Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кулинарна тема (за чревоугодници)


goce kostadinov

Recommended Posts

  • Отговори 1,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    349

  • johnnybravo

    346

  • Alxx®

    89

  • pepo1919

    50

Рискът не е по-голям от колкото при ядене на агнешко или малко прасенце :smile:

Консумацията на месо от млади животни причинява болест, наречена подагра /болярска болест/

Червени меса ям много рядко, не защото ме притесняват холестерол, подагра или наднормено тегло, а защото не ме кефят колкото рибата, която мога и искам да ям ежедневно. Иначе за два от проблемите имам решение - яко потене във фитнеса на Славия :smile:

1img0216.jpg

Подаграта също не ми се вярва да ми се натресе точно от тези теленца, защото ги ям точно 2-ва пъти в годината, колкото и агнешкото :smile:

Причини

Рисковите фактори, които са свързани с развитието на подагра са затлъстяването, високия прием на алкохол, генетично предразположение, високият прием на местни храни, някои лекарства като диуретиците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер в черешката на тортата се наблюдава влияние от тази тема ;)

Кошнички от пармезан

Тартар от риба тон

Млечно теленце

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има член на това семейство в този форум.

Видях, че и Максим Бехар е с iPhone ;)

И аз забодох днес няколко телешки стекчета :smile:

img0923t.jpg

Имам и едни прибори трепач на WMF специално за телешки стек :smile:

img0925bw.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бехар се учи от най-добрите :)

ПП. Гаранция чете и тук и като нищо е откраднал идея за вечерята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@johnnybravo: благодаря ти за пармезановите кошнички! Аз малко промених нещата ... вместо нормален пармезан ползвах Parmigiano Reggiano. Вкуса е по-плътен и се усеща нотка на ядки. И замених чери доматите с малки парченца пъпеш, а отгоре ръснах малко смлени орехи ...

... Иначе за два от проблемите имам решение - яко потене във фитнеса на Славия :smile:

Само, че след твоите рецепти това ми се струва по-лесно и оптически доста ефективно решение ;)

485266_417796581566446_100000083226584_1678223_120557679_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Комбинацията от прошуто и пъпеш е чудесна и често използвана, преди го имахме в менюто "Prosciutto e Melone" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Язовир Мандра до Хасково, но аз участвах само при готвенето на рибата. Това на снимката е баща ми (73 г.). Рибата от този водоем е прочута с прекрасният си вкус. Сомът нямаше никакъв дъх на тиня или някакви други гадости. Ял съм шаран от същият водоем, който беше 15 кг. и също беше страшно вкусен.

post-8-1335712071,7614_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

post-2354-13368433239117_thumb.jpg

Хлябчето което хапваме!!!Жена ми го прави в хлебопекарна и не го заменям за нищо;)Колкото и да не е здравословно:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Адаш, два дни на вилата, мотори, скара, бира, салатки, водка... Рай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах... Водката си я пих със салатка а скарата там си се печеше ;) За нея си имам ракийка;) Аз бира не пия освен до басейна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Максим Бехар е страхотен кулинар, личност и професионалист! Всеки, който го познава е наясно! :smile:

Поздрави от мен! :smile:

Ако ти покажа снимка как паркира и по колко отвратителен начин спира на завой, преречвайки пътя на всички останали автомобили в улицата, а и квартала.. и с каква наглост слиза от колата си, сякаш е богопомазан..Всеки път....цяла зима....ще си наясно, че е един прехвален боклук..

Без извинение.. ;)

И с поздрави.. :smile:

За кулинарните му способности не мога да говоря....стига ми свинщината, която показва с поведението си на шофьор..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички рецепти са много хубави, но няма ли начин някой да се заеме, който може естествено да ги събере в един файл, заедно със снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена ми си направи нещо като готварска книга с iBooks Autor. Някой ден, когато има по-завършен вид, ще я споделя :smile:

Ето една от новите ни салати, където има интересна комбинация от зелена салата, сушени домати, босилек, бадеми, ягоди и козе сирене. Аз участвах само в дегустацията :smile:

img1212j.jpg

Скоро може да я видим в някое кулинарно предаване като стара сейшелска рецепта ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лошо не съм казал, ето, че се намери човек, който ще сподели в бъдеще с нас готварската книга на жена си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес на обед или довечера ще ви направя един клип! Точно за чревоугодници на ясла :D Все съм виждал разхищение, но толкова, НЕ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...