Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

Да прочетох, но този линк не мога да го тегля, не съм толкова на Ти с компютрите и не мога да го дръпна.Даже и парвия пост прочетох, 2 часа се мъчих и за това питам.

Редактирано от Sladichuk®
Непозволен цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До тук всичко добре смених си повечето икони и така нататък но не мога да сменя иконите на клавиатурата ? слагах ги в какви ли не папки и не става и не става някаква идея ? искам да сложа MacBok Air Keyboard Icons

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с тези. Свали архива и постави папките в Library/Themes. Избери по вкус.

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, облика на клавиатурите не може да се сменя от FW 3.0 насам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пробвам пък да видим какво ще излезе имаше някъде в нета една тема на която имаше точно описание ще я намеря и ще пробвам ако не стане ще пиша :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слага се цялата папка UIImages директно в темата. Мисля че след 3.0, чрез уинтер-а не става,както каза mupo. Виж имената н файловете в папката, и търси аналозите им в ОС-то на телефона. Когато ги откриеш, просто ги замени един по един с новите, които си свалил. Естествено си направи бекъп на оригиналните и след смяната рестартирай, за да ги прочете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако WinterBoard не променя клавиатурите не може да ги смените.

Изображенията които са в папката UIImages на темите заместват файловете в Other.arwork файла. Файла се намира в /System/Library/FrameworksUIKit.framework. Ако си поиграите и се разровите, ще откриете начин за вадене на изображенията от него, но ако сложите ваши изображения на място на оригиналните и отново съберете изображенията в този файл ще получите една хармония от цветове които Адамов много добре познава. :)

[ATTACH=CONFIG]1581[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]1582[/ATTACH]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Въпросът ми е простичък:с коя програмка може простичък човечец като мене да си направи Winterboard тема ? Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук е описано доста подробно, но ако приема въпроса ти буквално, отговорът ще е Фотошоп, например. Може да погледнеш и тук:

http://www.k-director.com/blog/design-iphone-themes-with-iphone-theme-maker-iphone-theme-generator/

http://www.mygreatphone.com/forum/apple-forum/14848-iphone-theme-creator.html

В тази тема пък, можеш да си поискаш конкретно изображение или икона: http://bgiphone.com/showthread.php/238-(-)/page123

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма програма която да създава Winterboard теми разбери го и прочети първо това Достъп до файловата система на iPhone през USB кабела и след това Промяна на облика на OS X Mobile чрез WinterBoard.:( и ще разбереш за какво ти говоря

Редактирано от s0urce
оправяне на линка :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с иконката Weather..качвам си я в същият формат .png и същият текст (с голяма W и всичко както си трябва), а след това давам респиринг на телефона, но няма никакъв ефект.

Ползвам тази тема: Louie Mantia - Agua

Също така искам да вмъкна, че смених всички иконки и слайдърите за отключване/заключване на телфона без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос. Как мога да си променям текста зад slider-a да е на български. Пример: "Slide to Unlock" да стане "Бутни да Дигнеш". С промяната на английски нямам проблем.

Редактирано от 24peet24
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетеш първата страница на тази тема в която пишеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в следния ред - спираш екстрата от сбс, прилагаш темата, после пускаш екстрата пак. Виждам че ползваш локинфо с темата, възможно е нещо оттам да скрива част от статус бара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ключа е в някой plist файл. Писал съм на mupo, ама вероятно го гони махмурлука още.:( А и нямам познат с Winterboard наблизо да тествам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах му да си тества и да открие кой файл е и ще му го оправим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е, тъкмо писах на Grievous не знаех, че се обсъжда в тема. Триеш тези два реда от Info.plist файла и си готов.

<key>TimeStyle</key>
<string>/*font-family: monospace; font-size: 16px*/ color: transparent </string>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я опитай с този файл, да видим какво ще се получи:Свали

Сложи го в главната папка на темата, НЕ В ПОДПАПКИТЕ.

П.П. Запази оригиналния някъде.

Edit: ехаа,какво застъпване - променил съм цвета на бял, в същия ред :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...