Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Този линк от горе се отнася за канадския стор, не за щатския.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе мен ме устройва и локнат към AT&T, но трябва да нямеря кой да го вземе :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво по точно ти хареса ?

Щото на мен ми писна да гледам как тоя телефон го блъскат, хвърлят, коват и незнам какво ли не още...... :scratch:

  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, стига ме шашка с тия линкове :D За момент помислих, че са го пуснали в САЩ отключен и щях да се бия по главата що го поръчах от UK само преди няколко дни за няколко стотака отгоре и същото време за чакане.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, Дигитален център също качиха цените с по 250 лв и докато сменят надписа "Очаквайте скоро" с "В наличност" цените им ще се изравнят с онези, които предлагат джаджите за над 2000 лв за 16 ГБ. В крайна сметка ще пазарувам от Германия, то се е видяло. Миналата година купих 4S от НовМак, които стартираха с цена 1400 лв за 16 ГБ и тази цена се оказа реалната. Сега обаче не предлагат телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста педалски ход от тяхна страна;) Имахме уговорка (устна), на старите цени. Интересно как ще ми се обясняват :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-интересно би било ако си платил предварително и просто си чакаш доставката. Все си мисля, че човек не трябва да бърза с покупката на айфон веднага след анонса му. Най-доброто време може би е по Коледа. Дотогава нещата ще са се успокоили със сигурност и операторите ще са изкарали техните бройки на пазара. 1500 лв за 16 ГБ, както го бяха дали ДЦ бяха около нормалната цена за този телефон през първото полугодие на продажбите му, както за миналия модел 1350 - 1400 лв беше нормално. Дразнят ме много тия с офертите по 2500 лв. И това при декларирани цени от 650, 750 и 850 USD в щатите. Наглостта им е безкрайна. Моля се да няма балъци, които да идат в о-конект и да се изръсят сега и тези хубави черни и бели кутиики да си им стоят до пролетта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е луд тоя който яде баницата, а тоя който му я дава. Така че хората не са луди да предлагат продукта по 2000 или 2500 лв., проблема е тези който ще си го купят. Щом предлагат на тази цена значи има и мераклии да купуват ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво по точно ти хареса ?

Щото на мен ми писна да гледам как тоя телефон го блъскат, хвърлят, коват и незнам какво ли не още...... :scratch:

Ами не го гледайте. :smiley-face: На мен много ни хареса как след такова малтретиране на телефон ,той продължава да работи.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е "iPhone 5 vs Galaxy S3" така, че вие мислете какво слагате за гледане!

Какво ме интересува S3? Тук говорим за съвсем различни неща.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста педалски ход от тяхна страна;) Имахме уговорка (устна), на старите цени. Интересно как ще ми се обясняват :D

Орално, как...от управителката :D

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо се възмущавате от цените. В пазарната икономика те се определят от простичкия принцип на търсене спрямо предлагане. Всеки търговец съществува с една единствена цел - максимална печалба. Той не е благотворително дружество и не му дреме дали на някой му е скъпо. Ако пазарът му наложи, ще свали цените. Ако може да продава на петорна цена - супер. Търговецът си прави сметката и като види, че продуктът не се продава, реагира. За един е лудост да плати 2500 лв за телефон, за друг е невъобразим кеф да го има днес, щото до Коледа може да не е жив, всичко се случва. Да не забравяме и маите, все пак. Чака ни game over и почваме от първо ниво :tooth:

  • Харесвам 16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-интересно би било ако си платил предварително и просто си чакаш доставката. Все си мисля, че човек не трябва да бърза с покупката на айфон веднага след анонса му. Най-доброто време може би е по Коледа. Дотогава нещата ще са се успокоили със сигурност и операторите ще са изкарали техните бройки на пазара. 1500 лв за 16 ГБ, както го бяха дали ДЦ бяха около нормалната цена за този телефон през първото полугодие на продажбите му, както за миналия модел 1350 - 1400 лв беше нормално. Дразнят ме много тия с офертите по 2500 лв. И това при декларирани цени от 650, 750 и 850 USD в щатите. Наглостта им е безкрайна. Моля се да няма балъци, които да идат в о-конект и да се изръсят сега и тези хубави черни и бели кутиики да си им стоят до пролетта.

Не само са обявили такива цени, ами и продават.

Онзи ден за около 5 часа продадоха 4 бройки.

Тоест не лично те, а чрез дилъри с отстъпки.

Трагедията е, че докато се купува на такива цени, няма да се върнат на нормалните нива.

Пазар, какво да го правиш...

Едит: Цъкнах да отговарям преди 20 минути, но ми звънна телефона и чак сега приключих.

Горния пост на Anthony казва всичко, ама няма да трия моята боза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, изчетох подобните постове от рода на този на Антъни - за хората, които живеят за мига и щом ги кефи да плащат двойни цени и най-вече щом имат тези пари, нека наливат брашно в мелницата на "добрите" търговци, които са света вода ненапита и просто работят по капиталистически. Ами това е същото като да ти предложат да си купиш апартамент за 2000 евро на квадрат в квартал, където цените са двойно надолу, но понеже те кефи гледката и искаш точно тази нощ да спиш в него та макар и на дюшек на замазката, ще си го вземеш. Важното е че имаш парите и можеш да си начешеш крастата от тази покупка, за която утре ще съжаляваш. Тук не става въпрос толкова за пари, колкото за принципи. Много хора точно днес могат да извадят исканите от търговците пари за тези телефони, но няма да го направят, защото е глупаво. Пък и ако маите са прави на мене лично ще ми е през оная работа с какъв телефон ще говоря до 21-ви декември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако маите са прави, по добре до тогава да се кефиш на iPhone 5 или други глезотии. Иначе просто ще имаш пачка пари .... която едва ли ще те стопли тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркайте спекула с пазарна икономика

Цитат:

"Според тълковния речник думата „спекула“ означава нечестна търговия за бързо забогатяване, основано на препродажба, разлика в цените, дефицит на стоки и др."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на един приятел му разглеждах 5-цата и честно казано ми хареса и мисля да си го взема. Ползван е вече 10-тина дни без калъфи и бъмпери и няма никакви драскотини, което мен лично ме успокои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора се похвалиха а никой не казва за камерата?! Лилава ли е или не:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nano Sim-овете на Vavacom пристигат тези дни :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...