Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Освен да се сетиш за кода или рестор. Второто не е препоръчително за човек, който не е много на ти с телефона.

Нищо лично.

Ако има запазени SHSH за 5.1.1 може да се ресторне без да се ъпдейтне бейзбанда и да се ползва с турбо сима.

Действа се по тази тема, нищо, че пише downgrade.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.Моля за съвет и помощ относно това как да извадя GEVEY Ultra S,от Телефона -Айфон 4С.Картата е вътре заедно с турбото и при опит да се извади излиза съвсем малко и дотам!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Посети сервиза в младост, че иначе боли по джоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моля за мнение и помощ. iPhona ми дойде втора ръка с gevey-а вътре преди доста месеци. Работеше без проблем, като изключим, че нямаше микрофон (за разговор на спийкър/запис на видео; за аудиобележки работи), както и Фейстайм и айМесидж. Стартираше с Ultrasn0w, без 112 и прочее.

Един приятел, който повече разбира от айфони от мен уж, реши да ми настрои Фейстайма. Пътьом обнови някои неща, като Спрингбара и NCSettings.

Сега:

- айфона не работи с моята карта категорично. Картата работи с други телефони; с моя гевей айфона работи, но с чужди карти. Когато се случи да проработи с моята си карта, е за до 30 секунди, преди да изреве, че е невалиден сим-а. Всякакви комбинации пробвах, но моята карта с моя гевей е греда. Все едно си имам втори айпод, бръмча игри на уайфая само :smile:

- все така си няма фейстайм, аймесидж и микрофон

- в новия ъпдейт на NCSettings не виждам опция за активация на 3G. Беше ми много удобно да го пускам/спирам от там, та ако някой ми каже... в настройките му 3G изобщо го няма като опция; има 2G, което не знам дали има общо с това, че картата не може да захапе и да хване, че има 3G, или е проблем с ъпдейта.

По всяка от горните точки приемам мнения и предложения :smile: "Иди в сервиз" е ОК, особено ако знаете добър и нескъп в Пловдив; нов гевей/нова карта принципно е вариант, ако няма да тръгнат заедно, но защо вървят с други карти/телефони?

Благодаря в аванс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах една четворка преди време и багяса от една Gevey sim card,както си работеше с нея известно време.Стана си чист iPod:(.Искрено се надявам дане е станало така и с теб.Грееше ли телефона ти??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Към кой е заключен? Мога да го погледна в удобен момент.

Към O2, доколкото знам. Благодаря за предложението :smile:

Имах една четворка преди време и багяса от една Gevey sim card,както си работеше с нея известно време.Стана си чист iPod:(.Искрено се надявам дане е станало така и с теб.Грееше ли телефона ти??

АйФона с други карти работи - със същия гевей. С моята сим обаче не ще вече. Проработва след рестарт с кандърми за 30-40 секунди - успявам да направя бързо обаждане, например - и после пак казва invalid sim. А сим картата с други телефони си работи, от нокия с фенерче до андроид.

За греене... не, не бих казала, че е нагрял. Принципно нагрява при 3G, което е нормално, мисля. Сега е студен, щото на wifi няма грижи с прегряване, нали е айпод повечето време :tooth:

Всичко, което се сетих, пробвах. Чистих гевея, друга сим карта... не разбирам достатъчно, че да пипам повече от това. Нямам логично обяснение защо спря да приема моята карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мислех и аз, че ще трябва рестор - няма логично обяснение защо gevey е работил с тази сим, сега работи с други сим, моята сим работи с други телефони... но рестор никак не ми се прави, защото ми е тъпкан с какво ли не телефона, а откак няма hakulo.us, намирането на нови приложения ми е мъка.

Така или иначе, трябваше да преподписвам с Мтел, при сключване или подновяване на тарифен план surf&talk/iPhone дават безплатно микро сим, така че преподписах. Взех новата микро сим. Работи. Не ми работи обаче UltraSn0w, защото се наложи да тръгне по класическия начин с 112, така че отивам да ровя в другите теми какво му е.

Благодаря за помощта. Ако някой обясни причината защо стана така, от чисто любопитство ще ми е интересно :smile:

Рапорт даден.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А, спри да цитираш последен пост!!! Тия правила, нещо...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересува ме има ли турбо сим за iPhone 4 ios 5.0.1 bb 4.11.08 и ако има от къде мога да си купя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет :) Имам проблем със Iphone 4 ios 5.1.19B206 Кодиран към Vodafone Испания интересува ме има ли варянт да се отключи с gevey и с коя версия.Мерси предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак ще кажа - НЯМА!

Тук обаче има фабрично отключване, което става много бързо.

http://bgiphone.com/topic/19352-перманентно-фабрично-отключване-на-iphone-2g-3g-3gs-4-4s-и-5/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Със 6.1.3 версия съм,ще ми помогне ли този Gevey ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

моля помогнете всичко правя както трябва за да ми се отключи Iphona с GEVEY ULTRA S и ми изписва Searching и не намира мрежа.Iphone 4s Software 6.1.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Искам да попитам нещо, преди бях със старата карта вивател, а сега картата ми е от новите - виваком, възможно ли е от това да ми забива телфона ?! Защото когато тръгна да изпълнявам опциите за задействане на телефона с givey и когато набера 112 и затворя телефона забива и не мога да действам после бързо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Разпитах на няколко места и ми казаха, че няма как да си разреша проблема, но все пак да попитам и тук.

Имам iphone 4, ios 7.0.2, firmware: 04.12.09, кодиран към Глобул.

Аз не съм абонат на Глобул.

Навсякъде ми обясниха, че трябва да отида в Глобул с договор /който аз нямам/ и там да ми го разкодират, защото точно 4-ката с този софтуер нямала как да се разкодира.

Някакви предложения?

:)

Всъщносъ не съм 100% сигурна, че е кодиран към Глобул, не успях да разбера модел: MC603GB/A на кой оператор отговаря. Но мтелската ми карта със сигурност не работи на този телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко което са ти казали е така. Не се хаби да търсиш друго решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...