked with redsn0w (Win) iPhone 2G

Връщал ли си бекъп от 2.2.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е типичен бъг на 2.2.1 при 2G-та :razz: Но аз вече не му обръщам внимание :lol: Давайте още отзиви,как се държи FW 3.0.Нищо не споменавате за Тубата,работи ли :question: Други проблемчета :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен проблемът е, че аз набирам без проблем, но в повечето случаи не могат да се свържат с мен - дава заето или няма връзка. Мисля, че всичко направих както трябва, рестора минава без никакъв проблем, сет ас ню, връщам само контактите, от сидиа качвам само AppSync и Icy, и после само няколко от платените приложения от Itunes. Мислех, че проблемът е от BossPrefs и OpenSSH и не смея да припаря до тях, но явно не е... А иначе всичко останало си е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

YouTube, работи. При илизането на PwnageTool 3.0 DevTeam си казака, че са оправили проблема.

FW 3.0 при мен се държи нормално. Нямам никакви проблеми, усеща се че е по-бърза и батерията ми държи повече. Единственото което ми липсва е Фонетична клавиатура и Lockscreen Info :)

MobileSubstrate пречеше на iTunes.app да зарежда правилно, но вчера излезе ъпдейт и проблема е решен.

Като цяло всички приложения от AppStore работят с изключение на WiFiTrak.

Проблема е в приложенията от Cydia.

Не работят:

StatusNotifier

Backgrounder

BossTool

FontSwap

iBirthdays

iKeyEx

iRealSMS - скоро трябва да има ъпдейт

Quickgold - работи се по интегрирането му във Spotlight

LogoMe - DevTeam са заети :lol:

MySMS

SpringJumps

Winterboard - не може да променя клавиатурите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
При мен проблемът е, че аз набирам без проблем, но в повечето случаи не могат да се свържат с мен - дава заето или няма връзка. Мисля, че всичко направих както трябва, рестора минава без никакъв проблем, сет ас ню, връщам само контактите, от сидиа качвам само AppSync и Icy, и после само няколко от платените приложения от Itunes. Мислех, че проблемът е от BossPrefs и OpenSSH и не смея да припаря до тях, но явно не е... А иначе всичко останало си е ок.

За проблема с входящото повикване,се коментира доста и не е само при теб :idea: Дори и по Руските форуми притежателите на 2G обсъждат този проблем и доста хора се оплакват :) Затова ще изчакам още за да премина и аз на OC 3.0 :Wink:

edit: mupo мерси за инфото,доста изчетох.Доста инфо събрах,и у нас и по-света :lol: но ме притеснява само проблема с входящото повикване.Май ще се чака с OC 3.0,поне докато не се намери решение.А и съвсем скоро мисля да мина на 3GS и само чакам Aveliky да даде сигнал :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи повредата не е само в моя телевизор. Ще чакаме решение. :)

Някой ако има идея как може да се оправи ще се радвам да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Решение няма. Няма какво да направиш и да се оправи. Това е едно от милионите неща за iPhone, които при едни работят, а при други не. Аз нямам никакви проблеми в това отношение. Бях с петте бети и сега с оригиналния фирм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така е, напълно съм съгласна. До сега и аз не бях имала никакви проблеми с телефона, а последните два дни направих повече рестори, отколкото през последната година и 3-4 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъкмо чета, че много приложения изискват root достъп и използват някаква команда която не е налична в някои стари пакети от стария сорс на saurik.

Затова е направил нов, който е за 3.0.

За да проверите с кой версия на сорса сте влезте в Cydia -> Manage -> Sources намерите Telesphoreo Tangeo.

Ако под сорса пише "Distribution of Unix Software for iPhoneOS 3" значи сте с новата версия на сорса на saurik.

Ако пише "Distribution of Unix Software for iPhoneOS" сте със старата и ще трябва да минете на новата.

За целта добавете сорса: apt.saurik.com/cydia-3.7. След като го направите трябва да ви излезят няколко ъпдейта, съветвам ви да ги инсталирате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих си експеримент, нали Дев казаха, че благодарят на Сидия, блах блах, но ще си държат на поддръжката на Icy (като техен продукт), и е точно така. Ако качвате нещо на телефона си - само и единствено през Icy - няма да ви бъгва нито едно приложение, а ако не става за 3.0, то си писка още преди инсталацията, че не става за тоя фърм и не дава да гокачиш. Хитро постъпиха, прецахака Дж. Фрийман.да се оправя сам. Всичко, което го има в Сидията, се намира и в Icy, и ми е много странно как през Айси върви, а ако го качвам през Сидията - не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мене ми е ясно, а ти май не разбра какво казах, но както и да е. А и Саурик не е единственият и не се върти света около неговото репо :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Many of you may have his older repository instead due to one of these reasons:

1. You used an early Icy without its essential updates that do not fix saurik’s repo.

2. You used apt backup to restore your packages and it restored the old repository.

3. You did not accept some essential updates.

4. Some other thing that I am not aware of. But the cause is most likely failing dirname command.

Ето част от статията която изпуснах умишлено.

От т.1 става ясно, че Icy също използва репото на saurik :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Many of you may have his older repository instead due to one of these reasons:

1. You used an early Icy without its essential updates that do not fix saurik’s repo.

2. You used apt backup to restore your packages and it restored the old repository.

3. You did not accept some essential updates.

4. Some other thing that I am not aware of. But the cause is most likely failing dirname command.

Ето част от статията която изпуснах умишлено.

От т.1 става ясно, че Icy също използва репото на saurik :)

А когато Cydia ползва старото репо, слага файлове, които са компилирани за 2.х и от там идват проблемите и отговора на zviara.

@zviara: ако си наясно с Linux/UNIX мога да се пробвам да ти обесня, но няма смисъл да си губим времето и двамата с глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложих си iFile и бачка ама ... не съвсем . Като натискам назад , назад започва да изпълнява едит и така си седи . Трябва да включа и изключа програмата за да се оправи . Не е болка за умиране ама .... няма да ми се отрази зле едно ъпдейтче :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Сложих си iFile и бачка ама ... не съвсем . Като натискам назад , назад започва да изпълнява едит и така си седи . Трябва да включа и изключа програмата за да се оправи . Не е болка за умиране ама .... няма да ми сде отрази едно ъпдейтче :mrgreen:

При мен го няма този проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли някой като мен, със 3G OS 3 заключен към оператора и неработещ GPS.

За да знам какво да правя, да чакам ultrasnow или да правя restore...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И да направиш рестор вече си с ъпгрейднат baseband и няма да има смисъл. Остава ти да чакаш UltraSnow.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...