Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

В вторник идва и мойта петица и ще пробвам в ъгълчето дали се драска лесно. Иска ми се да ползвам телефон без необходимост от разни фолиа , защото колкото и да са невидими много са ми неприятни.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или изтеглени ;)

В наличност са. Просто им е забранено да ги продават (до второ нареждане). А защо... това вече не го знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във Виваком ги няма налични още-за другите оператори може и да е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се обърках виваком ще продават ли iphone , защото ако е така да изчакаме с мъжа ми за втори телефон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

marianka, не изглежда чак зле - все пак алуминият е доста по - мек от стоманата(както са 4 и 4с).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят човек в Мюнхен потвърди отново, че няма бройки и не се знае кога ще има. В крайна сметка го поръчах от английския стор току-що онлайн. Излезе ми 1523 лв с доставката (32ГБ). Платих с българската си карта (ПИБ) и ми дръпна парите без проблеми. Който се интересува за начина на доставка, който ползвам, да ми пише едно ЛС. Много евтина е (почти без пари) и отнема около 10-тина дни. Така че ако може да се вярва на графиците на стора, които ми дава, моя го очаквам началото на ноември да е тук.. Ако бях поръчал по-рано, щеше да е края на октомври, амаааа.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еконт го доставят доста по-бързо и евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 дни се дъвчат проблеми, радости и неволи в тази тема.

Всъщност подобни теми (и в Новини има доста) са толкова фундаментални по смисъл, колкото е и Хамлетовския въпрос "Да бъдеш или да не бъдеш...".

Бих отговорил на въпроса от темата по следния начин:

Ако те кефи, ако те изпълва с доволство, ако предизвиква усмивката ти, ако те кара да тръпнеш както когато си бил влюбен и последните 2-3 нощи преди да го доставят не спиш и си мислиш за него или просто ако усещането ти е, че това е твоят телефон - да, струва си.

И няма значение дали картите му не работят или трябва да си плащаш приложенията или това, че повечето ти приятели ти казват, че си ненормален да си махнеш почти новия 4S, за да имаш 5-ицата...

Не, нищо няма значение.

Дори само да си играеш на игри и да го ползваш за слушалка...

А бе той просто те кефи!

Това е...

Защото кеф цена няма!

Така е и с новата кола и с новия телефон и с новата банкова сметка (пълна, разбира се :tooth: ) и с новия iPad и т.н.

И въобще не си длъжен да даваш обяснение защо правиш 20 упражнения, за да го имаш и плащаш още пари и още и още и още...

Това за мен е единствено възможния отговор.

Поради тази причина аз лично няма да махна скоро 4-ката - защото ме кефи.

пп. Онзи ден бях в сервиза.

Докато си говорим с Калоян, връхлита през портата една мома и държи кутия, на която пише iPhone 5.

Ние се споглеждаме, разбира се и мисълта ни веднага е "Е са добарах най-сетне апарата да си поиграя с него".

Както и да е.

Девойката не знаеше как да си го активира (а е ползвател на 4S в момента, но това е друга тема).

Слага Калоян новата сим карта от Глобул, раз-два-три и след 10 секунди и го подава с думите "Готова си, честито!".

Ей, ако знаете каква усмивка грейна на лицето на момата, пое въздух (за една бройка да изхвръкне копчето, което едва придържаше гърдите под ризата) и с един незабравим поглед и патетичен тон каза "Ееееее, супер, много ти благодаря"...

Кефа на физиономията и нямаше как да бъде подправен или документиран.

Просто си изживя удоволствието момата.

И съм сигурен, че няма да го ползва за нищо друго освен за ало-ало и някой СМС (мисля, че и акаунт в iTunes нямаше или поне така каза), но това е без значение.

Те това е.

Струва си за всеки, който иска да го има и аз честитя на всички успешната покупка и желая със здраве да се ползва и да му се кефите максимално дълго време! :smile:

А това, че има някакви дребни проблемчета и кусури за дооправяне - ми майната им.

Това не би трябвало да е причина де не си го вземете.

  • Харесвам 21
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четворката ми е от първите бройки, очукана и с жъли петна по дисплея на две и отгоре години. Взех си от първите бройки на 4S ама излезе къса клечка и я върнах и си останах с 4 -ка. С нетърпение чаках петицата. Даже взех да се замислям за Галакси 3. Сега съм от три дена с петица и смело мога да ви кажа:

Да струва си.

Телефона е забележително по-тънък и лек. Изработката му е като на бижу. Адмирации към дизайнерите. Много е бърз (светкавичен) и с приложенията и в Сафари. Погледнато от софтуерна страна почти всичко може да го имате и на старите модели. Снима като картечница. За секунда можеш да вкараш 6-10 снимки. Видеото е супер и има доста адекватна стабилизация. Екрана е по-ярък и образа е силно контрастен. Големия екран е предимство относно видимото съдържание обаче горния ъгъл на дисплея се стига малко трудно с една ръка. Въпрос на навик може би. Не се притеснявайте изобщо за надраскванията на черния модел. Всичко което се пише е силно преувеличено. Дуракоустойчивоста му е точно 100 % същата като на всички предни модели. Ако искаш да е лъскав и като нов трябва пазене. Точно като всички лъскави неща. Ако не ти пука блъкай го в асвалта и се хвали как още работи с спукано стъкло.

Беше питано по нагоре. 5-тицата има възможност за изключване на 3G обаче новата iOS 6 ползва май доста активно интернет и като го оставя на 2G почвам да имам съобщения за пропуснати повиквания. Може и от саморъчно изрязаната ми с ножица нано сим да е.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еконт го доставят доста по-бързо и евтино.

Кажи ми моля те Еконт на каква цена доставят, защото 2.20 (два лева и двадесет стотинки) ми се вижда, че нямат конкуренция.

А дългият срок е, поради простата причина, че всички Епъл онлайн магазини са с 3-4 седмици срок за изпълняване на поръчките за 5-цата... Самата доставка от Англия до България иначе е около седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еконта е от 30 до 60, мисля беше. В зависимост от редица неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-тицата има възможност за изключване на 3G обаче новата iOS 6 ползва май доста активно интернет и като го оставя на 2G почвам да имам съобщения за пропуснати повиквания. Може и от саморъчно изрязаната ми с ножица нано сим да е.

Кратко и ясно - мерси.

Относно горното: грабул или свиваком, да? Само ментел нема ядове на 2г мрежа и това е на всички модели досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи къде живееш обаче:)При мен е точно обратното!С 2G на грабул нямам проблеми!С всички модели съм бил така!А в заведението ми,което е в морето забрави за ментел!Избирам оператор по неволя:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз никога не съм имал проблеми с Вива, но това е друга тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малък оФФ( по темата си е де ) за разведряване на темата :biggrin:

I got my iPhone5 3 days ago and I dropped it. I took this pic after I dropped it. After this pic, I continued to throw it into wall after wall and then at appliances in my house. I have since set it on fire, and run over it in my golf cart many times, skidding the tires over it, and put it in the microwave just for the heck of it.

Im curious what someone would pay for my completely destroyed phone that is currently in 32 pieces and burnt

If you want to buy some accessories I have, Im getting rid of those too, because I cant stand iphones anymore

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път виждам текст относно отключените телефони на сайта им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо част от хората купуват телефона за 1500-2000лв, а не го поръчат от аппле?

700 долара е към 1060лв(грубо казано), в момента има и безплатна доставка гледам.

Проблема е само, че ще трябва да се изчака 3-4 седмици(в момента)...

Аз очаквам оферта от мтел, ако не ме устройва мисля от apple да го поръчам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатната доставка е на територията на държавата. Ако поръчваш от щатския магазин доставката е безплатна на територията на САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатната доставка е само за Щатите, намираш някой, да виси на опашката и ти го доставя в зависимости от престоя на този някой на Американска земя.....сега тормозим на гаджето ми сестрата да ходи да се реди в Ню Йорк на дълга опашка, цената ме кефи и ще е хубавко да си го грабна от апсторето, без да пълня гушата на някой с още една хилка отгоре.....:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...