Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Хора,ако ъпдейтна с къстъм фирм. на iOS 6 без да джейлвам телефона,ще продължи ли gavey-я да си работи? :) Или задължително се изисква джейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-скоро ме интересува дали задължително се изисква джейл за да ползваш гевей,те и без това не са скъпи,а и не вярвам да иска нов след като бейзбенда си ми остава същия чрез къстъм фирм. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом ти се рискува, пробвай ;) Аз ти казвам каквото знам, но от друга страна аз не съм форумния гуру ;)

пп: Някои турбини искат джейл, други не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

The shaman излезе прав!Щом последвам инструкциите на гевей-я и набера 112 ми показва веднага "sim failure" или "INVALID SIM" без да съм включил самолетен режим,т.е вече нищо не става от моя гевей май.

Може ли сега някой да ми даде линк тук или на ЛС от къде мога да си купя gavey който ще работи на iOS 6 ? Или да предложи каквото и да е което ще направи така,че телефона ми да работи с карта на глобул,благодаря :]]

ЕДИТ: НЕ знам с каква магия и как,но нещата се оправиха,имам обхват и си работи всичко :)

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Подариха ми iphone 4s от щатите, който е заключен към Sprint. Телефона е с iOS 5.1.1 , Firmware 2.0.12

НАправих му jailbreak и го отключих със Gevey Ultra S. Изписа ми, че е отключен, но не тръгва да работи със сим карта на Глобул. Пробвах после и с Мтел и всичко си беше наред, обхват си има, говориш, няма никакви забележки. Има ли някакъв начин да го оправя да работи и на Глобул и въобще къде може да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди 2 часа бях при тях и ми изкараха нова сим карта, ама не става. Приема очевидно само Мтел, просто не ми е ясно защо и как да го оправя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Уцелил си дървен гевей. Логично, има много такива из темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм същият проблем. С Мтел карта ми работи с Глобул не. Дайте някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет на всички,имам Iphone 4 заключен към Orange uk,който ползвам с Gevey SIM,но тук изниква въпроса,как да разбера какъв е,явно ще да е от старите,защото се наложи да си режа картата преди да я сложа.Втория въпрос е,защо в setings-phone-sim aplication нямам меню за турбото,а само Глобулското меню.И най важния въпрос заради който питам е,има ли как да се елиминира проблема с 3g връзката,в смисъл като го пусна и обхвата пада от Фул на една чертичка и не рядко губи обхват.

П.П. Това ми е първия Iphone и го ползвам от 1 месец,което ще рече,че все още се уча.Прочетох цялата тема,но не намерих отговори на моите въпроси,за това питам.Телефона е FW 4.1.1 един приятел ми каза как да го залъжа,че е 4.3.3 така и направих ,BB 02.10.04,Джейлнат е,просто така го купих в комплект с турбото. Не бих отказал съвети за отключване,защото тоя Гевей нещо не ме кефи.

Поздрави

Редактирано от pe6kata212
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купи друг Gevey. За чертичнките на обхвата е писано много пъти, това не трябва да те притеснява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пеше, виж варианта за отключване по ИМЕИ. Питай TheShaman, например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като начало,след празниците ще проверя към кой оператор е заключен със сигурност (Orange ми е подаден като инфо от предишния собственик,но за всеки случай ще си го проверя и аз) и след това ще мисля как да процедирам.На този етап разсъждавам,че вместо да купувам нов Гевей,по добре да додам разликата и да си отключа телефона,стига цената за отключване да е в рамките на разумното разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, искам да попитам знае ли някой от къде мога да си купя gevey turbo sim s в София

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам iPhone 4 iOS 5.0.1 FW 02.10.04 и ползвам Gevey. Въпросът ми е ,ако ъпгрейдна до iOS 6.1.2 и запазя стария бейсбанд, ще мога ли все още да ползвам Gevey?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Би трябвало да можеш, много зависи от модела гевей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте колеги имам следния проблем, ползвам Iphone 4 с IOS 5.1.1 ФЗ с Gevey чип. Та по време на разговора примерно говоря си няколко секунди или минути и изведнъж човека отсреща спира да ме чува, а аз го чувам, и така няколко пъти след това звъня и няма проблем и после същата работа пак спират да ме чуват. Забелязах че като си слова хедсфрито и няма грижи чуват си ме идеално без да прекъсва, въпроса ми е проблема може ли да е от чипа или е нещо друго? И ако някой е имал подобен проблем моля да ме насочи някъде да го оправя защоото е много неприятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Повече ми прилича на проблемен микрофон.

Мини през сервиза,ако питаш мен.

http://www.alekserviz.com/

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

...а, най - много ми прилича на вечно запичащата пластина в буксата на слушалките. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам следния проблем:

Преди няма и 2 часа с телефонът ми се случи нещо: както си седя видях, че не мога на изпращам съобщения и да набирам, както и да ме набират. С iphone4, iOS5,1,1 съм (не съм сигурна може и да е 5.1.) и с Турбо-сим. Картата ми е на Глобул. До сега нямах проблеми, рестартирах телефона и когато се опитах да вкарам ПИН-код ми го даваше греше, а той не беше 100%. След няколко опита, защото не разбрах точно какво стана, е възможно и да съм блокирала картата защото ми изписа "iphone disabled" ! Ще съм благодарна, ако някой помогне или даде идея! :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е код на телефона, не на сим картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...