Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Има ги по магазините на Vivacom, от събота( 29.09) ;)

Подмяната струва 3,90лв.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук работата май опира да късмет. Възможно е да ти се падне добре просветлен обектив и този ефект почти да липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно,че са много пари,но винаги има разлика в партидите за всяко нещо. Например фотоапарат купен от щатите или западна европа, е с много по-качествена оптика и матрица от този купен от тук. Говорим за един модел. Даже си мисля,че айфоните купени от тук,дават повече дефекти....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко сериозно.Според мен си заслужава отвсякъде петицата,но ако има дефект трябва веднага да бъде заменена от продавача с нова.И наистина какво означава късмет при цена от 700е.Колкото и да струва трябва да получаваш това което очакваш.Скоро на някои няма да му проработят спирачките на новата кола и ....Не трябва толкова да се разхлабва примката около врата на корпорациите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че си заслужава...

В следващите партиди,фабричните дефекти ще бъдат отстранявани,още повече ,че всички ги гледат под лупа..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е точно дефект, а особенност на смолата от която е направена лещата. Получава се интерференция при пряка светлина. Няма да подменят за такова, не се надявайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://ismart.bg/apple-iphone-5-16gb-fabrichno-otklyuchen

добра цена са обявили

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е,но ще видим докато пристигне дали няма да се промени.

Доставка: ОЧАКВАМЕ ДОСТАВКА
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, днес се влачих до оператора и направих обратно изкупуване, демек предсрочно погасих две-три вноски :tooth: и вече чакам 5цата. Казаха, че го очакват, ама аз не бързам чак толкоз. Искам и аз мнения, камерка, лющене, това-онова. След това ще го ръчкам и в магазина и след това ще скоча. НО! Само с едногодишен договор. Това реших за себе си.

ПП - вече 4ката си е лично моя :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради тези оплаквания при получаването на моя миналата Събота, първата ми работа беше да го отворя пред тях и да огледам хубаво. Слава Богу нямаше никакви забалежки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от вчера съм с 5-цата и още не мога да свикна с него. Някак 4-ката ми се усеща по добре. Очаквах доста повече , но при мен винаги и с всичко е така. :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има някаква информация, евентуално от кухнята, кога телефонът ще се предлага от българските оператори, нека сподели. Засега съм питал на няколко нива в Мтел - отговорът навсякъде е, че нямат информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shaman може пък да е цел. Някой път инкогнито е по добре. А защо реши ,че е менте ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жените имат навика да слагат снимки на сексапилни момичета, така винаги има много желаещи да им обърнат внимание. Поне това забелязах аз от обикалянето си по форумите. Едно, че по дефолт са си "атеншън сийкъри", а и доста практично, трябва да призная... :anime3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не се отклоняваме повече от темата, но мислиш ли, че един аватар може да ме впечатли?

Какви ги говорите?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено чувството за масивност( тежест в ръката) , което имат 4 и 4s ми липсва в 5цата , всичко останало е огин :D

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се,дали може да влезеш в първия дюкян на Ейпъл,отвъд океана и да си купиш за 649 гущера айофончето ,петицата де...

Ей така хайляк ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Азък:(

Един приятел си идва в началото на другия месец, мислех да му поръчам 2-3 бройки... Невърлоци...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има кредитна карта тамошна, мое да му се получат нещата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е в картата, а дали ги има в наличност, без поръчки и т.н.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...