Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Ау този китайски сняг е супер Аз сложих 1.6b5 за iOS 5.0.1 Изчакваш 2мин. изписва No Sim Card и след малко е готов Удобно е!
Няколко пъти пускам хронометър - точно 60 секунди и имам пълен обхват и набирам :). Геви от първите.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой отзиви от R-SIM и Rebel за 4S? Имам и 2те карти но без успех. След многократни опити стигам до тук. Без обхват, но с името на оператора и не е възможна връзката.

2eed7485-5bcb-0f3c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересува ме дали gavey ultra отключва ios 5.1.1 4.10.12 защото по рекламите пише ,че става , но предпочитам да се подсигуря Моля пишете само ако сте сигурни. Става въпрос за iphone 4

Мерси. Явно пак послъгват , защото го гледах на няколко места и пише , че става.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам проблем с GEVEY ULTRA,всичко което трябваше да направя с набирането и т.н. го направих.Изписа ми оператора и обхвата е на 6 , обаче като тръгна да набирам и ми изписва Call Failed , но няма проблеми когато ме набират мен :( вчера си работеше супер докато не ми падна батерията .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мъжки, нали ти писах в темата - смени я, читавите не прекъсват. Иначе, от куца турбинка се случва да изпуши сим картата. Пробвай с друг сим и ако работи - ще знаеш кое е за смяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера ми връчиха един ФЗ iPhone 4 с фирм 4.3.3, бейзбанд 04.10.01 без оригинална карта.Видях ,че няма вариант за софтуерен ънклок и го върнал на пича,като му казах другата седмица да отиде в сервиза (за Пловдив става въпрос) , и да видим ако имат налични чипове Gevey SIM дали ще стане или най-малкото да ни насочат към модел който е читав за съответния бейзбанд ,защото честно казано се обърках кой чип работи и кой не.Обаче той като не разбира взел,че направил reset all settings и сега има неактивиран телефон.Опитах рестор на 4.3.3 с къстъм,но както и очаквах грешка ,забравих коя беше, и греда. Та въпроса е дали с къстъм на 5.1.1 чрез сноубрийзе, запазване на бейзбанда и Хактивация(ако е възможна) може да се отключи и работи с Gevey Sim?Доколкото разбрах от по горните коментари работата на чипа зависи от бейзбанда ,но от години не ми се е налагало да се занимавам със заключени телефони и не се чувствам сигурен. Та.... идеи?

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щото никъде не видях в темата някой да е пробвал с къстъм на 5.1.1 :)).Другото -имаше предположения че Gevey не работи добре на Хактивирани телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е от най-благоприятните за Гевей, бейзбанди.

Към кой е заключен телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прави хактивирам къстъм и действай смело.

Аз бях така с Гевей,преди да го отключа със САМ. Ползвай търсачката , може да го направиш така,че да не се налага да набираш 112 независимо какъв Гевей ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефонът е заключен към английски оператор,но не знам към кой.Намерен е от брата на жената на моя приятел и го е изпратил да си го ползва.Шамане,имате ли чипове в сервиза да ги пратя другата седмица да го пробват ,а аз ще му сготвя утре един къстъм,защото аз няма да съм в България другата седмица.Или поне идея откъде мога да си купят читав Gevey.

Поздрави и благодаря на всички за съдействието!

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здравейте! имам малък проблем. искам да отключа моя Iphone 4 посредством Gevey sim, но не ми излиза wllcome menu. Gevey работи пробвах го с други карти. Съмнявам се , че е от сим картата. микро сим от Globul вчера я взех но не я подкарва. ако може някои да помогне юе сум много благодарен! Iphone 4, 4.2.1, BB 03.10.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вадиш, слагаш, вадиш, слагаш...до успех. Или сменяш гевей-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да нямаш пин код на картата? Някой път това е проблема. Махни го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,направих следната простотия...с Gevey sim съм,но чрез iTunes-a го update-нах на iSO6 и сега ми дава No service,няма сигнал.Телефонът е iPhone 4,4.3.4 и не е джейлван.Изобщо има ли оправяне?

Благодаря Ви предварително.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като гледам, "боли го фара" ;) От сутринта съм му писал, но отговор няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,направих следната простотия...

Не.

пробвай с фабрично отключване ако има такова за твоя(ако знаеш към кой е заключен) , иначе , брат , имаш си iPod.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...