Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кулинарна тема (за чревоугодници)


goce kostadinov

Recommended Posts

  • Отговори 1,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    349

  • johnnybravo

    346

  • Alxx®

    89

  • pepo1919

    50

Има пълнозърнести спагети, които не е проблем да се хапват до обяд. Аз лично приемам въглехидрати до обяд, вечер съм само на месо и салата. Миналата година се бях отпуснал и спрях тренировките в началото на август, хранех се неправилно и станах 107 кг. Възстанових тренировките в началото на декември и си направих един режим за храненето, който спазвам от средата на януари. Резултатът към днешна дата е -12кг. БЕЗ глад! Отслабването с глад НЕ е здравословно и резултатът е грозен!!! :smile:

Закуска: 3-4 белтъка от варени яйца, една шепа мюсли със сушени плодове, които заливам с топла вода и един грейпфрут, но не на сок.

Ако съм на тренировка, изяждам един банан след тренировката.

Обяд: Месо в комбинация с ориз, картофи, спагети или царевица.

Следобедна закуска: ядки.

Вечеря: Месо и салата (без въглехидрати!)

Февруари и март изкарах основно на риба и от време на време разнообразявах с телешко.

Не взимам никакви добавки!

edit: Пастата в повечето случаи е 100% твърд пшеничен грис, няма набухватели и консерванти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ръчно направени бонбони, веган. Само плодове и черен шоколад. Без захар и т.н. Който има интерес да пише да му кажа майсторката. Има и торти :)

4u5eja7u.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ръчно направени бонбони, веган. Само плодове и черен шоколад. Без захар и т.н. Който има интерес да пише да му кажа майсторката. Има и торти :smile:

Предполагам е в Пловдив, но дай майсторката, пък ще видим кога ще стигна до нея.

По предварителна заявка ли ги работи или има непрекъснато асортимент?

От кога търся някъде да работят с черен шоколад и без добавена захар...

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив :) в София е. С Еконт пристигнаха. На жена ми позната. Ето направо фейсбука и: http://m.facebook.com/profile.php?id=100000043425191&_rdr#!/vanillakitchenbg?__user=100000043425191

Ако видиш тортите :) Те обаче няма как да пътуват и ги опитвам когато мина през Софето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах надълго и широко и ФБ страницата и другата.

Прекрасни неща има, но не видях имат ли някъде...как да го кажа...заведение, в което се предлагат нещата.

И после видях менюто за поръчване, но не разбрах как се поръчва - чрез имейл или по друг начин, защото и телефонен номер не срещнах.

Поръчва се и ги праща девойката или човек минава да си ги вземе?

Питам, ако знаеш, разбира се. :smile:

пп. И цени също не видях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши и във фейса на лично и ще ти даде координати и начини за получаване. При нас е малко по-сложно:) Цените също при нея. Не са евтини, но съм сигурен, че разбираш защо. Бонбоните по-горе например са 1,70 лв/бр, но си заслужават :)

Ето и сайта: http://vanillka.com/

В него пък открих тайната съставка за пица тестото а именно, картофи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си сериозен, нали :)

Даже съм много сериозен,"визирайки" масовото възприятие на термина"тестени изделия"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши и във фейса на лично и ще ти даде координати и начини за получаване. При нас е малко по-сложно :smile: Цените също при нея. Не са евтини, но съм сигурен, че разбираш защо. Бонбоните по-горе например са 1,70 лв/бр, но си заслужават :smile:

Ето и сайта: http://vanillka.com/

В него пък открих тайната съставка за пица тестото а именно, картофи :smile:

Цената не ме вълнува в момента, колкото другите неща.

Веднага ще и пиша.

Благодаря ти! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже съм много сериозен,"визирайки" масовото възприятие на термина"тестени изделия"!

Слушам те, обясни. Въпросът ми по-горе беше образователен, та ще ми е интересно да разбера защо не са едно и също, според теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че са едно и също. Тестото не е като за тутманик, но си е тесто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

edit: Пастата в повечето случаи е 100% твърд пшеничен грис, няма набухватели и консерванти.

Не може да се сравняват спагети с хляб, бухтички, кексове и т.н. Спагетите присъстват в менюто на доста спортисти. След тренировка е хубаво да се храним с месо и някакъв бавен въглехидрат - спагети, картофи, ориз и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно-за пшеничния грис ставаше въпрос!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони, след тренировка е добре да се яде бърз въглехидрат за да може да възтановиш по-бързо. Бавните са сутринта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на тренировка, изяждам един банан след тренировката.

Винаги имам на задната седалка някой друг банан за след тренировка, но след това следва обяд, който при мен е към 12 часа. В обедното ми меню присъстват месо + картофи, ориз, царевица или спагети.

edit:

Ето това ми е вечерята:

photo1omc.jpg

photo2exs.jpg

photo3dem.jpg

А това е обядът:

photo4rzg.jpg

photo5sl.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че не го знаеш, но в един жълтък се съдържа цялата дневна доза холестерол. Аз, също ги хвърлям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. 85% от холестерола се произвежда от организма и само 15% идват от храна. Аз ям по 8 цели яйца на ден, ям и сланина и холестерола ми е в норма, кръвно 120/60 на 42 години. Когато пушех и пиех като свиня, ходих и до кенефа с колата и се хранех по предписания от преди 35 години - холестерол 3 пъти над нормата, кръвно 160/110. Прочетете малко и не лишавайте организма от важни вещества. Разбира се, с нищо не трябва да се прекалява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еб@ ли го. На мен холестеролът ми е наред, само захарта ми е почти на границата. Пуша е-цигара от три месеца, пийвам си като пич, чат - пат. Кръвното ми е ок.

Аа, забравих да спомена - за разлика от теб, аз съм изключителна мърда и от доста време не пипам ни щанга, ни тичане, ни колело.

П.П. Много поздрави имаш от половинката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми време ти е да е захванеш, щото на стари години е много по-терсене. Казвам го от личен опит :tooth:

Поздрави и на нея и ще се радвам да едно напиване в скоро време. Тамън и Джони се е върнал от чоБанско и може да ни сготви някой от шедьоврите си. Аз така и не можах да го посетя там поради кофти работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да го навием :smile: Яде ми се рибаааа, глад мори добитъка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До няколко минути заминавам пак за риба в Гърция :)

След най-много 10 дни се заселвам пак в Слънчев Бряг, така че ако се прави нещо, трябва да е преди великден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, ти си ебаси и мигратора. Май пак ще се видим на морето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...