Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Досега неофициална ли беше фонетиката? :wacko:

Ами няма официална фонетика за 4.01 в момента, а преди това си имаше :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали знаеш, но актуалната версия е 4.1. И фонетика за нея има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че и PLESIO от вчера предлагат iPhone 4, само дето цената вече не е много конкурентна.

http://www.plesio.bg/pda-c-69977961/iphone-4-16gb-black-p-284362.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако са фабрично отключени, не е зле...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че кое е добре при Глобусите плащаш 1266 и ти го отключват. Аз така го взех, но за сега реших да го ползвам понеже така или иначе плащам таксите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска влязох в три магазина на глобул,за да ги попитам дали има ФО.Естествено ми казаха забрави.Пробвах и трите да видя за проблема с антената,но го нямаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е точно това е проблема... Не искат да продават ФО телефони. И какво излиза? Ако не искаш да си към Глобус и да им плащаш такси? И какво като са по-евтини, след като не ти дават да си закупиш? А бе циганска работа както винаги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам всеки от форума да пусне по 1 жалба в КЗП относно непродаването на отключени телефони от Глобул. Също и някой ако има време да се занимава и с Господари на ефира, защото за жалбите никой не вижда и чува... но по телевизията ще разберат достатъчно хора и достатъчно антиреклама ще им направят. (което естесвено пак не е гаранция, че ще има ефект)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли как стои въпроса със кейсовете ? Защото днес в германос ми заявиха 16лв ! :naughty3:;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 лева са нищо пара за кейс за този телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът в България е факт, вече не е новина. А, понеже въпреки многократните предупреждения да не се меле едно и също и само по темата - темата се заключва. Ако изскочи нещо от изключителна важност, ще я освободим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли проблеми с обхвата?

Модела на моят телефон е MC603GB, произведен 36та седмица. Беше с 4.0.2, сега е 4.1. Проксимити сензора за момента работи, работеше и на 4.0.2.

Колкото до обхвата, при мен пада като го стисна, понякога само с 1 чертичка, друг път от 3 барчета отива на No Service.

P.S. Апел към модераторите: Ако темата не е за тук, моля преместете я, не я изтривайте, защото смятам, че много хора ги интересува вупросната ревизия и дали проблемите са отстранени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Предлагам всеки от форума да пусне по 1 жалба в КЗП относно непродаването на отключени телефони от Глобул. Също и някой ако има време да се занимава и с Господари на ефира, защото за жалбите никой не вижда и чува... но по телевизията ще разберат достатъчно хора и достатъчно антиреклама ще им направят. (което естесвено пак не е гаранция, че ще има ефект)

Не мисля, че ще се заинтригуват от телевизията, защото не изглейда много интересен репортаж, в който се уплакват хора, че искат да си земат нещо за 1200/1300лв, но не могат. Просто се губи трагедията в случая. Виж ако са ни откеаднали 1200 лева - това е нещо :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък силно се интригувам, защо не ти е попълнен коректно профилът? Давам ти 30 минути, после чао!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Прави ми впечатление, че моделът на iPhone 4 16 GB, който взех от Глобул е МС603GB. Това е моделът за Cosmote. Телефоните на Cosmote обаче са ФО. При мен ка кутията пише на Български и Гръцки, както и книжките са на двата езика. По-късно ще си орежа Вивателската карта и ще пробвам.

Редактирано от ddeynov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Ви светна!

Идете до Гърция и си вземете по една 4-ка.

Там ФЗ няма.

На жена ми, после и на себе си взех преди 3Гс само че...

И сега е така с 4-те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ddeynov телефона, който си си взел ФО ли е или ФЗ ? Защото мисля утре да си купувам ФО от Глобул и ако дам 1300 и нестава с други карти ще има жертви... <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ddeynov телефона, който си си взел ФО ли е или ФЗ ? Защото мисля утре да си купувам ФО от Глобул и ако дам 1300 и нестава с други карти ще има жертви... <_<

Ако ти го продават за ФО ще ти го отключат дори и да е бил заключен. Моят беше така, а в магазина трудно ще го пробваш, аз трябваше да ъпдейтна през туньо за да се отключи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме че няма да излъжат, че ще ме избие на агресия :D Имам една излишна ментелска карта ще я изрежа пък да видим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dennise, стига сте се шашкали и пълнили темата с излишен спам. Глобул ти издават фактура, в която пише с големи букви ФО или ФЗ. Не виждам за какво е притеснението, щом купуваш отключен апарат. Купил съм 8 броя 4-ки от тях и с никой не е имало проблем.

Който ви разказва легенди, че е купил ФО уж, а се е оказал ФЗ впоследствие, просто препредава устно поредната измислица, чута в някоя баня.

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ако визира мен с легендите, мога само да му че интерес да пускам слухове нямам.Факт е че докато не ъпдейтнах с туню, телефона искаше друга карта(глобулска) с мтел нещеше, даже скандал си заформих с акаунт менаджера за фирмата ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, изобщо не визирам имена, а говорех принципно. И ако без да искам съм те обидил, то приеми извиненията ми.

Щом ти си бил потърпевш обаче, кажи ми пише ли на фактурата освен гигабайтите и прочие данни ФО или ФЗ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...