Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Записал съм дословно и предавам с точност.

Иначе ме поканиха утре (ако искам) да отивам и да взимам.

Ама аз не щъ от тях.

Чакам с нетърпение февруари да дойде и Виваком да намалеят със 70 карти - за нищо не стават в сравнение с преди година и половина - две.

Затова съм се кефил на Глобул винаги - сигурно над 15-20 апарата съм купил и никога не са били ФЗ и не са превишавали крайна цена 1299 лева.

Друг е въпроса, че докато не си подменят и оправят мрежата никога няма да се върна при тях.

Както и да е, да не се отплесвам от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали цената наистина не е свалена от днес?:)

То след толкова псуване беше нормално да се случи.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на тях. Другият месец като го направят 1000 с договор може и да им потръгне бизнеса

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно номера с опашките от поставени лица не свърши работа.... Още две-три седмици псуване и може да станат нормални цените

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали цената наистина не е свалена от днес? :smile:

То след толкова псуване беше нормално да се случи. :smile:

Имат още за сваляне..изедниците...:

Без тарифен план minus-ico.png 1999,90 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отидеш на "цени" и най-долу е въпросната цена.

http://www.mtel.bg/u...e-iPhone-6-16GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старата беше 2400...смъкнали са я малко,но трябва още...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло са намалили цените за лизинг, смукинг и духинг, както и за ФО устройство.

Не са обявени цените за 6+, защото следва "премиера за България". Очаква се да е другия месец, но изваждането на апарат в "Сердика" ме навежда на мисълта, че ще подранят.

Следващата стъпка според мен е обявяване на 6+ на предишните цени на 6, а по Коледа - "сезонни намаления" до разумни и конкурентни цени.

Днес драснах в Мтел форума един бърз анализ, който накратко звучи така "ако използвате някой от предложените от "Мтел" тарифни планове на 100% и в момента и нямате възможност да отделите кеш за закупуване на апарата,то сте на сметка да го купите апарата от "Мтел" с Вашия абонаментен план. Ако няма да използвате на 100% избраният от Вас план и се появи разлика от 6.57лв. на месец, то по-добре си купете апарата на лизинг от някоя търговска верига и го ползвайте без никакви ангажименти към нито един мобилен оператор.".

Цифрата 6.57 е разликата месечно между това да си вземете апарата от "Мтел" на лизинг с xxl и нормален лизинг през "Техномаркет" например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се оказа, че 6+ в Сердика го няма… вече!

Един приятел ми се обади, защото му бях казал, че го има за "зей пазар" и дойде да зяпа моя, че от утре вече няма да е при мен. Попитал, ама никой нищо не казал смислено. Дали е за малко или за постоянно, липсва, това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шокиращо намаление - от 1000 лева надценка на 600. Това му казвам субсидиран телефон без договор - не оператора го субсидира, а клиента субсидира оператора :)

В Техномаркет цената е 2300 лва, те са още по-"субсидирани". :)

Който има излишни пари, нека субсидира Мтел, барем някой ден изпукат от преяждане.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са "конкурентни" цени.... Ама скоро ще стигнат и до нормални нива. И на тези цени няма да им се увеличат продажбите, така че искат, не искат скоро ще клекнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се оказа, че 6+ в Сердика го няма… вече!

Един приятел ми се обади, защото му бях казал, че го има за "зей пазар" и дойде да зяпа моя, че от утре вече няма да е при мен. Попитал, ама никой нищо не казал смислено. Дали е за малко или за постоянно, липсва, това е.

Не ми казвай, че го продаде без да споделиш, баси...

Аз реших да взема един да пробвам няколко дни да усетя как е в ежедневието, ама дебна нещо с нормална цена, защото от щатите ще трябва да го чакам месец, че и повече даже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, пич! Не става въпрос за кинти.

Мостра е, обещал съм го на един човек, който се прибра преди малко и дотърча, за да го вземе… егати мераците. От аеропорта, още преди да се прибере удома, аз се шашнах, защото имахме уговорка да мине утре. Както знаеш, аз си карам с 4S -та. За да не се повтарям само ще кажа, че 6+ не е моят дивайс.

В интерес на истината аз разбрах, че си го гледал… или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone винаги е бил ФЗ в Глобул, освен ако не го платиш кеш. Остава да видим каква ще е цената... и как това ще се отрази на ментелските цени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, тъкмо щях да ходя да видя 6+ ... Дано го доставят пак, иска ми се да видя как стои в ръката!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес приятел ми каза, че в Техномаркет в ЦЦС го има 6+ наличен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятна цена,с приятен план...

Май ще връщам фирмата към Виваком....

Кое й е приятното? Пробутват го на "свободната" цена за Европа... Да, на фона на останалите търговци в България е "приятна", ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, дивайса от Сердика вече знам къде е… по-точно в кого е :ph34r:

Какво да се прави, каквато държавата, такъв и бизнеса. Просто някои хора нещат да чакат, а други се навеждат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много загадъчно си го написал.Няма да успеем да познаем по емотикона сянка май

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, на което до момента май никой не обръща внимание е дали е гаранционен дивайса, ако да, за какъв период и към кого всъщност е гаранцията. Едните ги пращаха в съседна държава за тестове и решение, другите те карат да ги носиш в някаква фирмичка, която им играе сервиз, а третите… нямам идея, какво би им хрумнало. А, ако имаш ядове с европейски или US дивайс в повечето случай ти го заменят, дори и тук в официалния им сервиз.

Не е зле мераклиите да калкулират и евентуалния проблем при възникване на щета, че...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...