Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Сигурно е-Виваком нямат заключени телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ба*и темата, къде отиде?

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме камерата как се справя с нощни снимки, т.к тази на галаксито S3 прави доста по-добри снимки от на 4S.

Няколко набързо направени преди малко снимки от балкона ми:

20121021204213.jpg

20121021204202.jpg

20121021204146.jpg

20121021204135.jpg

20121021204126.jpg

Не мога да направя сравнение с 4S, защото нямам.

Тези дни още и по-различни ще пробвам, но реших да ги щракна тия набързо, за да започнем отнякъде.

Иначе днес цял ден с всичко включено и браузване и снимане и т.н. (без игрички) - батерията в момента е на 51%.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено предпоследната, има всичко тъмни и светли участъци с различни цветове :)

Браво или си агитатор на заплата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен също са доста добре нещата, но следващите дни ще направя и други нощни снимки - на човек, кола и т.н. за да видя как е със светкавица в различни ситуации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И 4-ката и 4с-ът, на светкавица ме правят болен от жълтеница. Да видим този как е...Тая от входа на паркинга впечатлява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адашче, ще мина утре вечер някъде да те снимам. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс мерси за снимките, иначе ако си снимал човек на тъмно горе-долу хубаво ли се вижда? На S3-ката лицата на хората излизат доста изчистени и с що-годе естествени цветове, но си мисля, че е по-скоро заради по-силната светкавица на корейската слушалка, отколкото от самата камера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел се сдоби с 5-цата преди седмица. Дойде си от Америка от бригада. Телефона беше отключен/разкодиран (нз кое е по-точно да се каже) и сега подписа абонамент с Мтел. Има възможността да го разръчкам ииии....трябва да кажа, че е просто уникален - дисплей, камера, скорост на менютата и вс останало. Абе, просто е страхотен. Няма надрасквания или каквито и да е било забележки. С една дума - перфектен е. Смятам и аз в най-скоро време да се обзаведа с един.

Искам да питам, понеже срещам разнопосочни мнения от различните потребители във форума, - има ли яснота кога ще се предлага от Мтел. Тарифите същите ли ще останат и каква ще е цената на самото устройство.

Поздрави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служителите нищо не знаят, ще им бъде казано в последния момент. Още 9 дни макс ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах няколко пъти мой познат, който работи в един от офисите в София. Първоначално той ми каза, че до края на Октомври 100% ще бъде наличен. Онзи ден пак се виждах с него и този път каза, че най-рано края на Ноември, защото от Мтел не притежавали някакъв лиценз от Епъл. Накрая момчето лаконично каза, че до Нова година 100% ще бъде наличен. Според него цената щяла да е като на 4С в момента, но има вероятност и да е със 200-300 лв по-скъп. До тук- само и единствено догатки. Нищо конкретно като дата и цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 7.11 пътувам до Германия за 3-4 дена. От къде там бих могъл да си купя 5-цата. Дайте някакъв съвет. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Apple Store, ако пътуваш до град , който разполага с такъв.

Но едва ли ще намериш на склад, тук вече повече от месец не можеш да си купиш отключен телефон на принципа "влизам и взимам".

Става само с предварителни поръчки и отнема до 3-4 седмици доставката.

Или с томболата наречена "резервация", която се опитвам да практикувам вече втора седмица - безуспешно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете снимки са направени в тъмна стая, работи единствено телевизора. Снимката срещу него е без светкавица, другата е с включена такава. Цветовете са абсолютно реални.

Телефонът го ползвам повече от седмица и смело мога да заявя, че е перфектен. Никакви забележки, ако изключим дефектния лайтънинг кабел...

Photo%2022.10.12%2C%2022%2013%2008.jpg

Photo%2022.10.12%2C%2022%2008%2046.jpg

  • Харесвам 7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момент, да си обърна монитора наобратно...

  • Харесвам 9
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимките иглеждат доста добре. Какви са впечатленията от телефона като цяло - живот на батерията, операционна система, Картите иии така обсъжданите драскотини по корпуса (ако има такива)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, снимките излизат нормално на iPad/iPhone.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой случайно да сподели с каква скорост данлоудва/ъплоудва?Как се държи към Apple Tv?Има ли разлика в зареждането на клипове от Photos чрез AirPlay!Все пак да разберем има ли ефект от тези 150МБ скорост през Wi-Fi?!Батерията е ясно,че не се държи по-добре от предходните модели(иначе една друга тема щеше да е пълна със снимки),но за мен лично и сегашния живот е достатъчен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес по пътя между Карлово и Стара Загора ми се появи стария проблем на новия апарат - тоест влязъл си е в ноу сървис и не знам колко време е бил така.

Тъпото е, че преди време си патих от този проблем и мислех, че само Глобул го имат, но откакто съм взел 5-ицата е с карта на Виваком.

Ако ще трябва пак да го държа в ръка и да си го поглеждам през 10-15 минути, определено бързо ще ме изверви и...изхода е ясен, разбира си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...