Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Я някой да удари едно рамо с иконите на POI, че супер се изнервям. Четох една камара форуми относно червените квадрати вместо картинки, пробвах различни размери и кодиране на картинките (22x22, 24x24, 44x44, 8 bit, 16 bit...), после погледнах едно ръководство в ТомТом форума и се оказа, че за iPhone трябвало да са png, не bmp. Конвертирах и пак к§р.

Изчерпах се откъм идеи, та някой ако има предложение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема трябва да е някъде при теб, защото и аз от там го свалих и нямам никакви проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я изтеглиш пак. Аз ползвам версията от линка, който е даден. Нямам забивания, изхвърляние и т.н.

п.п.

Никой ли не може да удари едно рамо с иконите на POI?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво, ама не те знам как се оправяш с тях със старите карти.

Като те прекара 1-2 пъти по Ген. Колев в посока Цар Освободител -> Чаталджа и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я изтеглиш пак. Аз ползвам версията от линка, който е даден. Нямам забивания, изхвърляние и т.н.

п.п.

Никой ли не може да удари едно рамо с иконите на POI?

Тази работи ! От www.apptrackr.org ми даваше грешка ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче:

Имам Tomtom 1.5 и съм запаметил някои точки като "любими"

Смятам да кача 1.6 и как мога да ги прехвърля в новата версия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен също дадената 1.6 от Sisq0 по-горе не ми се инсталира.Дава ми грешка още при самата инсталация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах без проблем от същия линк. Кажи поне каква грешка ти излиза. Друго, което се сещам е да направиш hash проверка на торента ;)

ПП - Everlast rlz :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук никой няма навика да казва какви са грешките. Трябва да го попиташ любезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше споменато, че трябва да си с версия 4 или нагоре, за да не се затваря приложението веднага след като искам да го стартирам, ама ме изненадва че продължава да пише че може да се ползва за версии 3.0 в ТУнса. ИНаче съм изтеглил всички версии на 1.6, но нито един не иска да тръгне, иначе се инсталира нормално без проблем. Явно върви само на 4 и нагоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грехота е да си с 3GS при това ФО, и да не качиш до FW 4.x.x

Защо си правиш "живота" сложен. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май само Canolli прави читави версии. Аз ще се въздържа, докато не намеря негова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с TomTom Eastern Europe 1.6 и нямам никакви проблеми.

Пробвай този релийз:

tomtom+eastern+europe-8919-100.jpg

TomTom.E.Europe-v1.6

Свали

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих 1.6 от Sisq0 директно без да деинсталирам 1.5 (при синхронизацията ми изписва updating E. Europe) и върви като пушка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоля, тази е единствената която подкарах, ама първоначално не искаше и в тюнса да се качи. Чисти всичко от телефона и компа, ресни и тогава я качи, или я мушни в инсталъс и оттам я прехвърли в тюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стартирам TomTom 1.6 ми излиза черен екран с надпис "The voice you selected is not available".Отдолу ми излиза голям бутон Continue и след като го натисна излизам от програмата.Няколко пъти преинсталирах,чистих и какво ли още не.С версията дадена от Sisq0 съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да си имал друга версия на ТомТом с допълнително сложен някой глас, който не се поддържа по принцип? И да са се запазили някъде тези настройки?

Нямам представа, 4-5 човека от компанията са с тази версия и нямат проблеми (3G, 3GS, 4G). Аз също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами уж всички остатъчни файлове ги изтрих с ifile и няколко пъти преинсталирах.Все едно и също.Сега обаче сложих версията дадена от naidenoff и всичко тръгна.Странна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък вчера започна да крашва. Промених пермишъните на папка E. Europe/Library/Preferences (User- само Read) и пак тръгна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Сложих си 1.6 и тръгна без проблеми. Качих и Speed Cameras v57, но тях не ми ги показва. На 1.5 ми ги показваше без проблем. Сложил съм ги където трябва. Има ли някой, на който му работят с 1.6? Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да ти ги покаже. Трябва да се патчне ТомТома за да работят.

Качете ми някъде бинарито на Европейската версия за да ви я оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...